-
Posts
328 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gajesia
-
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Oby to była ostatnia niedziela Rali w schronisku. -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
Bo one najbardziej potrafią odwzajemnić tę miłość... -
[quote name='Madzik77'][FONT=Verdana][SIZE=2]Ma piękną długą sierść i białą kryzę, podpalany jest na jasn[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]o.Mimo ładnego wyglądu szczęście mu jednak nie sprzyja, bo już od ponad roku przebywa w schronisku. [/SIZE][/FONT] [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/169/bb9f24aec12876ca.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] Nikt nie chce takiej ślicznej psiny? :crazyeye:
-
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
A może jeszcze dzisiaj ktoś tutaj zajrzy? -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/86/379dc3759dbd912c.jpg[/IMG][/URL] Tomi gotowy do opuszczenia schroniska, czeka na CIEBIE. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Coś wiadomo? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rali - uszy do góry! Będzie dobrze. -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyszka']Nie pozwólmy by odszedł zagryziony przez psy. Dziś jest przy budzie a jutro\moze trafic spowrotem do boksu. Kto wie jak bedzie?!:roll:[/quote] Uratowany przed zagryzieniem Tomi pilnie szuka domu! -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='hanka456'] Tomi ma w sobie duzo wesolych iskierek. Potrafi docenic chwilke szczęścia gdy wychodzi na spacerek. Jest żwawy, dziarski i posluszny, oko mu błyszczy. a przy tym taki słodki.[/quote] Jak można przejść obojętnie obok takiego psa ??? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Uda się, uda ... :kciuki: -
Tomi wyrusza w podróż swojego życia! Po szczęście!
Gajesia replied to Szyszka's topic in Już w nowym domu
Taki łagodny psiak to skarb, ktoś go na pewno wypatrzy. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niewiasta_21'] Rali została pogryziona,trafiła na zwierzętarnie,dlatego przez jakis czas jej nie było. Teraz trafiła na 6 nie wychodzi z budy. Nic dziwnego...[/quote] Rali nie poddawaj się!!! -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Sunie na pierwszą! -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, one tyle już czekają. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='szajbus']Ja zastanawiam sie dlaczego sunie, które się ze sobą zaprzyjaźniły zostały rozdzielone i co Rata robi tam z wielkimi psami? Czemu to miało służyć??????????????[/quote] Rata przerażona, a Rali nie wychodzi z budy :placz: Oj przydałby się szybko domek.