-
Posts
7318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamb
-
Oczywiście, że oddam z dużym spokojem. Warunki dla psiaków idealne, ludzie bardzo odpowiedzialni. Jutro jedziemy razem do hotelu w ramach przyzwyczajania Sabci i Kajtka do przyszłych właścicieli.
-
Sochaczew - jak pozbawić psa sensu życia? WRÓCIŁA DO DOMU
tamb replied to luka1's topic in Już w nowym domu
:-(:-(:-( Biedactwo. -
Fuksik ma zapewnione szkolenie i wszystkiego się nauczy.;) Jeśli chodzi o tych ludzi to jestem zła bo przy 12 zwierzakach w mieszkaniu, pracy i obowiązkach rodzinnych (16 letnie dziecko) muszę się dobrze zorganizować, żeby ze wszystkim zdążyć. Miałam teraz bardzo chorego psa, mam kotkę po sterylizacji (do adopcji). Jeśli ktoś się umawia, planuję odpowiednio dzień, nie mogę czekać bezczynnie i patrzeć na zegarek. Ciągła zmiana planów dezorganizuje mnie i cierpią moje zwierzęta bo np. nie idę z nimi na daleki spacer bo czuję się w obowiązku czekać. Rozumiem, że dopiero wrócili do Polski, dom, który był budowany w czasie ich nieobecności wymaga poprawek, dzisiaj popsuł im się zamochód. Zobaczymy, co będzie jutro. Może to problem z aklimatyzacją w polskiej rzeczywistości a może coś innego. Dzisiaj jeszcze nie oceniam, czekam na jutrzejszy dzień.
-
Spotkanie przesunięte na jutro. Ja już się nie denerwuję, będę ogłaszać Fuksa niezależnie. Nie skreślam ich, spotkam się jak z każdym człowiekiem zainteresowanym adopcją ale bez robienia sobie wielkich nadzieji.
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
tamb replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Jaka cudna i śmieszna. Kiedy znajdzie domek?:shake: -
Państwo bardzo mili i poważnie zainteresowani adopcją. W poniedziałek jesteśmy umówieni na kolejny spacer z Sabcią i Kajtkiem. Kajtuś będzie miał w poniedziałek kastrację, dziękuję za pomoc finansową na ten cel.:loveu:
-
Sonia od środy chodzi na szkolenie, zostaje.
-
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
tamb replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Dostęp do komputera mam tylko przez chwilę, mój jest w naprawie. Z domami skontaktowałam się od razu, oba rozmyśliły się. Dianka będzie ogłoszona w Dzienniku Polskim ponownie jako czwarta w kolejce. -
Patia, nie mają plakatu. Jak możesz to zrób ogłoszenia, których nie mają. Dziękuję. W tym tygodniu mam problem z wizytami w hotelu bo mój Timon jest bardzo chory. Zaraz jadę na kroplówkę.:shake:
-
Pies pakera,pies idiotki-maleńki Power płaci za ludzkie fanaberie.MA DOM
tamb replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pani zainteresowana nie zadzwoniła.:-( -
Ręce mi opadają, jestem zniesmaczona, rozczarowana i jest mi przykro. Zobaczcie wątek Nikifora [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nikifor-artysta-z-krakowa-czeka-na-swoj-wymarzony-dom-128649/index32.html"]NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom[/URL]. Osoby pomagające są linczowane, ja i hop! zostałyśmy oczernione a egzaltowane pańcie dają upust swoim frustracjom. Jakby nie Wy i ukochane zwierzaki zrezygnowałabym z dogo.:-(
-
Ręce mi opadają, jestem zniesmaczona, rozczarowana i jest mi przykro. Zobaczcie wątek Nikifora [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nikifor-artysta-z-krakowa-czeka-na-swoj-wymarzony-dom-128649/index32.html[/url]. Osoby pomagające są linczowane, ja i hop! zostałyśmy oczernione a egzaltowane pańcie dają upust swoim frustracjom. Jakby nie Wy i ukochane zwierzaki zrezygnowałabym z dogo.:-(
-
Jurmar, jesteś optymistą. Myślisz, że znajdzie się dom dla Fuksa do niedzieli? Oby tak było a obiecuję, że jak Fuks pójdzie do domu, Sonia też znajdzie nowych właścicieli ..... wezmę następną bidę do hotelu. Nie ma się co oszukiwać, że to już ostatni raz.
-
Dzisiaj jest w Dzienniku Polskim.
-
Wstawiłam.
-
Dzięki.:multi::loveu:
-
Nie musi być na pw, ściągnę z wątku albo poproszę na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Bardzo proszę o zmianę tytułu, Sonia dalej szuka domu stałego. Zobowiązałam się w umowie adopcyjnej, że w razie rezygnacji, przyjmę sunię do siebie (do hotelu z braku możliwości). Konsekwentnie potwierdzam to, jednak aktualni właściciele są świadomi, że dla Soni byłoby to przeżycie traumatyczne. Zgodzili się opiekować Sonią do znalezienia nowego domu, żeby przeszła z domu do domu a nie z domu do hotelu. Relacje z kotką nie poprawiły się. Bardzo proszę o powstrzymanie się od oceniania sytuacji. Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu Soni, wysłałam ją już do Dziennika Polskiego.
-
Dziękuję.:loveu: Wczoraj wyczesałam Sabunię. Widziałaś jaka ładna?
-
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
tamb replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maszaberla'][COLOR=black][FONT=Verdana]Szanowna Pani - zglosilam Pani uwagi Administratorowi tego portalu, wraz z podaniem 2 loginow, ktore w pewnym okresie regularnie spammowaly moja skrzynke kretynskimi mailami (te mam oczywiscie zachowane z przyczyn oczywistych)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Tak sie komfortowo sklada, ze zdobylam dzisiaj Pani dane osobowe (zdobycie danych odnosnie 2 pozostalych osob to tylko kwestia czasu) - jutro zloze zawiadomienie na Policji[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Jesli Pani i Pani 2 krakowskie sojuszniczki (siostry wzywajace w lamencie na pomoc jedna druga) uwazacie, ze jestem osoba porzucajaca[B] psy[/B] (liczba mnoga - sic!) - prosze rzetelnie i rzeczowo wyjasnic co ma Pani na mysli i przytoczyc sytuacje, na ktora sie Pani powoluje - wraz z uzasadnieniem rzekomego "porzucenia" psow, oczywiscie z powolaniem sie na osobe, ktora owe psy wydala][/FONT][/COLOR] Proszę o podanie "2 loginów, które w pewnym okresie regularnie spammowały Pani skrzynkę kretyńskimi mailami". Dodam, że wymyślanie nieistniejących sytuacji w celu rzucenia złego światła na inną osobę, robienie intryg, sugerowanie, że ktoś Panią nęka to wykroczenie. Odpowiedzialności prawnej od wyżej opisanego wykroczenia może uniknąć osoba, u której mania prześladowcza, stany paranoiczne, pieniactwo, labilność emocjonalna spowodowane są udokumentowaną chorobą. Proszę o wyjaśnienia. -
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
tamb replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam kilka postów i robi mi się niedobrze. Jakby Nikuś został zagryziony w schronisku, byłyby lamenty, płacząca, niebieska ikonka i .... cisza. Ot, wirtualna miłość. Nie wierzę, że osoba logująca się na dogo, żeby czynnie pomagać psom (pani Marta) źle traktuje Nikusia. Jeśli osoby krytykujące ją wiedzą lepiej od niej jak pomóc temu staruszkowi, niech dadzą mu dom tymczasowy. Ile mają zwierząt? Ile obowiązków jeśli w czasie, kiedy mogłyby robić ogłoszenia (tak jak napisała hop!) siedzą przy klawiaturze i robią afery, nagonki, itp. Beata pomaga psom i odkąd ją poznałam osobiście, jestem pełna uznania. Martę poznałam i podziwiam nie tylko za zaangażowanie w pomoc zwierzętom ale też za cierpliwość. Sama brałam psy na "tymczas" (jeszcze jak nie miałam czterech) i jeśli ktoś chciałby mnie kontrolować, nigdy nie zgodziłabym się na to. Nie dlatego, że miałam coś do ukrycia ale cenię swoją prywatność i jeśli nie znam i nie jestem związana emocjonalnie z kimś, nie utrzymuję kontaktów towarzyskich, nie wpuszczam do mieszkania. Jakby Marta miała coś do ukrycia, czy przewidywała, że będzie tak potraktowana nie zgodziłaby się na żadne odwieziny i miałaby do tego prawo. Jeśli chodzi to wypowiedź hop! jest jak zwykle rzeczowa i inteligentna, nie ma w niej nic, co świadczyłoby o braku kultury.