Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. I to jest ten sam zastraszony Ben, który nie przepadał za innymi psami? CUDO! Adopcja roku!:loveu:
  2. Oj, żeby wszyscy byli tak walnięci jak Wy, to świat byłby od razu piękniejszy :) Teraz nie mogę, ale za parę dni, po wypłacie, prześlę skromny grosik.
  3. Nie wierzę... Parę dni temu nagle przypomniała mi się Klusia i ucieszyłam się widząc nowe posty w wątku - ale nie spodziewałam się tak tragicznych wieści :( Straszny żal. Dobrze, że nie cierpiała, ale przykro, że się nie pożegnałyście :( Klusiu, śpij spokojnie... [*]
  4. Piękny kocur! Tylko czy leżak wytrzyma takie obciążenie? :lol:
  5. Śliczna ta nowa, rzeczywiście sprawia wrażenie kruchej i delikatnej :) Ma ujmujące, łagodne spojrzenie, mam nadzieję, że szybko ktoś w niej się zakocha :) Jak ją nazwiecie?
  6. Brawo! Cudowne zakończenie akcji :) Teraz życzę wielu równie cudownych i odpowiedzialnych adopcji :)
  7. Jeszcze się boję cieszyć, ale wierzę, z całych sił wierzę, że Ben znalazł w końcu swoją przystań na zawsze. Chwała takim ludziom jak pan Maciej, którzy adoptują pospolite i problematyczne psy, by im pomóc, a nie tylko ze względu na ich rasę czy urodę :) Trzymam kciuki!
  8. [quote name='andzia69']to jak filmikujemy to i te brzydale wstawię: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=79nqRN2RnPI[/URL][/QUOTE] Cudne, ale ta puchata ma dziwny brzuszek i nóżki, wszystko z nimi w porządku? Chociaż raz Wam się adopcyjne pieski trafiły :) A nowe świętokrzyskie nabytki właśnie, że cudne! Szczególnie mamusia, do schrupania jest:loveu:
  9. Przecudowna! Zachwycająca i pełna gracji :loveu: Wierzę, że ktoś ją pokocha i pozyska też jej miłość :)
  10. Różne ciekawe psie umaszczenia :) [url]http://www.reshareworthy.com/33-dogs-with-unique-coats/#gI44vYilEPkAO6xk.01[/url]
  11. Ależ nas rodzinka trzymała w napięciu... Czekam na relację ze spotkania suni z dziećmi :)
  12. Piękne te ogrodowe foty :) Mała Zojka jest bardzo wzruszająca, trzymam kciuki za jak najkorzystniejszy efekt wizyty pa.
  13. Wycięłaś Busia z pierwszego zdjęcia, czy dokleiłaś go na drugim? ;)
  14. Cudowne! Czy Siseta też się załapała na sesję? :)
  15. [quote name='mar.gajko']Cześć Tamarko, przynajmniej tym razem młode i ładne Ci podrzucili.[/QUOTE] To samo pomyślałam ;)
  16. Oooo, Samir w domu! Wreszcie! Należało się, jemu i Wam :)
  17. Kamień z serca :)
  18. To będzie dla niej wstrząsające odkrycie, jak w końcu załapie ;) Biedna, pewnie niewiele dobrego zaznała w życiu, to i nie miała się od kogo nauczyć. Ale cudna jest niesamowicie, nadrabia urodą te wpadki z czystością :)
  19. Genialne zdjęcia! Piękne psy i piękne widoki, a Mobiemu pasuje rola pieska kieszonkowego :)
  20. Czekamy na relację z nowego domku Wojtusia :)
  21. Piękne pieski :) Moim zdaniem Mobi jest bardzo adopcyjny, takie puchate biedy-staruszeczki w typie pomeraniana mają w sobie coś, co ludzi przyciąga :)
  22. A ja się przypomnę i poproszę o podesłanie numeru konta na PW :)
  23. Śliczna! I jaka uśmiechnięta, ona chyba już wie, ile miała szczęścia trafiając do Was:loveu: A te pozostałe pieski to kto?
  24. Jakaś klątwa ciąży nad Białogonkami, czy co? :shake: Dojeżdżam prawie codziennie Al. Krakowską do pracy, będę się rozglądać za Rubisiem. Chociaż, tam duży ruch jest, nie wiem, czy odważy się wyjść za dnia, skoro to taki dzikusek :(
  25. I jak sobie stópki o szufladę oparł :)
×
×
  • Create New...