-
Posts
328 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gajesia
-
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyszka'] Nie wiem jak można spojrzec w oczu temu psu i powiedzieć nie ma miejsca dla ciebie w moim domu. Od teraz radź sobie sam.[/quote] Tomi nie radzi sobie w schronisku i nie poradzi sobie sam bez człowieka. Potrzebuje domu:-( -
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
Gajesia replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
No tak, pozbyła się problemu. Wstrętna baba.:angryy: -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
Kiedy wreszcie znajdzie się człowiek, który pozwoli zapomnieć Tomikowi, o tym co go spotkało? -
[quote name='Miles']Pepin To bardzo sympatyczny psiak. Jest spokojny, nie narzuca się, tylko siedzi przy kratach z wielkim smutkiem w oczach i nadzieją, że może ktoś zwróci na niego uwagę, pogłaszcze go. [/quote]Pepin wciąż czeka...
-
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
No własnie, co zrobić? :( -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='hanka456'] Ten człowiek, ktory go porzucił był bezwzględną nie zawaham się powiedzieć kreaturą. O pomoc dla Tomiego prosimy, bo znieść widok porzuconej wierności i starości dla nas jest zbyt ciężko.[/quote] Dlaczego tak sie dzieje, że ludzie wyrzucają swojego przyjaciela, jak się zestarzeje? :shake: -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Niestety:-( A Rata i Rali wciąż bezdomne :shake: -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rali - wystaw nosek z budy, może dzisiaj ktoś cię wypatrzy? -
Pokaz się smutasku...
-
[quote name='Martens']Frolic jakościowo najlepszy nie jest. Możesz podawać pieskowi normalną suchą karmę, ale namoczyć ją jakieś 20 min. wcześniej w ciepłej wodzie. Ja dawałam mojej psicy najpierw Eukanubę Small&Medium Mature, teraz ma Royal Canin Medium Mature z serii vet size, ale chyba wrócimy do Eukanuby, bo lepiej ją trawiła. Cenowo są to karmy podobne, dość drogie. Eukanuba jest bardziej wydajna w dawkowaniu. Ale są i tańsze karmy dla staruszków, o wiele lepsze jakościowo od tych z supermarketu, np. wiele osób poleca Acanę dla starszych psiaków.[/quote] Martens-dzięki za rady. Faktycznie, najlepsza będzie specjalna karma dla seniorów, nie powinna być taka twarda skoro jest przeznaczona dla starszych psów. :fadein:
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
Gajesia replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Jak on sobie radzi? Wiadomo jak Miś trafił do schroniska? Może ktoś jednak go szuka... -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
Przecież to śliczny psiak, powinna się do niego ustawić kolejka chetnych.:cool3: -
[quote name='oktawia6']niektóre staruszki to żwawe rozrabiaki!:razz:patrzę i niedowierzam-oczywiście wiem, że nie zawyżacie wieku:evil_lol:one są takie po prost wykochane, że tryskają energią i dołki jeszcze kopią[/quote] Wiadomo, bywają dni lepsze i gorsze, ale po tych uśmiechniętych mordkach widać, że "wesołe jest życie staruszka". Niestety każdy kiedyś będzie w takiej sytuacji, jak teraz mimiś, albo już był, a to zawsze jest bardzo trudne :-( mimiś, trzymaj się jakoś... Najważniejsze, że nasze pieski mogą się przy nas zestarzeć i że jesteśmy przy nich kiedy odchodzą.
-
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rata [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/99/f55d6f1ca2704aa9.jpg[/IMG][/URL] Rali [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/46/f1f8dfb3521891b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/59/a850cbae4c4fb757.jpg[/IMG][/URL] -
Jaka dostojna Dama :lol: Mój Ariel też ma niestety braki w uzębieniu. Przez to za bardzo nie daję mu suchego, najwyżej Frolic, bo nie jest jeszcze taki twardy. Dajecie swoim seniorkom sucha karmę, którą polecacie?
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
Gajesia replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Oby znalazł się właściciel, chociaż niewidomego psa nie powinien zostawiać tak bez opieki :shake: -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
I od razu weselsza minka, odżył chłopak ;) -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Pokaż się Rali! -
Łódż -Zyta,z tęczą we włosach - Wyjechała szukać szczęścia w Niemczech
Gajesia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Fajny tytuł, oby przyniósł suni szczęście. -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='szajbus'] [B][COLOR=black]Kiedy pies się starzeje często jego właściciel bez skrupułów wyrzuca go z domu, wywozi i podrzuca do innego miasta , lub oddaje do zimnego schroniskowego boksu, gdzie psina spędza ostatnie lata swojego życia na tęsknocie za tym co utraciła.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Jednym z takich psów jest 12 letni Tomi. Ten średniej wielkości piesek trafił do łódzkiego schroniska w styczniu 2007 r.. Od początku nie potrafił się tam znaleźć. Silniejsze osobniki odganiały go od miski, rzucały się na niego , kąsały. Na ciele Tomika widnieje wiele śladów po pogryzieniach. Tęskni bardzo za czułym dotykiem ludzkiej dłoni, za czułym, słówkiem, za spojrzeniem pełnym miłości. Czy ten 12 letni , łagodny piesek nie zasługuje na to, aby spędzić ostatnie lata swojego życia w troskliwym i odpowiedzialnym domku?[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Kto z państwa jest gotów odstąpić mu kącik w swoim domu i swoim sercu?[/COLOR][/B][/quote] Tomi bardzo potrzebuje domu, on już nie ma czasu czekać... -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']dzisiaj w schronisku były panie z Niemiec,miały przyjrzeć się Rali :cool3:[/quote] Czy coś wiadomo w tej sprawie? -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='szajbus']Odzyskał dawny wigror.[/quote] No właśnie, czyli nie jest z niego jeszcze taki staruszek ;)