Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='mysza 1']Mieliśmy już taki "cud" Emi i Wiśnia poszli razem do domku :) Bardzo fajnie trafili. Niestety Emi [*] nie cieszyła się nim długo :( Nie wiem czy znasz te moje psiaki. W każdym razie, śmieszna ta Siseto, wszystko sobie chowa na potem, a inni jej zjadają :)[/QUOTE] Nie, Emi i Wiśni nie kojarzę chyba? Sisi jest bardzo rozsądna, tylko inne psy niewychowane ;)
  2. [quote name='hop!']Kiku z elegancją nie ma nic wspólnego. ;) To paskuda na krzywych łapach kopiąca doły i wpychająca się wszędzie. Nie ma żadnych oporów. :lol: Kiku powinna już przeistoczyć się w psiaka krótkowłosego (w tamtym roku tak było), a tu dalej jest rozczochrańcem. Nie wiem, co się dzieje... Czupiradełko w awatarze to Joczuszko. Nie poznałaś? :lol:[/QUOTE] Kobieta zmienną jest, widocznie postanowiła zapuścić włosy ;) Pewnie, że poznałam, tak ją tylko pieszczotliwie nazwałam :)
  3. [quote name='wisela1'] Psy wszystkie wróciły.... [/QUOTE] Wszystkie wróciły?? Te co były w hotelikach też, Misio i Milka? I ten dziki szczeniak?
  4. Kiku nie wyszła tu zbyt elegancko, chyba nie konsultowałaś z nią tego zdjęcia ;) Jakie fajne to czupiradełko na avatarze! :)
  5. Znalazłam Małą Płoszycielkę Soni ;) Jaka ona śliczna i zabawna! Trzymam kciuki za domek :)
  6. Chce mieć człowieka na wyłączność, rozumiem ją... Na pewno trafią się ludzie, którzy zamierzają mieć jedynaczkę :)
  7. [quote name='hop!']Dlaczego martwi? Jak na takiego staruszka nie jest z nim źle. Dzisiaj umarł Szarutek - dziadzio Myszy... Przykra jest starość i przemijanie. [/QUOTE] Pewnie, że nie jest źle :) Pamiętam go ze zdjęć, które wklejałaś parę lat temu, takiego jedwabistego i radosnego... Nie lubię przemijania... Pimpołek jest boski :)
  8. Tak mi przykro, nie wiem, co napisać... Przytulam mocno...
  9. Śliczne zdjęcia :) Tylko Gabiszonek martwi...
  10. Wspaniale! Gdzie trafią te biedaki? Kaczki i perliczki też zostaną odebrane?
  11. [quote name='hop!']Wymusiłaś wsparcie. ;) Pimpuszek miewa się dobrze, a nawet bardzo dobrze. :lol:[/QUOTE] Zaraz tam wymusiłam, zapytałam grzecznie ;)
  12. Po tylu ogłoszeniach musi ktoś wreszcie zadzwonić :)
  13. Szkoda, patrząc na zdjęciach myślałam, że zdążyła już z grubsza zapomnieć o tamtej traumie... Co to za szczeniak, który płoszy Sonię? Nie można go szybko wyadoptować?
  14. Obiecałam to zaglądam :) Jak się miewa Pimpuszek?
  15. Piękny jest Piasek i kulturalny, z kotami dobrze żyje :) Wizyta behawiorysty na pewno wyjdzie mu na dobre.
  16. Powściekać się też musisz, człowiek nie powinien tłumić w sobie złych emocji, będzie Ci lżej :) Uszy do góry, Roni musi znaleźć domek!
  17. [quote name='gusia0106'] Ale myślę sobie, że zasłużyli na czarne kwiatki. Żaden dogomaniacki pies nie powinien do nich trafić.[/QUOTE] Zgłoście ich tam, koniecznie. Żeby nie zmarnowali życia kolejnemu psu z forum...
  18. Słodka popierdółka :) Pisałam to już, ale Sisi i Kacper stanowią świetny duet, może znajdą wspólny dom? ;)
  19. [quote name='hop!']Lemoniada obiecała, że zajrzy. To wystarczy. ;)[/QUOTE] O masz. Nie wesprzesz mnie? ;)
  20. [quote name='mysza 1']Nie bój się Lemoniada, Gusia powiedziała panu ;) to i tamto ;)[/QUOTE] A, no chyba, że tak ;) Tylko czy cokolwiek do niego dotarło..?
  21. [quote name='mysza 1']Myślałam, ze jednak się namyśliłaś i przekonałaś Mamę co do adopcji ;)[/QUOTE] Mojej mamy żadna siła nie przekona, musiałabym się wyprowadzić, a na to mnie nie stać ;) No i Sisi musiałaby być świadoma, że w hierarchii nad nią będą koty, a tego jakoś nie widzę :)
  22. Masz to jak w banku :) Miłego wypoczynku!
  23. [quote name='mysza 1']Dzięki za propozycję :) będę pamiętać ;)[/QUOTE] Możesz mnie wesprzeć :) Założymy sukienki, szpilki, opaski z kocimi uszkami i będziemy zaczepiać wyłącznie mężczyzn - to tak w akcie desperacji ;)
  24. Jak się miewa Siseto? Czy dostała nową obrożę w stokrotki? :)
×
×
  • Create New...