Jump to content
Dogomania

Gajesia

Members
  • Posts

    328
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gajesia

  1. Oby to była ostatnia niedziela Rali w schronisku.
  2. Cezar czeka i czeka. Nic innego mu nie pozostało...:-(
  3. Bo one najbardziej potrafią odwzajemnić tę miłość...
  4. [quote name='Madzik77'][FONT=Verdana][SIZE=2]Ma piękną długą sierść i białą kryzę, podpalany jest na jasn[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]o.Mimo ładnego wyglądu szczęście mu jednak nie sprzyja, bo już od ponad roku przebywa w schronisku. [/SIZE][/FONT] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/169/bb9f24aec12876ca.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] Nikt nie chce takiej ślicznej psiny? :crazyeye:
  5. A może jeszcze dzisiaj ktoś tutaj zajrzy?
  6. Cezar - kruszynka o wielkim sercu wypatruje domku.
  7. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/86/379dc3759dbd912c.jpg[/IMG][/URL] Tomi gotowy do opuszczenia schroniska, czeka na CIEBIE.
  8. [quote name='ewatonieja']CEZAR TRAFIł DO łóDZKIEGO SCHRONISKA 2001-12-01 !!W TEJ CHWILI MA OK 8 LAT,O OZNACZA ZE WIEKSZOśC żYCIA SPęDZIł W NIEWOLI:placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/67/840bbe6d1d509a2a.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Najwyższy czas, żeby znalazł dom!
  9. [quote name='Szyszka']Nie pozwólmy by odszedł zagryziony przez psy. Dziś jest przy budzie a jutro\moze trafic spowrotem do boksu. Kto wie jak bedzie?!:roll:[/quote] Uratowany przed zagryzieniem Tomi pilnie szuka domu!
  10. Cezar na pewno odwdzięczy się za ciepły kątek.
  11. [quote name='hanka456'] Tomi ma w sobie duzo wesolych iskierek. Potrafi docenic chwilke szczęścia gdy wychodzi na spacerek. Jest żwawy, dziarski i posluszny, oko mu błyszczy. a przy tym taki słodki.[/quote] Jak można przejść obojętnie obok takiego psa ???
  12. Mały, grzeczny, dobrze wychowany Cezar szuka swojego domu, w którym będzie mógł pokazać wszystkie swoje zalety.
  13. Taki łagodny psiak to skarb, ktoś go na pewno wypatrzy.
  14. [quote name='Niewiasta_21'] Rali została pogryziona,trafiła na zwierzętarnie,dlatego przez jakis czas jej nie było. Teraz trafiła na 6 nie wychodzi z budy. Nic dziwnego...[/quote] Rali nie poddawaj się!!!
  15. [quote name='ewatonieja'] CEZAR REAGUJE NA ZAWOłANIA,CEZAR ZAWSZE IDZIE PO CHODNIKU,CEZAR NIE JE SMIECI NIE PIJE Z KAłUżY,NIE TARZA SIE W G***** [/quote] Po prostu pies idealny ;) !
  16. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/67/b43e973420e6a167.jpg[/IMG][/URL] Pora wstawać!!!
  17. Tyle czasu w schronisku, powinien być na pierwszym miejscu do wyjścia, a nie schowany gdzieś przed ludźmi.:shake:
  18. [quote name='Szyszka'] Jest tak ukryty w schronisku, że nie wiem kto ma go zauważyć....Do boksów, w których przebywa nie ma w tej chwili wejścia z zewnątrz :([/quote] Jak to??? :-( Może chociaż tutaj go ktoś zauważy.
  19. [quote name='szajbus']Ja zastanawiam sie dlaczego sunie, które się ze sobą zaprzyjaźniły zostały rozdzielone i co Rata robi tam z wielkimi psami? Czemu to miało służyć??????????????[/quote] Rata przerażona, a Rali nie wychodzi z budy :placz: Oj przydałby się szybko domek.
×
×
  • Create New...