Dymek na drzewie???
A co do Tofki to tylko mi pokazała,że łapek nie lubi,a zjeść to chciała labradorke, york sie spodobał,ale jak pisałam ona była wtedy na stole to była od yorka większa. Lab był na tym poziomie co ona,oboje stali wtedy na ziemi:evil_lol:;)