[quote name='Nor(a)']Przedstawię i naszą wiekową.
Rok temu zabrana ze schroniska..totalnie zniszczone zęby. [/quote]
Śliczna sunia, nie do wiary, że trafiła do schroniska.
A co robisz z tymi ząbkami? Też mam psa po schronisku i ma fatalne zęby i dziąsła, miał oczyszczony kamień, nie wiem co więcej można by poradzić?