Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. SZukam domu dla rocznej, małej suni. Sprawa jest bardzo pilna, nie mam zdjęć. Sunia jest biało-ruda wychowana w bloku z psem i kotem.
  2. Dziękuję za ogłoszenia. Wcześniej Saba i Kajtek nie nadawały się jeszcze do adopcji, teraz już powinny mieć swój dom. Dzisiaj wyprowadziłam je na długich linach i szły przy nodze, podchodziły do wygłaskania na zawołanie. Byłam zdumiona, że tak szybko robią postępy. Są wspaniałe.
  3. Fuksik jest w budynku, nie chcę mu mieszać w głowie i zmieniać miejsce w tej chwili. W czwartek będzie w programie, może tym razem się uda.
  4. Nie było już żadnych telefonów, będę je dalej ogłaszać. Nie przewiduję możliwości rozdzielenia ich.
  5. Bardzo się cieszę.:multi::multi::multi:
  6. Do niedzieli będzie wiadomo ale jest jeden warunek; musi być sprawdzony na koty. W mieszkaniu jest kot, który był zaprzyjaźniony z poprzednim psem.
  7. Czy w tym Kupininie to same psie skarby mieli? Wyjątkowe miluchy.
  8. [quote name='Neczka']Rocky ma u mnie ogłoszenia na : - warszawa.gumtree.pl - petworld.pl - adopcje.org.pl - pineska.pl - adopcjapsa.pl - sprzedasz.pl - 24polska.pl - centrumofert.pl - kupiepsa.pl - eoferty.com.pl - ale.gratka.pl[/quote] Ma tyle ogłoszeń i nikt nie dzwoni?:shake: Kto może zrobić allegro?
  9. Jeśli domek Hienki jest pewny na 100% i potwierdzą telefonicznie, że u nich zostaje, może warto jej ogłoszenia zmodyfikować i wstawić zdjęcie Pucka. Historia jest taka sama. Będzie mniej roboty i mniej kosztów. Głupio jakby opadł zapał i Pucek został w schronisku.
  10. Jeśli chodzi o drugi telefon, pani jest zainteresowana adopcją, miała 15 lat sukę owczarka niemieckiego w bloku na 4 piętrze ale mąż się nie zgadza. Będzie go przekonywać i w poniedziałek zadzwoni niezależnie od decyzji. Trzeba sunię ogłaszać. Czy ktoś może zrobić allegro i inne ogłoszenia?
  11. Martka, będziesz miała relację od kogoś kto był przy adopcji? Napisz coś.
  12. Ja lubię, ale wyjątkowo idę wcześniej spać.:sleep2:
  13. Taka cisza. Nie było telefonów?
  14. Mogę ogłosić go w Dzienniku Polskim ale jest kolejka. Byłby piąty.
  15. Aż się boję mieć nadzieję. Bardzo chciałabym,żeby wreszcie miał dobry dom. Tyle się już wycierpiał.
  16. Pucek, kumpel Hienki musi trafić szybko do domu.
  17. To trzeba pomaszerować do Pucka.:scared:
  18. Też tak uważam. Sprawa szkolenia jest otwarta ale z nowym właścicielem. Przenosić go nie ma sensu.
  19. Żeby adoptować.:eviltong::evil_lol:
  20. Mam bardzo mieszane uczucia co do jego zmiany miejsca. W niedzielę jeszcze będzie i najchętniej widziałabym szkolenie z nowym właścicielem. Boję się, że Fuks może źle znieść zmianę miejsca a my nie będziemy mogli tak swobodnie go odwiedzać. Szkolenie jest załatwione ale przenoszenie go jak jest w ciepłym budynku, ma nasze wizyty i już stało się to jakąś stabilizacją trochę mnie przeraża.
  21. Podobno nie ma poważnie zainteresowanych. Jest cudna.
  22. Dianka jest dzisiaj w Dzienniku Polskim, żeby się udało. Po selekcji telefonicznej mogę sprawdzić domy.
  23. Czekajmy na decyzję. Jak będzie pozytywna, rozpoczniemy kolejny etap. Teraz nie martwy się o nic.;)
×
×
  • Create New...