Jump to content
Dogomania

Gajesia

Members
  • Posts

    328
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gajesia

  1. pokaż się Tomi jeszcze dzisiaj.
  2. [quote name='ewatonieja']Pies bez wzroku świetnie sobie poradzi, ale człowiek przewodnik -przyjaciel mile widziany i pilnie?!!![/quote] Tylko kto zechce takiego niewidomego staruszka?:shake:
  3. Babinka w nowym domku :loveu: Ależ tu szampańska atmosfera :evil_lol: Koniecznie dawać mi tu fotorelację z nowego domu:cool3:
  4. [quote name='Nor(a)']Przedstawię i naszą wiekową. Rok temu zabrana ze schroniska..totalnie zniszczone zęby. [/quote] Śliczna sunia, nie do wiary, że trafiła do schroniska. A co robisz z tymi ząbkami? Też mam psa po schronisku i ma fatalne zęby i dziąsła, miał oczyszczony kamień, nie wiem co więcej można by poradzić?
  5. [quote name='Miles']Pepin To bardzo sympatyczny psiak. Jest spokojny, nie narzuca się, tylko siedzi przy kratach z wielkim smutkiem w oczach i nadzieją, że może ktoś zwróci na niego uwagę, pogłaszcze go.[/quote] Jak długo jeszcze będzie tak czekał?
  6. Oby znalazł się człowiek, który go pokocha...
  7. Czy ktoś wogóle o Zbysia pytał?
  8. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/20/d3a0307681a20d34.jpg[/IMG][/URL] Kiedy ta psia mordka się wreszcie uśmiechnie?
  9. [quote name='hanka456']Tomi to wspaniały towarzysz człowieka, ale niestety nie lubi psiego towarzystwa. On przede wszystkim jest bardzo zazdrosny, ale dla swojego pana odda wszystko co ma, całą swoja miłośc. Tomi zasługuje na dobry dom. Ten kto się zdecyduje go adoptować będzie miał wiernego towarzysza i mało czasu, bo Tomi pragnie głaskania i głaskania.[/quote] Tomi cierpi bez człowieka.
  10. Rozdałam wczoraj nowe plakaty Rali, może to coś pomoże...
  11. Podnoszę pieska, niech i tu bedzie widoczny!
  12. [quote name='Madzik77']proponuje napis cos o tym ze za pare dni trafi do oglolnego boksu i tam czeka go tragedia[/quote] Czy naprawdę będzie aż tak źle? Nie mogą go umieścić z jakimiś staruszkami?
  13. Pepin, zaprezentuj sie na 1 wszystkim!
  14. Kurde, ile on ma jeszcze siedzieć w tym schronie?:-(
  15. Fajnie razem wyglądają, chyba się polubiły.;)
  16. SZOK :shake: :angryy:
  17. Na przekór wszystkiemu, Tomi chce jednak żyć i marzy o domku.
  18. Super metamorfozy. Oby i Reno sie udało. Chociaż on już jest śliczny, ale brak mu tego błysku w oku...
  19. Czy jego przypadkiem nie boli ta lewa łapka i dlatego tak piszczy na filmie? :shake:
×
×
  • Create New...