Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/598724_384874934953274_1285991712_n.jpg[/IMG]
  2. Gdyby był brązowy, wyglądałby jak sarenka :) Cudny jest :)
  3. [quote name='mysza 1']Kubuś to dziadeczek biały, słabo widzi. Czasem pojawia się na FB, jest też wątek na dogo. Wątek Kubusia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-14-letni-niewidomy-dziadek-ma-trafić-do-schronu-w-Kutnie-pomóżcie[/URL] Pyton to pies, który miał jechać do schroniska, do Kutna i w ostatniej chwili udało się znaleźć dt :smile: A Hugo nie jest i nie był moim podpiecznym tylko Asi, podobnie jak Aza czy Kapsel. :) Każda ma swoją działkę ;)[/QUOTE] No tak, przecież bywam w wątku Kubusia, zapomniałam :) Pytona chyba kojarzę, ale nie jestem pewna. Z domku Wiórka bardzo się cieszę!:multi:Rozszalałyście się dziewczyny z tymi adopcjami ;) A zdradzisz nam, co było nagrodą w konkursie? ;)
  4. Odchudzenie wyszło Pako na dobre, wygląda teraz o wiele młodziej i zdrowiej :)
  5. [quote name='ronja']myślę, że Sisik czuję się po prostu samotna. nie ma apetytu, wolno je, zostawia. niechętnie wraca do boksu. wczoraj położyla się pod schodami i nie chciała się stamtąd ruszyć. na razie nie mam jej z kim połączyć. ona lubi dominować. musi mieć kolegę, bo z koleżankami róznie bywało.[/QUOTE] Wierzę, że mysza 1 znajdzie jej jakiegoś fajnego kumpla, albo Sisi dobierze sobie w końcu przyjaciółkę od serca :)
  6. I kolejna mroźna noc za nami... Szkoda tych psów strasznie.
  7. Witamy na forum :) I poprosimy o częste relacje i duużo zdjęć:loveu:
  8. A kto to Kubuś i Pyton? I czemu nie wymieniłaś Hugo? Skoro nie Foksik, to obstawiam Czarnuszkę :) A Pako, Fortunie, Herze i Sisi życzę domków najbardziej, one najdłużej czekają i na ich "nieszczęście" są duże.
  9. No i masz. Rozpaliła ciekawość i poszła ;)
  10. Foksik? Zostaje u hop! ? :wink: Chociaż ja też bym wolała, żeby to Fortuna znalazła swoich ludzi...
  11. [quote name='Randa'] deklaracji stałych uzbierano na 655zł/miesięcznie pozostałe brakujące 245zł miało być łatane bazarkami, itp. ze stałych deklaracji w lutym wpłynęło 315zł... ponieważ były jeszcze pieniądze uzbierane na początku, opłata za hotel została uiszczona na dzień dzisiejszy na koncie jest + 69,09zł ....brakuje 245zł deklaracji miesięcznych, a i deklarowicze nie płacą...[/QUOTE] Trzeba zrobić akcję przypominającą i powysyłać PW do tych, którzy się zadeklarowali i nie płacą. Ja mam niestety ciężki okres i nie mogę wesprzeć chłopaków finansowo :(
  12. Foks ma przepiękną oprawę oczu, urokliwy pies :)
  13. [IMG]http://plcm.pl/obrazki/l/bd2ce4ec72e77a1e4a9b4ec6b504431b.jpg[/IMG]
  14. *Gajowa*, tak mi przykro... :( Śpij spokojnie, sunieczko... [*]
  15. Fortuna wygląda świetnie, cieszę się z jej postępów :) A Pako wyraźnie schudł :)
  16. Mnie obchodzi i chętnie poczytam o aklimatyzacji Kapselka :)
  17. [quote name='mysza 1']Nudy nie ma, Foksik idealnie się wpasował ;)[/QUOTE] Nie chcę nic sugerować, ale myślę tak samo ;)
  18. [quote name='emilia2280']Niedlugo wydamy pewnie naszá Nelké bo sunia mila i adopcyjna, to moglabym zabrac sunié z tego ogloszenia, jesli nadal aktualne. Mozesz tam zadzwonic i spytac o sunie? i ile chce tych kosztów utrzymania za niá..[/QUOTE] Dopiero dziś zajrzałam do wątku i przeczytałam tą prośbę, nawaliłam... :( Ale ogłoszenie ciągle wisi, może nadal aktualne? Jutro zadzwonię. Macie nadal miejsce?
  19. Cieszę się przeogromnie :) Kiedy mysza zabrała Piaska z Korabiewic myślałam, że psiak z taką urodą długo u ronji nie zabawi. A jednak. W końcu jednak musiał nadejść ten moment i warto było na niego czekać, skoro Piasek dostał dom, do którego idealnie pasuje :) Rok 2013 zapowiada się wspaniale pod względem adopcji - oby tak dalej!:multi::loveu:
  20. O przepraszam, ja tam bym chętnie Sisi poznała :) Tylko pewnie by mnie obszczekała na dzień dobry i na tym nasza znajomość by się skończyła ;) Może ona jest smutna, bo boi się, że ją oddacie jak Kacperka i Piaska? :(
  21. [quote name='ronja']ale hazard uprawiacie:) ja muszę milczeć jak grób, bo mnie Mysza udusi:)[/QUOTE]O, już wiemy na 100%, że to psiak od Ciebie :evil_lol: Czyli nie Fortunka, szkoda, bo miałam nadzieję wbrew przeczuciu, że to jednak ona... :(
  22. [quote name='3 x']Piasek tzn ja obstawiam Piaska jak trafię to wpłacam 5 zł na konto pasiaków jak nie to 10 zł ;)[/QUOTE] Ja też obstawiam Piaska :)
  23. Gratulacje z okazji narodzin córeczki! Wszystkiego naj-najlepszego, kocio-psio-ludzka Rodzinko! :)
  24. [quote name='mysza 1']To zostaje Pestka. Też mi się podoba. Dzięki Lemoniada ;)[/QUOTE] Fajnie, bardzo mi miło, że mam chrześnicę :) Prześlę jakiś skromny grosik dla niej, ale naprawdę będzie skromny:oops: [quote name='mysza 1'] Hugo nie nie mój podpieczny i to nie on. Pako i Hera też nie :)[/QUOTE] Czyli jednak któryś z psiaków wymienionych przez Ewę? Cieszę się!:multi:
×
×
  • Create New...