-
Posts
7318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamb
-
Może Ty napisz Julitko. :loveu: Ja dzisiaj nie mam już na nic siły.
-
Trojka robi postępy. Będzie dobrze.:multi:
-
Sabcia i Kajtek były dzisiaj szczepione, na spacerach boją się coraz mniej. Czas pomyśleć o ogłoszeniach.
-
Stasieńka - kłębuszek strachu skazany na samotność...MA DOM!!!
tamb replied to MajeczQa's topic in Już w nowym domu
Jaka drobinka.:shake: -
Między innymi. Szczekał na kota.
-
Fuks spędzi noc u mojego znajomego, który zaoferował transport i wsparcie psychiczne. Jutro wraca do hotelu.:-( W tej chwili wróciłam. Możemy zacząć go znowu ogłaszać.
-
Badanie kału wykazało, że lamblii nie ma. Dzisiaj jedziemy do nowego domu. Został tylko test na kota.
-
Od wczoraj nie udało się złapać kupy Fuksa. Kiedy były poranne wyprowadzenia w hotelu kupy już były w boksie a na spacerach Fuksik nie zrobił. Jeśli dzisiaj wieczorem się nie uda, następne podejście jutro. Pani Ania już robi dla Fuksa zakupy i czeka na wyniki badań.
-
Tylko żeby się nie zemścili na psie. Żeby go gdzieś nie wywieźli.
-
A może go ogłosić i jak będzie dobry dom to porwać?
-
Już nie stoją w miejscu tylko idą. Kajtek się nawet załatwia.
-
Jeśli nic się w planach nie zmieni a Fuks nie będzie reagował na kota, jest szansa, że w nowym domu zostanie. Jeśli Pani Ania nie będzie sobie z nim radziła, będzie wykastrowany u niej. Pani Ania jest przeciwna kastracji jeśli nic wskazującego na konieczność zabiegu się nie dzieje. Zabieg został wstrzymany ale jeśli z adopcji nic nie wyjdzie Fuksik zostanie wykastrowany w trybie przyśpieszonym.:eviltong:
-
Sonia będzie szkolona. Taka jest ostateczna decyzja aktualnych właścicieli. Odwołałam udział w programie, w sobotę będzie pierwsze spotkanie z osobą, która doradzi jak postępować z Sonią.
-
W tej chwili jestem spokojniejsza o utrzymanie psów w hotelu. Osoba, która deklarowała pomoc przed akcją łapania dzikusów pojedzie do hotelu w piątek w odwiedziny i ureguluje za dotychczasowy pobyt.:multi: Dorota1 przelała 30zł. Dziękuję :loveu: Jurto razem jedziemy do hotelu i ustalimy przeznaczenie przelewu.
-
Trojka podgryza bo bawi się w sposób niedelikatny, jest dużym szczeniakiem, którego nikt dotąd niczego nie uczył. Kot ucieka więc goni, kolejna zabawa. Aleksandra Janina jeśli chciałabyś podjąć walkę o psa to można zacząć sunię szkolić. Jest to związane z pracą przy psie i wydatkiem na szkolenie. Wczorej zostałam poinformowana o problemach i decyzji oddania psa, pytanie jak problem rozwiązać, żeby Trojka została nie padło. Pan Tomek oczekuje suni w hotelu po 17-tej, nie ma boksów w budynku, będzie na zewnątrz. Określ proszę, czy zadajesz pytanie na forum bo chcesz zatrzymać psa czy jest to pytanie retoryczne a decyzja nieodwracalna. Muszę to wiedzieć jak najszybciej bo jeśli trafi dzisiaj do hotelu, chciałabym żeby była pokazana w programie jutro.
-
Aleksandra janina, po wczorajszej rozmowie wiem, że decyzja już została podjęta i sunie wraca do hotelu. Psa po przejściach nie nauczy się wszystkiego w ciągu 10 dni (tyle czasu jest u Was Trojka), może okazać się, że jest potrzebne szkolenie, systematyczna praca i wiele poświęceń. Pytasz o błędy, czyżbyś nie była pewna dzisiejszego oddania suczki? Wczoraj zrozumiałam, że decyzja jest nieodwracalna.
-
Zrobimy zdjęcia i napiszę tekst. Dziewczyny, jak robi się allegro cegiełkowe? Od jutra będę znowu miała cztery psy w hotelu i sama sobie z tym nie poradzę.
-
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
tamb replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Zulus jest bardzo podobny do Fuksa z mojego podpisu, którego mam w hotelu.:shake: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
tamb replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Cóż ... specyficzne poczucie humoru. Twoje ... nie moje ... Czy żartobliwe jest pisanie ... a z resztą co ja będę cytować ? Przecież Ty sama najlepiej wiesz na jakim poziomie były Twoje "żarty" ... kogo i po co miały dotknąć ... Wpiszę się na wątek bo zaszło nieporozumienie. Hop! wymyślała osobę podobną do bulwy i tak sobie bajała, nie chciała zrobić przykrości ani urazić. Ten opis nie miał żadnego podtekstu, nie miał nikogo dotknąć. Wymyślając przeciwieństwo wyglądu Maupy myślała, że będzie śmiesznie. Ten opis nie był skierowany do żadnej realnej osoby. -
MA DOM Kraków młodziutki amstafowaty? prosi o ogłaszanie
tamb replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kubrak byłby dobry.Może uda się go przenieść do budynku? -
Kilkuletni owczarek niemiecki w nowym wspanialym domu
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Widać, że jest szczęśliwa mimo choroby.