Jump to content
Dogomania

Gajesia

Members
  • Posts

    328
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gajesia

  1. [quote name='Szyszka'] Nie wiem jak można spojrzec w oczu temu psu i powiedzieć nie ma miejsca dla ciebie w moim domu. Od teraz radź sobie sam.[/quote] Tomi nie radzi sobie w schronisku i nie poradzi sobie sam bez człowieka. Potrzebuje domu:-(
  2. No tak, pozbyła się problemu. Wstrętna baba.:angryy:
  3. Kiedy wreszcie znajdzie się człowiek, który pozwoli zapomnieć Tomikowi, o tym co go spotkało?
  4. [quote name='Miles']Pepin To bardzo sympatyczny psiak. Jest spokojny, nie narzuca się, tylko siedzi przy kratach z wielkim smutkiem w oczach i nadzieją, że może ktoś zwróci na niego uwagę, pogłaszcze go. [/quote]Pepin wciąż czeka...
  5. [quote name='hanka456'] Ten człowiek, ktory go porzucił był bezwzględną nie zawaham się powiedzieć kreaturą. O pomoc dla Tomiego prosimy, bo znieść widok porzuconej wierności i starości dla nas jest zbyt ciężko.[/quote] Dlaczego tak sie dzieje, że ludzie wyrzucają swojego przyjaciela, jak się zestarzeje? :shake:
  6. Cezar od 6 lat w schronisku. Chyba zapomniał już co to własny dom. Kiedy wreszcie jego los się odmieni?
  7. Niestety:-( A Rata i Rali wciąż bezdomne :shake:
  8. Rali - wystaw nosek z budy, może dzisiaj ktoś cię wypatrzy?
  9. Pokaz się smutasku...
  10. [quote name='Martens']Frolic jakościowo najlepszy nie jest. Możesz podawać pieskowi normalną suchą karmę, ale namoczyć ją jakieś 20 min. wcześniej w ciepłej wodzie. Ja dawałam mojej psicy najpierw Eukanubę Small&Medium Mature, teraz ma Royal Canin Medium Mature z serii vet size, ale chyba wrócimy do Eukanuby, bo lepiej ją trawiła. Cenowo są to karmy podobne, dość drogie. Eukanuba jest bardziej wydajna w dawkowaniu. Ale są i tańsze karmy dla staruszków, o wiele lepsze jakościowo od tych z supermarketu, np. wiele osób poleca Acanę dla starszych psiaków.[/quote] Martens-dzięki za rady. Faktycznie, najlepsza będzie specjalna karma dla seniorów, nie powinna być taka twarda skoro jest przeznaczona dla starszych psów. :fadein:
  11. Jak on sobie radzi? Wiadomo jak Miś trafił do schroniska? Może ktoś jednak go szuka...
  12. Przecież to śliczny psiak, powinna się do niego ustawić kolejka chetnych.:cool3:
  13. [quote name='oktawia6']niektóre staruszki to żwawe rozrabiaki!:razz:patrzę i niedowierzam-oczywiście wiem, że nie zawyżacie wieku:evil_lol:one są takie po prost wykochane, że tryskają energią i dołki jeszcze kopią[/quote] Wiadomo, bywają dni lepsze i gorsze, ale po tych uśmiechniętych mordkach widać, że "wesołe jest życie staruszka". Niestety każdy kiedyś będzie w takiej sytuacji, jak teraz mimiś, albo już był, a to zawsze jest bardzo trudne :-( mimiś, trzymaj się jakoś... Najważniejsze, że nasze pieski mogą się przy nas zestarzeć i że jesteśmy przy nich kiedy odchodzą.
  14. Rata [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/99/f55d6f1ca2704aa9.jpg[/IMG][/URL] Rali [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/46/f1f8dfb3521891b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/59/a850cbae4c4fb757.jpg[/IMG][/URL]
  15. Jaka dostojna Dama :lol: Mój Ariel też ma niestety braki w uzębieniu. Przez to za bardzo nie daję mu suchego, najwyżej Frolic, bo nie jest jeszcze taki twardy. Dajecie swoim seniorkom sucha karmę, którą polecacie?
  16. Oby znalazł się właściciel, chociaż niewidomego psa nie powinien zostawiać tak bez opieki :shake:
  17. I od razu weselsza minka, odżył chłopak ;)
  18. Fajny tytuł, oby przyniósł suni szczęście.
  19. [quote name='szajbus'] [B][COLOR=black]Kiedy pies się starzeje często jego właściciel bez skrupułów wyrzuca go z domu, wywozi i podrzuca do innego miasta , lub oddaje do zimnego schroniskowego boksu, gdzie psina spędza ostatnie lata swojego życia na tęsknocie za tym co utraciła.[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Jednym z takich psów jest 12 letni Tomi. Ten średniej wielkości piesek trafił do łódzkiego schroniska w styczniu 2007 r.. Od początku nie potrafił się tam znaleźć. Silniejsze osobniki odganiały go od miski, rzucały się na niego , kąsały. Na ciele Tomika widnieje wiele śladów po pogryzieniach. Tęskni bardzo za czułym dotykiem ludzkiej dłoni, za czułym, słówkiem, za spojrzeniem pełnym miłości. Czy ten 12 letni , łagodny piesek nie zasługuje na to, aby spędzić ostatnie lata swojego życia w troskliwym i odpowiedzialnym domku?[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Kto z państwa jest gotów odstąpić mu kącik w swoim domu i swoim sercu?[/COLOR][/B][/quote] Tomi bardzo potrzebuje domu, on już nie ma czasu czekać...
  20. [quote name='Szyszka'] Na pewno to tylko czasowe zamknięcie dla odwiedzających, nie mniej jednak czas ucieka.[/quote] Cezar już tak długo jest w schronisku, że pewnie i to przetrzyma. :-( Oj, przydałby się dom, dla tej kruszynki...
  21. [quote name='ewatonieja']dzisiaj w schronisku były panie z Niemiec,miały przyjrzeć się Rali :cool3:[/quote] Czy coś wiadomo w tej sprawie?
  22. [quote name='Szyszka']Cezar jest w pomieszczeniu do którego nie mają wejścia ludzie z zewnątrz. Przynajmniej od dwóch tygodni. [/quote] Jak on ma znaleźć dom w takiej sytuacji?:-(
  23. [quote name='szajbus']Odzyskał dawny wigror.[/quote] No właśnie, czyli nie jest z niego jeszcze taki staruszek ;)
×
×
  • Create New...