Trojka wygląda normalnie, nie jest za chuda tylko w inny sposób je niż przy wcześniejszym pobycie w hotelu. Wtedy jadła normalnie a teraz się rzuca. Nie jest to w tej chwili najważniejsze. Klaudus_, powtórzę za Karolinką, gdyby nie Ty prawdopodobnie byłaby już w schronisku. Bardzo dobrze, że pilotujesz ten wątek.