Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Jaka ślicznaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='yuli_']Debiut już mieliśmy w Bytomiu, wtedy sędziował nas przesympatyczny p. Marek Czerniakowski :loveu: Na BIS Puppy Ryszard Broll - no ale jak wiadomo, belgi mało popularne, więc nawet na sunie nie spojrzał :angryy: m: FUNNY Srebrzysty Smrek x o: RIVAL de la Fureur du Creupscule[/quote] To do zobaczenia,bo chyba nawet jesteśmy na tym samym ringu:lol:
  3. [quote name='Chandler'] Ja Pani Fryzjerce przez sześć godzin na ręce patrzyłam i łyse są...:lol: Eeee tam - włosy, jak to włosy - odrosną. [/quote] Ile ja Tofkę niecałe 2 godziny skubałam,palcami,nie nożykiem a Twoja fryzjerka czym robi cairny?
  4. [quote name='Chandler']Dlaczego Ty tak daleko od nas :placz:? Tofcia wygląda rewelacyjnie, moje bardziej bezwłose są (żeby nie powiedzieć łyse :cool3:). Ten kołnierz z włosów to u Poświaty, a nie u Tofci :lol:.[/quote] Bardzo mi miło,aż mi sie :oops::oops::oops::oops: zrobiło.
  5. Jakbym wyskubała wszystko to by Tofci zostało na pupie tylko podszerstek,a z szyji więcej nie chciało zejsc, nie mam zwyczaju rwać na siłę włosaktóry nie jest dojrzały do rwania.
  6. Czyli Sabina1 zgadła?! Ptaszek-gołąb tak?:evil_lol::evil_lol:
  7. Taka borderkowa jest i to cudne śniade umaszczenie:loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='yuli_']A wie ktoś, jaki sędzia będzie wybierał na Bestach najlepszego szczeniaka wystawy? Chciałabym wcześniej wiedzieć na którą sobie powrót planować(a jak będzie kiepski sędzia to nie ma po co zostawać).[/quote] Ooooo wy też w szczeniorkach,fajna konkurencja(my też debiutujemy w szczeniakach i tez mnie ciekawi sędzia na BIS Puppy) Po jakich rodzicach jest twoja grenka Pretoria?
  9. To jest śliczne:loveu::loveu::loveu: [url]http://i158.photobucket.com/albums/t120/Junka_89/P6150021.jpg[/url] I latający Piotruś super !!!:multi::multi::multi:
  10. jeździec bez głowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i158.photobucket.com/albums/t120/Junka_89/P6150015.jpg[/url]
  11. [quote name='Junka']Magda ubiegłam Cie :P[/quote] O minutkę szybciej napisałaś:eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol:
  12. To nasz cavanowy MILO czyli Fervex Mysia Zagłada
  13. [quote name='Ka-Vanga']To nie lapka, lapka jakby lepsza natomiast znowu sika krwia, nie chce NIC jesc, jest biala jak sciana, ledwo chodzi ... jestem zalamana ...[/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  14. Super to może się załapałam,to sobie pooglądam ,powspominam i poczekam.Dziękuję!:loveu::multi:
  15. Dymek na drzewie??? A co do Tofki to tylko mi pokazała,że łapek nie lubi,a zjeść to chciała labradorke, york sie spodobał,ale jak pisałam ona była wtedy na stole to była od yorka większa. Lab był na tym poziomie co ona,oboje stali wtedy na ziemi:evil_lol:;)
  16. Jest mój diabełek dziękuję!:multi::multi::loveu:
  17. O Boże Drogi Ola :wallbash:!!!!!!!!:placz::placz::bigcry: mam tylko nadzieję,że to "tylko" sprawa tej cholerne łapki. Bądź dzielna!!!!:kciuki: :kciuki: :calus: :calus: :glaszcze::glaszcze:
  18. A zeróweczki jakieś na pudle masz:razz::razz::razz::razz::lol::lol::loveu:
  19. Witam może zaraz coś dam nowego:razz:;)
  20. Rosja to poza Moskwą bardzo biedny kraj,tam ludzie nie mają za bardzo socjalu a co dopiero zwierzaki,coś jak Ukraina, sama widziałaś Aniu, prawda?
  21. Dobrze Junie tyz bym się powylegiwała na takiej huśtawce, a fota pajęcza świetna,gdzie konie?????:razz::cool3:
  22. Szybkiego powrotu do zdrówka i oby szpital był potrzebny jak najkrócej;):lol:
  23. [quote name='betty_labrador'][URL]http://img384.imageshack.us/img384/7625/dscf1703nc8.jpg[/URL] wow jakie artystyczne zdjecie :) pozdrawiamy !!!!!![/quote] Drugie mroczne oblicze Kaji:evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
  24. Nie wiedziałam Asiu,że tam bywasz musimy się tam kiedys umówić,pojechałabym z moimi chłopakami. A zdjęcia piękne jak zawsze:lol::lol:
  25. Sliczna dziewczynka,sesja kanapowa:loveu::loveu::loveu: A co to za klub agility??:cool3::cool3:
×
×
  • Create New...