[quote name='Mona4']
Liza zostala zabrana z Schroniska,jako 10 letni pies,ktory czekal na eutonazje bo byla stara i nikt jej niechcial.Ulitowal sie nadnią pracowanik schroniskai zawiuzl do swoich rodzicow aby tam dozyla ostatnich swoich dni.Liza przezyla swoja opiekunke,i wynianczyla 2 dzieci swegop wybwacy.[/quote]
Hmm... nie do wiary. A ludzie często nie chcą brać starszych psów ze schroniska, bo boją się, że szybko odejdą. Liza to najlepszy przykład, że wcale tak nie musi być, a w schronisku pewnie nie miałaby szans dożyc tego wieku.
Dużo zdrowia dla sunieczki :p
a tak wogóle to chyba najstarszy pies na tym wątku?;)