-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Szaloooona!:loveu::loveu::loveu::multi::multi: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_8904.jpg[/url]
-
Brawo gratki dziewczyny, buziaki dla Ciebie i mizianko dla Lalki:loveu::loveu::loveu: Śliczne szkoleniowe fotki:lol::loveu:
-
Z tego co wiem, to koty dłużej niż psy powinny być przy matce, do około 3 miesiąca, a to chyba za późno do przyzwyczajenia do psa, może poszukaj kociaka od kogoś kto ma też psy, wtedy kot znałby psy od małego.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Musiałkowa to bardzo zajęta kobitka. Możemy sobie poczekać... Pzdr.[/quote] Płytkę z fotkami odbieram dziś w zwiazku,ale że mój komp nadal działa jak działa, to będzie je(mam nadzieję) wrzucać po malutku Ula. -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Ale Ci się trafił rarytas!:loveu::loveu: U mnie na wsi kiedyś jednej zimy samica dzięcioła średniego chyba namietnie kradła te tłuszczowe kule wieszane dla małych ptaków:diabloti: -
Po pierwsze nie wiedziałam,ze niedaleko mieszkasz, po drugie byłam ze znajomą i ona była w Pęcicach umówiona na konkretna. godzinę, po spacerze i ona i psy były zmęczone więc szybciutko pojechałysmy do domów.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']To ja czekam na te fotki z aussikami Musiałkowymi... Pzdr.[/quote] Ja też:cool3::evil_lol::roll::eviltong: -
A jaką metodą uczycie się slalomu?
-
Super! [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/PA180157.jpg[/url] BTW Ale poćwicz łapanie z ręki, bo ma tendencję do łapnia łapami dysku.
-
Wielkie Gratulacje Marysiu dla Ciebie i Uny, Brawo!!!:multi::multi::multi::multi:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']ona sie nie tarza! ona ma konwulsje :razz: [SIZE=1](w mchu- myslisz ze patrzylabym spokojnie i jeszcze robila zdjecie jakby sie tarzala w G? :evil_lol: )[/SIZE][/quote] No Deli też z daleka dzis wyglądał,że to radosne wygibasy w trawie,a z bliska okazało się ,ze pod spodem końska koopa:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Mordy w zaroślach świetne, a to super! [url]http://img98.imageshack.us/img98/9141/obraz3326sv7.jpg[/url] My też byliśmy na spacerku podmiejskim, na łowieckach w Pęcicach:lol::lol:, ale na nasze foty przyjdzie trochu poczekać:placz:;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
My też witamy,a na fotki będzie trzeba poczekać bo płytka będzie jutro, a Ula jest zajętą osobą i nie wrzuci ich tak od razu niestety,ale zapewniam,ze jest na co czekać:cool3::cool3::lol::loveu: -
Mój vet mi tak tłumaczył,że czasem podczas zabiegu pęka pęcherzyk jajnikowy i wypadaja komórki jajnika(chyba nie dokładnie tak,ale jakoś tak to opisał) wtedy moga sobie gdzieś siedziec i dawać objawy cieczki, można je zlokalizowac na USg,ale PODCZAS CIECZKI, bo wtedy sa powiększone tak,że je widać i wiadomo czy jest co i gdzie ciać. Zamierzam za jaikieś 6 miesięcy takie usg Sikrze zrobić, bo teraz jak ona znów zacznie pachnieć to z dwoma jajecznymi psami oszaleje chyba!
-
Przecież nie będzie go golic do łysa, tylko strzyc by nadać kształt, co ma do tego pora roku?:roll:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='SZPiLKA23']Moze ludziom zaczniesz kłaczki obcinac:diabloti:[/quote] To do mnie było? Hę:mad::mad: Betty wyskub to palcami, to juz będzie lepiej niż jest, a Mamie powiedz,że to martwy włos i powinno się go usunąć. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzisiejszymi ze spacerku będzie władac Ula, no chyba ,że jej poprzedni komp(dokładniej płyta głowna) podpasuje pod mój, to wtedy będę mogłą sama je zgrać z płyty na dysk. A z treningu będa jak ich autorka je wklei. -
trymuje się nie tylko ze względu na wygląd,ale dra zdrowia skóry i włosa, więc jeśli Ci się takie uszy podobają to dla mnie OK byle byś wytrymowała martwy włos, a reszta to do Twego uznania zależy.
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Zamiast gadać tyle uszy byś Tosiakowej wreszcie zrobiła , a nie taka zarośnięta chodzi:mad::eviltong: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jak nie widziałaś jeszcze tych z zawodów, to są kilka stron wstecz. -
Super! Jesienny Mickey na jesiennej plaży, bardzo ładna fotka:loveu::loveu: [url]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/PA180182.jpg[/url] To czekam na agilitowe fotki, my juz tez po treningu i po super spacerku, Szczegóły u mnie:cool3::cool3:
-
Super to czekam niecierpliwie na filmiki i zdjęcia nowej fryzury Goofiego!:loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Deli widział dziś OWCE!!!!:multi::multi::multi::multi:. Pojechałam z forumową Musiałek, na pasienie (naukę) z jej aussikiem Blue. Wprawdzie Deli nie maił szansy na bliższy kontakt, ale mam nadzieję,że właściciel się zgodzi,że będę mogła tez pobierać nauki, strasznie bym chciała. Deli widział je tylko w zagrodzie,ale w ogóle się ich nie bał, tylko bardzo chciał je poznac. Wyciagał sie do nich strasznie. Potem ciagnął po ich śladzie w stronę wybiegu na którym były wcześniej. Później poszliśmy na mudikowo-auusikowy spacer, a raczej aussikowomudikowy bo aussiki były 3 a mudiki 2:evil_lol::evil_lol: Piesy się wyszałały,że hej! Była też kąpiel w trochu śmierdzącej rzeczce:evil_lol::evil_lol: Potem jeszcze Delik zaczął się tarzać w trawie, myślałam,ze TYLKO w trawie:cool1:, nawet znajoma, się ucieszyła jak to fajnie Delik szaleje, tymczasem pod Delikiem była ...końska kupa:angryy: Na szczęście mocno sucha, więc nawet nie było czuć:eviltong::eviltong: Więc Delik teraz spokojnie leży, on by mógł jeszcze:p:p, a Sikra padła i śpi:loveu::loveu: Iwona (właścicielka ausików) robiła fotki, jak znajdzie czas i je obrobi to je będę sukcesywnie przeklejać:lol: Ale było Super! -
Gratulacje 200 stronki!:multi::multi::multi::multi::multi:
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Nie pozwalaj Kodzie gryść kasztanów, są trujące!:roll::diabloti: