-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Kleik blee, zjadłam dwa jogurciki probiotyczne i troszku zupki ogórkowej z mięskiem z indyka, bo już byłam głodna, teraz mykam z piesami i jadę po tabletki dla Sikry, na szczęście 2 ga dawka rimadylu pomogła, teraz bedzie brać Scanodyl, to ta sama substancja, ale fimuje ja polski Scan Vet to i cena nizsza, 10 tab Rimadylu to 55, a Scanodylu 42 złote. Wracając od veta wpadnę do Biedronki i mykam do domciu znów pod kołderkę, choć mnie już wszystko boli od ciągłego leżenia, nie lubię tak długo leżeć, a teraz naprawdę uciekam bo Victor ślęczy nade mną (od rana niebyły) BTW Ula dzięki za prezent dla Sikurki:multi::multi::loveu::loveu::loveu: -
Można ogladać bez kończ, tak spokojnie i płynnie, cudowne wejśćia w slalom Cerberkowe i Mandii też świetna, BRAWO:loveu::loveu::loveu:
-
Dokładnie z Konrada kawał chłopaka, no,no a i Gabi też pannica:loveu::loveu::loveu: Pozdrawiamy z chorowitkowa:placz:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
tak i moja sunia i ja jestesmy chore -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dziękuje za życzenia zdrowia, już jest lepiej, ale najważniejsze Sikurkę już nie boilo po 2 dawce, wieczorem odbieram zamówione kolejne tabletki:multi: Magda to dziwne,a co do Pucharu to dopiero w czerwcu czy kwietniu , nie uzbierasz do tego czasu? A na jakie zawody planujesz jechać? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Daj spokój Ula cholera to wi, w domu niby niczego nie teges nie jadłam, no na treningu piłam (cholera skleroza jeszcze do tego, nie pamiętam,ale tak mi sie zdaje) kranówkę:roll:,ale poczułam się gorzej jak wstałam po drzemce, a przed zjadłam tylko rutinoscorbin i krople echinaceii, miałam jesć śledzia ale odpuściłam, przynajmiej tyle dobrze zrobiłam. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A ja oprócz tego ,ze się źle czułam, zimno , dreszcze ból głowy, to mnie przeczyściło w obie strony:placz::placz:, własnie wstałam, tak źle się czułam ,że postanowiłam się położyć,jeszcze mnie przełyk boli i brzuch trochę, cholera co za wstrętny wirus:angryy:. Ula ja tez bym chetnie zobaczyła, Asher dzięki za pamiec, czy ok zobaczymy po tym jak zareaguje na Rimadyl, a ew. laser też skonsultuję z vetem, chciałam tylko mieć jakiś namiar na to. Sorki zmykam do łazienki... mój brzuch:placz::placz:..... -
Dzieki Asher, Aneta gustowny Mikołaj Masaj:loveu: i śliczny pomarańczowy świecznik:loveu::multi:
-
Śliczne:loveu::loveu::loveu:
-
W misz maszu też się da , terzebabyło tylko wyciać, lub skoipiować to co wkleiła później jako cytat Asiaczek, a następnie wkleić w pole adresu, enter i mammy fotkę, ale fakt tak jest duzo wygodniej;):lol::evil_lol:
-
latajaca czekolada :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/425/6ca1a8c28eca9592med.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Prawie cały post mi wcięło wrrr...:angryy::angryy:, nasze dziewczyny mówiły, że na Mistrzostwach Polski słyszały o jakiś zawodach we Wrocku ok 8 lutego, a nasi chłopcy kończą 15 miesięcy 15 lutego:placz::placz:, a na Puchar ras do Kozienic się wybierasz? Zgłoszenia od 1 stycznia ,ale jest LIMIT!!!!!!! 300 zgłoszeń. -
Aneta możesz mi podesłać namiar na ten psi laser, to dla Sikry ma spondyloze i stan zapalny w kregoslupie:placz::placz:
-
Ale macue super, płaski teren ehhhh:roll::loveu:
-
BLUE zostaje z Mareczkiem i nowa pańcią już na ZAWSZE ;-)))
Mudik replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Może spróbować feromonów:roll::roll:, kocica osoby która wzięła jednego z moich kotów dwa miesiące się buntowała, sikała do łóżka , goniła nowego, chował sie za łóżka, nie chciał wyjść teraz jest ok, koty muszą mieć czas(może coś na wzmocnienie i odpornośc(beta glukan-odpowiednik Scanomune, to dla nich teraz duzy stres jest). Pozdrawiam, a konkretnie gdzie te wały,ja się nie orientuję, jedyne jakie kojarzę to te na Siekierkach niedaleko naszego klubu agility. -
Ooohh Wendka Wspaniale, cudownie JESZCZE JESZCZE!!!!:loveu::loveu::multi::multi::multi: Wodny portret wyżla MIODZIO:loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=ofDZlc44o-o&feature=related"]YouTube - Susan Garretts New Weave Training DVD[/URL] WOW!!!:crazyeye: te 3 psy jeden po drugim, :-o:-o:-o [url=http://pl.youtube.com/watch?v=GTtEbpl5TT4&feature=related]YouTube - Excellence In Weave Pole Training[/url] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A my jutro po treningu wybywamy na aussikowe spotkanko na Pola Mokotowskie, mam nadzieję,że się Delik wybiega:multi::multi::multi: -
BLUE zostaje z Mareczkiem i nowa pańcią już na ZAWSZE ;-)))
Mudik replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
No to przeczytałam cały watek, uff, można wiedziec skad w Wawie jest Blue, tzn gdzie się spacerkujecie, może mój młody by miał towarzysza do biegania;) Pozdrawiam! -
Ale mam nadzieję,że także z happy endem:roll::roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Taka jak moi chłopcy dostali pod choinkę??;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
toz pisalam, zebys PW wyslala:lol:;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
drogo:eviltong::eviltong:, w Arze kupię taniej, napisz na PW dokładnie gdzie to może kiedy wpadnę do Ciebie, do Puławskiej mam nie daleko;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tiaa nie tłumacz się, a tak serio to zrobiłam Sikrze kubraczek ze swetra, ale kiepsko go sie zakłada, po ile macie kubraki i gdzie Ty pracujesz? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
no wiesz, <FOCH> nic:eviltong::p