Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Witaj Bett, Asiu jak tylko siędnę na momencik do komputera to sprawdzam co tam u Was, trzymam ręke na pulsie. A teraz zmykam, jadę na Andersa oddać sprzet do serwisu, niby wiem gdzie ,ale myślę,ze trochu pobładzę
  2. Pięknie wyszła na tej fotce, śliczna gustowna gumeczka:loveu::loveu: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/163562/00000098.JPG A ładnie tak drzewka obgryzać z gałązek, no:mad::mad::evil_lol:
  3. dobry Toscowa:loveu::loveu::lol:
  4. Piękne jak pocztówka:loveu::loveu::loveu: [url]http://img231.imageshack.us/img231/1342/dscf5334ay0.jpg[/url]
  5. Piękna cudna Lirunia:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images40.fotosik.pl/24/7029638be414975e.jpg[/url] Tajgunia zaradne dziewczę znalazło drugi kijek(czy to ten sam?:cool3::eviltong::roll:) [url]http://images36.fotosik.pl/24/607c2371c11d9a7e.jpg[/url] Bieeeegnęęęęę! [url]http://images28.fotosik.pl/288/468cb812731c3302.jpg[/url] i bieeegnęęę... [url]http://images31.fotosik.pl/388/4739f71f5232a310.jpg[/url] I... haaaamujęęęęęę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images42.fotosik.pl/24/934ccbdeacbb92ed.jpg[/url]
  6. Przesłodkie:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_DSC_0311.jpg[/url] Cała seria wodna bombowa!!!!:multi::multi::multi: To może z Nufką na agility się wybierzecie, cio?:cool3::cool3: A kolory jesieni, Achhhhhhhh:loveu::loveu::loveu::loveu: Uciekam bo ta cioteczka , tak się trzepie,że fal.ę zrobiła, jeszcze mnie potopi, nie dam się, choduuuu:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_DSC_0316.jpg[/url]
  7. Bull baletmistrz:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0190.jpg[/url] Matrix Nafulowy też superowy!:multi::lol:
  8. Świetne!!!!!!!!!!!:loveu::loveu: [url]http://img368.imageshack.us/img368/5690/imgp0486am3.jpg[/url] Oooooo i owsiki były:multi::multi: i nawet pachołkami sie bawiły, :evil_lol::evil_lol:
  9. Jak na tamte warunki foty super, te kontenerki z baskami w tlena niektórych fotkach to Twoje Asiu?
  10. FOCH a nie napisałam,że zdjęcia super i moge je ogladać bez przerwy??? Ja TEŻ oglądam!
  11. Dyć ostrzyżona jest przeze pańcię:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Pięknie:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img223.imageshack.us/img223/2023/resizeofdscn0305xq4.jpg[/url] Dla mnie to nie agama a kameleon;);). A kozy jak dobrze pamiętam burskie, super foty kozie, wow!:multi: Dobranoc!
  13. Ależ tam pięknie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Piesy liściowe miodzio i jakie super zakończenie spaceru:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, wpuściłąś je do samochodu czy wczesniej była kapiel w rzeczce? Muszę też z kimś się wybrać by pofocił zabawy Delika liścmi, też tak robi tylko sama mu nie zrobię dobrej foty jednocześnie sypiac czy rzucając mu liście:shake::roll::eviltong:
  14. Justyna zdjęcie Karmela BOMBA [url]http://images25.fotosik.pl/287/045bb0b4ed1e0697.jpg[/url] , inne maszych też super!:multi::multi::multi::loveu: Czekam na kolejne mudiki, świetne foty. Gota śłiczne ciocie Scarletkowe w kole:loveu::loveu:
  15. Piękna flacia głowa:loveu::loveu::loveu: Dobranoc!
  16. No nie te ich miny, boskie, a z tego padłam, podnoś mnie teraz spod komputera:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/nufencja39.jpg[/url]
  17. Olu zdrówka życzę! trzymaj się cieplutko!:loveu::loveu:
  18. Jak taka mała to pewnie mały pies o szpiczastym pysku(łowcarek) lub nawet jamniol. Czy CSI to Kryminalne zagadki Los Angeles? to oglądałam i baaaardzo lubiłam, kocham takie seriale(muszę kupic antenę wewnętrzną-mam nowiutki telewizorek, a się tylko kurzy:diabloti::mad::evil_lol::roll:)
  19. Genialneeee Cudowneee!!!!! Mogę oglądać bez przerwy, jeeeeszczeeee!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu:
  20. Ale jej dobrze:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img84.imageshack.us/img84/5003/dscf3911da1.jpg[/url]
  21. Zobaczymy za tydzień, a co do koleżanek, to "taka rola Eli" k końcu to nasza trenenrka:lol::lol::lol:
  22. Myślę,ze to dobry pomysł, Vega ma większe ząbki niż Deli...:p
  23. I jak dzisiejszy trening??? :-)
  24. Super fotki, w sam raz na pogode za oknem, bry zmarzłam wracając z PM. Smieszne te kolonie domków na skałąch. A ten psies to taki typowy parias:-) [url]http://img379.imageshack.us/img379/5760/resizeofdscn0316iv6.jpg[/url] I dołączam do oczekujących na bobaski:loveu::loveu:
  25. Hmmm, ekhym , gdyby nie końcówka treningu Delika i to jak biega Sikurka, to by była totalna porażka dzisiaj:diabloti::placz::mad::oops::roll::shake::shake: Ostrzegano mnie ,że to się tak może skończyć. Jak Deli był mały, lekceważyłam ,jego podgryzanie w ręce, a teraz mam spory problem. Bardzo się nakręca na torze i jak np zwalniam go ze strefy to kiedy wyciągnę rękę pokazując kierunek dalszego biegu, Deli gryzie mnie po nich, Dziś solidnie ugryzł mnie w kostkę na palcu(do krwi:diabloti::oops::placz::shake::shake:), tym mnie już tak wkurzył,że nie wytrzymałam i szarpnęłam go za ucho i za to ucho i skórę na karku go podniosłam do góry, z wściekłością zapiełam do smyczy oświadczając ,ze to KONIEC na dziś. Na szczęście Eli udało się mnie uspokoić na tyle by wyjaśnić , czemu się tak dzieje. Deli ma wielki fun z tego,że a) biegamy b) drzemy japę c)gryziemy pańcię Dlatego mam z nim pracowaćź w ciszy i spokoju, on sam jest wystarczająco nakręcony, moje gwałtowne ruchy i okrzyki mające go motywować to już za dużo z jego pasją na raz. Mam też kiedy gdzieś hamuje na torze(strefa) i potem wznawia bieg, nie prowadzić wysunieta reką , a bardziej ciałem. Jeśli mimo to wyskoczy i bedzie chciał capnąc, przerwać zawarować ,uspokoić się i dopiero dalej biec,jeśli słownie da się wyhanować próbe gryzienia chwalić. Starałam się to w ostatnim ćwiczeniu zastosować i to naprawdę działa:multi::multi::multi::loveu:. Z koleii z Sikrą musze biegać tak jak do tej pory z Delim. Jak widać metoda przeciwieństw ma zastosowanie tez w agility:roll: Po tym wszystkim doceniłam wariata Vica, który jest już dużo doroślejszy psychicznie niż synek i powiedziałam mu jak wróciłam jakim to jest kochanym chłopcem:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...