Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Trojka wygląda normalnie, nie jest za chuda tylko w inny sposób je niż przy wcześniejszym pobycie w hotelu. Wtedy jadła normalnie a teraz się rzuca. Nie jest to w tej chwili najważniejsze. Klaudus_, powtórzę za Karolinką, gdyby nie Ty prawdopodobnie byłaby już w schronisku. Bardzo dobrze, że pilotujesz ten wątek.
  2. Amiga, dziękuję za miłe słowa.:loveu: Jeśli chodzi o Trojkę to nie wiem u kogo była po zabraniu z hotelu ale dosłownie pochłania jedzenie. Osoby, które mają z nią kontakt jednogłośnie stwierdziły, że wróciła wygłodzona. Skacze jak szalona, nikt nad nią nie pracował. Czy ona była w schronisku? Jest miła i łagodna ale będzie potrzebowała cierpliwego właściciela. Najlepiej domu z ogrodem.
  3. Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kafelki-na-moich-tymczasowiczow-130667/#post11713583[/URL]
  4. Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kafelki-na-moich-tymczasowiczow-130667/#post11713583[/URL]
  5. Zapraszam na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kafelki-na-moich-tymczasowiczow-130667/#post11713583[/URL]
  6. Małemu trzeba dać imię. Karolinka proponowała Mietek.:evil_lol:
  7. W środę po złapaniu dostały surowicę, jeszcze nie odrobaczałam.
  8. ............Nie umiem usunąć postu.
  9. [quote name='wellington']Aga - Czakra :Rose:[/quote] Weszłam na profil użytkownika Zebrrra. Był jeszcze sznaucer olbrzym. Teraz jest tylko chomik?:crazyeye:
  10. Patia, dziękuję za wszystko.:loveu:
  11. Ostatnio jechałam do Katowic, żeby sprawdzić dom dla Filifionki, teraz zajmę się domkiem Trojki. Musi mieć najlepszy dom a nie pierwszy, jaki się trafi. Jeśli ją wzięłam pod opiekę, wyadoptuję ją osobiście. Oczywiście wszelkie propozycje wezmę pod uwagę i sprawdzę.
  12. Jeśli to możliwe to bardzo proszę, żeby przyjechała do 11-tej albo po 17-tej. Pan Tomek wtedy przyjmuje psy, w innych godzinach tylko w wyjątkowych sytuacjach. Ja ostatnio przywoziłam i zabierałam w innych :oops:. Czy sunia ma książeczkę zdrowia (sterylizacja, szczepienia)?
  13. Biedulki, tymczasowy dom bardzo potrzebny.:shake:
  14. Będą koszty weterynaryjne, jutro zrobię bazarek. Dzisiaj tylko się martwię.:shake:
  15. Co z Trojką? Umieszczenie jej w schronisku byłoby straszne, czekam na wiadomość, kiedy przyjedzie.
  16. To nieprawdopodobne ale nie było ani jednego telefonu.:crazyeye:
  17. Patia, bardzo dziękuję, potrzebujemy.:loveu:
  18. Dzięki panu Andrzejowi i gospodarzowi, który pozwolił zwabić psy na posesję, poszło łatwo.:loveu:
  19. Psiaki złapane. Są bezpieczne w hotelu. Dzisiaj dostaną surowicę, sunię trzeba będzie wysterylizować (prawdopodobnie jest w ciąży). Mały nie jest już spuchnięty.
  20. Tinka w Dzienniku Polskim. Domku, zadzwoń.:mad:
  21. Fajne zdjęcia, kotek w tle cudny.:loveu:
  22. Jutro będzie fachowa pomoc przy łapaniu (pan Andrzej). Boję się jechać, nie wiem, co zastanę.:shake:
  23. Niech powoła się na Tamarę. Jeśli dostanę wiadomość, że sunia przyjedzie do hotelu, zarezerwuję boks w budynku. Mój nr tel 510278239
  24. Fuksik milutki i kochany. Bawi się sznurkiem, piłeczką, cieszy się spacerkiem. Myślałam, że jest większy.:loveu:
×
×
  • Create New...