-
Posts
328 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gajesia
-
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Młoda, śliczna, przyjacielska sunia - co trzeba więcej? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Czy ktokolwiek wogóle dzwoni i pyta o Rali? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Chyba nie jest jej dobrze w nowym boksie, bez bratniej duszy :shake: -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Może dzisiaj się uda... -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote] [IMG]http://images20.fotosik.pl/210/e39873e41cf91cf3.jpg[/IMG] [/quote]Rali - 4 lata czeka na swój dom :-( -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Może dzisiaj ślicznotka kogoś zauroczy... -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rali ciągle czeka... -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote] [IMG]http://images20.fotosik.pl/141/34288a5e18222774.jpg[/IMG][/quote] Rali jest chyba zbyt niepozorna, żeby zwrócić na siebie uwagę, ale to przecież prawdziwa ślicznotka. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rali się odnalazła, teraz czas, żeby znalazła dom. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rali cała i zdrowa, żyje. Ale co to za życie :shake: [quote] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/46/f1f8dfb3521891b2.jpg[/IMG][/URL][/quote] -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rali, wyjdź z budy, żeby Natalia mogła cię dojrzeć. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Jakies wieści o Rali? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
A może dziewczyna, która jest pracownikiem schroniska by coś wiedziała? Nie wiem dokładnie o kogo chodzi, ale jest taka osoba, prawda? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rali, psinko - gdzie jesteś? :-( -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='hanka456']Rali z Ratą zostały rozdzielone.[/quote] Ojej, dlaczego? :-( -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']PłOWA RALI OPIS ZE STRONY SCHRONISKA:sunia została stała porzucona przez właściciela. Jest bardzo spokojna i sympatyczna. Już bardzo długo tkwi w schronisku, w chwili przyjęcia 3 lata temu miała zaledwie roczek:placz: można powiedziec ,że od człowieka nie zaznała nic dobrego :-( pomocy!!!! Ciemnowłosa Rata ma 6 lat, to bardzo miła, łagodna sunia już tyle czasu siedzi w schronisku - stąd jest bardzo smutna. Mimo tak długiego "stażu" wciąż boi się innych suk w boksie i zawsze ustępuje im miejsca przy kratach. Zaprzyjaźniona z Rali :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/260/eaa107dcdd829f18.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jak długo jeszcze będą musiały czekać? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Rata i Rali maszerują na pierwszą. -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/260/eaa107dcdd829f18.jpg[/IMG][/URL] Rali i Rata(ta ciemniejsza)[/quote] Śliczne, przyjacielskie sunie. Kto je pokocha? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niewiasta_21']Ja niemam zadnego telefonu :-([/quote] A ja wczoraj patrzyłam to były zdarte karteczki z numerem telefonu.Może ktoś się jeszcze namyśla i do Rali los się wreszcie uśmiechnie :) -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyszka']poprosimy o zdjęcia Raty, może spróbuję cos zdziałać.[/quote] To jak będzie plakacik, to ja poproszę.Jak pomóc tym suniom :( ? -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
To kto zrobiłby plakacik dla Raty? :) -
Łódź. Dwie przyjaciółki RALI i RATA, od 4 lat w schronie. MAJĄ DOMY!
Gajesia replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Ja też wywiesiłam i porozdawałam znajomym, żeby powiesili. Dobre miejsce jest na płocie pod Kościołem (ksiądz nie mial nic przeciwko ;) ) i dałam też Cioci, ma powiesić u siebie w salonie fryzjesrskim, moze akurat jakaś klientkę wzruszy los suni .Może można by taki plakacik dla Raty też zrobić? -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Gajesia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Brawa dla p.Dyrektor!!! To jest niezbity dowód bezmyślnego, irracjonalnego zarządania schroniskiem. Nie wiem, czy p. dyrektor nie musi się nikomu tłumaczyć z tego, że nie dość, że nie chciała wydać psa do domu tymczasowego, to jeszcze dopuściła do sytuacji, że suka jest szczenna. Mogło być o jednego psa mniej w schronisku, a tak na tą chwilę, jest o 12 więcej.Tej osobie chyba zależy na pomnażaniu psiego cierpienia :( -
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Gajesia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Szok, w życiu by mi do głowy nie przyszło, że takie rzeczy się dzieją. Ale teraz, jak czytam co się dzieje w łodzkim schronisku, to już mnie nic nie dziwi :-(