Dziękuję za ogłoszenia. Wcześniej Saba i Kajtek nie nadawały się jeszcze do adopcji, teraz już powinny mieć swój dom. Dzisiaj wyprowadziłam je na długich linach i szły przy nodze, podchodziły do wygłaskania na zawołanie. Byłam zdumiona, że tak szybko robią postępy. Są wspaniałe.