-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Obróżka piękna:loveu::loveu::loveu:, tylko fotki duże,zanim sie pozmniejszały to trochu potrwało,zanim się załadowały i ekran wrócił do normalnego rozmiaru:eviltong: -
Dokładnie są piękne,ładniejsze i oryginalniejsze od tri:loveu:
-
Też mamy ten gryzak, tylko nie może go Vic urzywać, on się na nim wiesz ,jak na rękawie na obronie i nie puszcza,po pewnym czasie otwierania mu szczęk na siłe, nadwyrężyłam mu szczękę:cool1:,ale petstage są SUPER, witam kolejna ich fankę(?) my jkuz mamy orkę skręconą tubę z 3(teraz juz jednym) hihihihihi sznurkiem i taką mieciutką ,ale lateksowo wytrzymała fioletowa piłkę z dziurkami i sznurkiem(już innym , nie oryginalnym), w planach mam kolejne dwie zabawki pod choinkę;);)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wrr...:diabloti:, ale widziałam;) -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Udało się:multi::multi::multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Włąsnie od Ciebie wróciłąm, jak nauka frisbee? -
To jestem zdolna;):multi::multi: więc jestem " smart tjej"
-
Jak zawsze piękna:loveu::loveu: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_1747.jpg[/url] Co jeszcze zamówiłaś w Bewecie, pokaż:p
-
Powiedziałabym,że są zwłaszcza jeden trindle najładniejszy z miotu,ale moze kiedyś je uznają. W kolejce czekają lilac i red merle mudi, czekoladowo białe niufy, czekoladowe TT i inne pewnie też:p
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jutro wieczorem powinny być badania moczu, nawet gdyby to była niedaj Boże wątroba(tfu,tfu) to też powinno wyjść w badaniu, ale mam nadzieje,ze to tylko przeziębiony pęcherz, to że dziś zapiszczała jak podnosiłam ją pod brzuch to mógł byc bolący pęcherz, to było w ciągu dnia, więc ppęcherz był pełen to i mocniej bolał, a w miejscu które ucisnęłam jest własnie pęcherz moczowy, dziękuj.ę za życzenia w imieniu Sikurki, przekażę. Olusia, ale mnie dawno u Ciebie nie było:oops::oops::oops:, fajny avek:loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wątroba, nerki lub pęcherz, nie chce biegać wolniutko człapie, z trudem wstaje i schodzi z łózka, podtrzymana pod brzuch(w pachwinie tylnych łap)-chciałam pomóc jej wstać- zapiszczała, ma obolały brzuch, jadę z nią i zawożę mocz do badania, a dopiero co miała anginę a ja nie ma kasy:placz::placz::placz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wiem Ula, przecież na Węgrzech mają próby pracy i nie tylko tam, ja odpisałam Magdzie właśnie w kontekście Intera:p -
Witam! Mi na zdjęciach jeszcze ze schroniska przypomina barbeta:loveu:
-
JA wydaje mi się,że skojarzyłam o co chodzi w pierwszym zdaniu:eviltong:, pytałaś czy wybiera się w tę niedzielę na kurs agility? Zgadłam?:roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Bzikowa']hoho bzik czuje się zaszczycony :loveu: fajnie Wam wychodzi! ;)[/quote] Dziękujemy i zmykamy z Sikrą do veta:-( -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Żałuję bardzo ,ale niestety nie, a spokoju nie musisz nam dawać, nikt Cię nie wyrzuca, jesteś tu mile widzianym gościem, w końcu także rodzinka jak by nie było:lol: Oooo ale news Ula, nie wiedziałam,ze Sanna ma też chorwaty!:-o wiesz może ile ich jest w Finlandii, a i jak mozesz podaj tu link do jej stronki:loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki Ula , miałm właśnie tak odpowiedziec, Węgrzy też w większości uważają,że nie, ja też tak sądzę. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zapytałam na węgierskim forum, może ktoś bedzie wiedział? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A co Skye dostał nominację na Craft czy wyjeżdzasz do Anglii????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nieeeee!!!!!!! tylko nie to, a wracając do tematu, są przez AKC chyba przez UKC też, ale szczerze nie mam pojęcia, miałam kiedyś kontakt z babką która miała jedyne dwa mudi w Anglii,ale już go ni mam , najprościej chyba napisać do ichniego zwiazku:roll::roll: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ja chcę teraz nauczyć ,zeby wlazł między nogi od tyłu i postawił łąpki mi na stopach i tak chodziłi ósemki tyłem na rtazie umie skręcać tylko w lewo teraz chce też w prawo, pozdrawiam i spadam do pracy, dziś jestem do wieczora zajęta:eviltong: -
Takiej normalnej dużej żywej choinki to chyba nie zna, Deli jest z 15 listopada, miał 5 tygodni w śiwęta, ale dla porządku powinnam napisać pierwsze świeta ze mną;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Najpierw nauczyłam cofania na komendę Cof, cof, potem sadzałam tyłem stawałam za nim i mówiłąm cof, on odwraca głowę i na mnie patrzy, choć nadal czasem nie trafia, jak z prostej linii zacznie skręcać, potem zaczełam sadzać przodem i pokazywałam ręką jak do normalnego wślizgu i dodałam cof,cof, zaczęłam od kilku kroków, potem zwiększałam odległośc, dobranoc! -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Pantera(lampart?) Ślicznyyy:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ech za to dla mniemetafizyka to CZARNAAA magia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, powodzenia:lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=9cljOAEfq-k&feature=channel"]YouTube - Wslizg inaczej[/URL]