Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='Agnie Koty']Dzisiaj postanowiłam rano /jestem w trakcie/ że są to ostatnie kociki na tymczasie! [/quote] Przypomnę, tak dla potomności:diabloti: Agaaaa, kocham Cię:loveu: Może zrobię i powieszę im papierowe ogłoszenie gdzieś w Wawie?
  2. A jak u niego z serduszkiem? Czy kastracja w tym wieku mu nie zaszkodzi? Jest piękny...
  3. :-o:oops: :multi:Cuuudnie! Koluniu, stu lat w nowym domku Ci życze, widzę, że już zaczynasz robic postępy i coraz więcej się poruszasz:lol: Dobra robota, ciotki - dogomaniaczki.
  4. [quote name='oktawia6']swoje kudły ścięłam i jestem wolna-miałam do pasa- kiedyś-potem je sprzedałam na kilogram w sklepie perukarskim-cala torba-teraz jakby mi ktoś zapłacił nie zapuściłabym kudłów:errrr:[/quote] A to można? Mam gdzieś w szafce swój dosyć długi warkocz sprzed 8 lat...
  5. [quote name='Jowita Poznań']niam niam zjesc puchate kuleczki! :)[/quote] I wysterylizować ich mamusię! Pełnia szczęścia:diabloti:
  6. http://www.cywil.pl/polecamy/budy.pdf Dla Kolejarki to chyba model labrador albo owczarek niemiecki, co? Trochę drogo, jednak najlepiej kupić budę ocieplaną i z przedsionkiem, nie wiadomo ile czasu posiedzi tam sunia, może nawet do zimy.
  7. Rewelacja! Prosimy Grażynkę o sprawozdanie skoro tylko odpocznie:lol: A bannerka póki co nie zdejmę i już. To chyba tylko tymczas, a nie domek stały, dobrze pamiętam?
  8. Ale że co? Że Brego zostaje u Ciebie na stałe?:crazyeye: Czy to tymczas tylko? hop! wydaj go! [quote name='hop!'] Jestem chyba "półdzika" jak Nika i Joko... :lol:[/quote] Ja akurat lubię lakierowane pazurki i farbowane włosy (niestety osobiście nie mogę sobie pozwolić na jeszcze większe zniszczenie moich nędznych piórek:(), ale czasem tak sobie myślę, że chciałabym żyć w pogaństwie.
  9. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/66/dscn0836lq3.jpg[/IMG][/URL][/quote] Gratuluję dumnej babci:loveu:
  10. Kiedyś taki dom go znajdzie, na pewno.
  11. Super!! Mam nadzieję, że pogoda będzie wymarzona, tak jak nowe życie dla Kolejarki!
  12. [quote name='Agnie Koty']My też szukamy domu! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/762/popkihk4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jakie cudaczki urocze, powinny znaleźć domki w mig. Czy koleżanka poszła po rozum do głowy i wysterylizuje kotkę jak Pan Bóg przykazał? Agnie, obcięłaś włosy?:crazyeye:
  13. [quote name='Zmysł']Borys ma dom i może dlatego jest już dwóch nowych małych Borysków. Nazwano tak szczeniaczki, które szukają domków[/quote] Ta nasza walka z bezdomnością to jak walka z hydrą. Odetniesz jedna głowę, a tu następne wyrastają:shake:
  14. Nareszcie Kolejarka opuszcza schronisko:lol: Agatko, powiedz, czy Twoja znajoma, która ją zabiera, będzie miała możliwość zarejestrowania się na dogomanii i bieżącego informowania o jej stanie? Czy może Ty będziesz to robić? Kciuki za szczęśliwą podróż!
  15. Rzeczywiscie podobna do Gabiego, może to dalecy kuzyni?:lol:
  16. Perełko - Iguniu, wygrałaś los na loterii:lol:
  17. Tosiu, podeślij mi prosze numer konta na PW. Nie mogę odnaleźć wątku suni Kropki.
  18. Super te nowe bannerki:) Stary też śliczny, ale podmienię, zawsze to jakaś nowość i przyciągnie oczy nowych osób. Domku tymczasowy, objaw się!
  19. Czy tytuł wątku jest aktualny? Jak sobie dajecie radę finansowo, Ines? PS. Wszystkiego najlepszego i wielu małych przyszłych kociarzy Wam życzę:lol:
  20. Wiosna pisze tak: Rozumiem z tego, że: 1. Lucjusz jako pies powypadkowy i wymagający bardzo odpowiedzialnej, specjalistycznej opieki zapewne posiedzi w DT długo, długo... Kolejarka jest w kolejce tuż za nim, ale 2. Wiosna trochę się obawia opieki nad psami problematycznymi i chce zobaczyć jak da sobie radę z Lucjuszem, po czym się dopiero określi co do domowych DT, a szczególnie dla psów wymagających. Czyli chwilowo i tak DT zajęty z powodu Lucjusza, a mam obawy, chyba słuszne, że prędko to on do domku nie pójdzie, biedak :( Deklaracji pieniężnych nam powoli przybywa, i to jest budujące :) Mobilizujemy siły kochani i szukamy czegoś dla tej ślicznej suni. PS. Cioteczki tyskie, a może choć kilka nowych foteczek?
  21. [quote name='Agnie Koty']Nikt do nas nie zagląda, nikt nas nie kontempluje.....[/quote] Ja zajrzałam i umarłam - czarny jest achhh i ochhh:loveu:
  22. I jeszcze jedno - w wątku wiosny Kolejarka jest zapisana bodajże jako druga lub trzecia w kolejce jako tymczas DOMOWY. Tylko nie wiem czy wiosenka zdaje sobie sprawę z chorych stawów, muszę jej o tym napisać.
  23. [quote name='grazyna9915']Nie wiem co napisać, jest mi głupio. Wystawiamy sunię, szukamy jej domu, a kiedy trzeba dołożyć się finansowo to nie mogę.[/quote] Ależ... Grażynko, nie pisałam do nikogo personalnie! Specjalnie zdanie o deklaracjach umieściłam pod tym z prośbą o wasz odzew, żeby nikt ich ze sobą nie wiązał. Z pustego i Salomon nie naleje, prosiłam tylko o jakąś decyzję osób, które są na miejscu. Tak czy inaczej pieniążki są bardzo potrzebne, na wpadniecie w długi pozwolić sobie nie możemy... Moje 40 i 50 Emilii to już 90zł. Na hotelik za mało, a nawet jeśli Kolejarka nie pójdzie do hoteliku i znajdzie wcześniej tymczas niedobrze byłoby zostawiać bez pomocy kogoś, kto wziął sunię z takim schorzeniem. Trzeba rozreklamować wątek.
  24. Cioteczki z Tych odezwijcie się! Może ktoś jeszcze może zadeklarować coś finansowo?:oops:
×
×
  • Create New...