Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Asiaczku, tak święta miło spędzam, wczoraj Wigilia u rodziny, a dziś ( tym razem z piesami) u Uli, piesy po spacerku leśnym, my po biadku, wylegujemy sie przed TV, Epoka Lodowcowa była SUPER! Klaudia zabawki są świetne, jestem fanką Petstag-y, ta zabawka bez sznurka jest rewelacyjna, odbija się w przeróżne strony i Delik ją bardzo lubi, w sumie mją już 4 zabawki tej firmy, gorąco polecam. Amiśka!:crazyeye: Kogo moje oczy widzą, witaj! ja Tobie też Najlepsze życzenia przesyłam:lol::multi::lol::multi: Wesołych Świat!
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/424/5ddbb7b4d56aa065med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/424/3a09c944b7cb07a5.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/307/0bc71d86bee578e5med.jpg[/IMG][/URL] i prezenty [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/306/74de30f967d62b4cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/42/0387475a4d9b1a0cmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dziękujemy za kolejne życzenia, Ula wyślę Ci PW. Beata ten psiak jest z hodowli Polka w Łodzi, cudnie mu klata wyszła, tak naturalnie,a zarośniętą nieco miał bez dwóch zdań, szkoda,że nie cyknęłam fotki przed:placz::angryy:
  4. Betty a u mnie jest coś dla Ciebie, nie zajrzałaś:placz::placz:
  5. Dziękujemy pięknie za zyczenia, wszystkie:loveu::loveu::multi:, BTW dostaliście punkty karne za życzenia?
  6. Dzięki Magda! Dla Was też Moje najszczersze życzenia P.S [COLOR=Silver]Nie mogliście tych zawodów w lutym zrobić tydzień później[/COLOR]:cool1::diabloti:;)
  7. Verti ma niebieskie oko(oczy) ? Wszystkiego Najlepszego, Spokojnych Ciepłych Rodzinnych Świat życza Mudiki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/307/6e2dbabe02688e77.jpg[/IMG][/URL]
  8. Wszystkiego Najlepszego, Spokojnych Ciepłych Rodzinnych Świat życza Mudiki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/307/6e2dbabe02688e77.jpg[/IMG][/URL]
  9. Luiza jaka piękna ramka na Twoich życzeniach to i od nas: Wszystkiego Najlepszego, Spokojnych Ciepłych Rodzinnych Świat życza Mudiki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/307/6e2dbabe02688e77.jpg[/IMG][/URL]
  10. Wszystkiego Najlepszego, Spokojnych Ciepłych Rodzinnych Świat życza Mudiki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/307/6e2dbabe02688e77.jpg[/IMG][/URL]
  11. Brudny nochalek:evil_lol::loveu::loveu: [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/Zdjcie0033.jpg[/url] Wesołych , Radosnych Spokojnych Rodzinnych Ciepłych Świat życzą Magda i mudiki :lol:
  12. SUPER!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_6018.jpg[/url]
  13. [quote name='Od-Nowa']protestuję!! dlaczego flacik tylko dla Betty??!! a dla mnie to co nawet zdjęcia flacika nie? :placz: muszę się chyba rzeczywiście moimi 2 przedstawicielkami tej rasy zadowolić :diabloti:[/quote] Ojojo ,ale się porobiło,zapomniałam,ze Ty fanka flatów, to to jest dla Ciebie, przepraszam [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/42/d130faaf387d48a8.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze się west zapodział jeden [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/42/835b98995b02b966med.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc!
  14. A tak sie mokry west wyciera:evil_lol::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/428/84abf70e94c115e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/42/26d2840fd57fae25med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/42/adc6a91df0a41e61med.jpg[/IMG][/URL]
  15. i jeszcze [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/42/165b63fdf592303cmed.jpg[/IMG][/URL] westowa głowka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/42/c4e944e8b120e151med.jpg[/IMG][/URL] portrecik(ucho przekrzywione, bo swieżo po czyszczeniu uszu) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/423/9afa84c1802433ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/307/bb09cf39ffe09f12med.jpg[/IMG][/URL]
  16. Sznaucer przed [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/423/0b381c878bb36d93med.jpg[/IMG][/URL] i po [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/42/0abbc65e70ca583amed.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze inny sznaucer(broda skrócona przez właścicieli i kilka sporych kołtunów trzeba było rozciać, łapki króciutko też na życzenie( zresztą dużo i tak na nich nie miał, kołtuny były pewnie wycinane) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/307/383611bf739ab789med.jpg[/IMG][/URL] I coś dla Betty, ale zdjęcia słabe, pod koniec suszenia przyszły właścicielki i to ,że weszły na chwilę to nie był dobry pomysł, pies już nie chciała współpracować, wieć zdjęcia tylko siedzące,ale front w miarę widać, tylko uszu nie chciał postawić [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/42/3614a54808d09653.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/306/6794fec00af8cd6f.jpg[/IMG][/URL]
  17. Mam na płytce PS który moze ma 5-7 MB i jest za duży żeby go wgrać ,ja mam bardzo stary komputer o bardzo małej pamięci:placz::placz::placz:
  18. czarny ruski szczeniak 5 miesięcy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/423/92b31eef887421fdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/42/3ca92c5212fb46f2.jpg[/IMG][/URL]
  19. nie czytałaś dokładnie Bzikowa?, Grami ma sweterek, tylko czemu w domku w nim śpi?:roll: A co do wydłużania szyi, to gruba obroza(czy kilka wąskich wsio rawno) optycznie SKRACA a nie WYDŁUZA szyję. Grami jaki amorozo, cały zakochany w koleżance dozi:loveu::evil_lol: Chociaż Gram się wstydzi za Ciebie Betty:shake::shake::shake: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1080380.jpg[/url]
  20. Od-Nowa dziękuję ślicznie za sliczną kartkę, Tobie i TŻowi oraz całemu zwierzyńcowi Zdrowych Spokojnych Świąt, a w Nowym Roku, szczęścia, dobrej pracy, radości, czasu dla psic, a Tajguni szczególne życzenia postępów w nauce, życzą Magda i mudiki 3:lol::lol::lol:
  21. To i od nas Wesołych Świąt!:lol::lol::lol:
  22. -Jakie te wszystkie życzenia ładne:loveu::loveu::loveu:, a ja nie moge sobie wgrać żadnego programu graficznego:placz::placz::placz:
  23. Betel piękne!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: Ja takich nie umiem:placz::placz:
  24. No błotko superowe:diabloti:, co do Sikry to jej to nigdy nie kręciło, moze na wiosnę trochę pobiega, teraz jest za zimno dla niej. No i zależy jak się bedzie czuła, na razie jest ok, ale o dziś dopiero co skończyłam(trym west:evil_lol:;);)) pracę i już do apteki nie pojadę , do sklepu też nie:shake::roll::diabloti:, a jutro też wcześniej niż o 20 nie skończe,a w Wigilię jade do rodziny i jeszze nic mam nie zrobione(a mam zrobić ciasto, sałatke i śledzie) i kiedy ja to zrobię, jak marchewki do sałatki nie mam , nie wiem czy dam ranę raniutko wstać i pójśc do sklepu przed pracą?:roll:
  25. Jaka fajowa klateczka, ze słodką zawartością:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...