-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Cześć Bett:lol::lol: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Tymczasik czy rodzinka? jakas dziwna glowe ma:roll::roll: -
jak ten fokus wyglada?
-
Piękne te lusterkowe fotki:loveu::loveu::loveu:
-
??????? :roll::roll::roll::roll:, ja robiłam z przepisu a co?
-
Śliczności!:loveu::loveu::loveu: [url]http://img116.imageshack.us/img116/4617/90842244ev1.jpg[/url] Dobranoc!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Lab taki negrowy, nie tak wysoki jak Twój, taki trochę sportowy. A co do piłki petstage Bbeta to ma ok 6 na 4 cm, mi sie akurat mieści w dłoni, niezacisnę do końca palców ale tez nie jest mniejsza niż środek mojej dłoni. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Post przeskoczł, coraz bardziej mnie to :angryy::angryy::angryy: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Coś Ty obaj moi chłopcy lubia surowe buraczki i marchewki, sami się potrafią poczestować:razz::evil_lol: a jak robiłam sałatkę jarzynowąna Wigilię to wsuwali kwaszonego ogórka, wariaty jedne. Deli nawet marynowane śledzie zje:evil_lol::evil_lol:, tylko świeżych bananów i cytrusów nie lubi, w ogóle on nie owocowy jest , raczej mięsno warzywny:lol::lol: -
Świńskie wędzone ucho lub wędzona kość dla piesa?
-
Ale wielkiee!:-o:-o Słodziaki:loveu::loveu::loveu:, juz się nie mogę doczekać , jak będą wygladać jak małe misie:loveu::loveu:
-
Świetne!:multi: [url]http://images38.fotosik.pl/43/f91088ebd8f0922d.jpg[/url] A co do szamponów to ja bym do listy Betty dołożyła: All system i Dr Lucy
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Generalnie jak lab, tylko napisałam mix bo to bezpapierowy lab, ale całkiem ładny i szczupły, ciocia dba o ich linię(obu), ciekawe czy urodzą się te szczeniaki po Lido czy nie i jakie będą bo mamusia też bez papierowa:cool1::shake: Polecam petstage, ja juz maskotek nie kupuję, bo chłopcy je patroszą, a te są trwałe i psy je bardzo lubią. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Z dedykacją dla Oli Deowej piesy mojego brata ciotecznego mix laba Lido [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/43/5161706c89712232med.jpg[/IMG][/URL] i golden Bilbo prawie 15 letni EL DORADO Complement [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/43/ad513a6a04baa5b9med.jpg[/IMG][/URL] Po obiadku u Uli, jakoś mnie na trochę zmogło, chyba to ogólne przemęczenie, całe wieki nie drzemałam popołudniu, a tak mi w tym pomagały moje piesy:loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/424/75fef03230e73e4bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/307/b70a63a67055bd5amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/43/4412a5e1b80b2a42med.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Sesja z buraczkiem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/43/adf60e187355bd4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/43/16326448b4c7ca0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/43/70e8c5d38781f462med.jpg[/IMG][/URL] Leśny spacerek świateczny, już się ciemno robiło [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/43/fbbebe2615161a99med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/43/d22d5f5efd174832med.jpg[/IMG][/URL] -
Vegunia jak mój Delik sypia, tylko u niego nie ma takiego efektu,nie takie futro:evil_lol::loveu: To super, coraz lepsze w ruchu robisz:multi::multi::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/185211/00000080.JPG[/url] Ale to jeszcze fajniejsze:loveu::loveu::evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/185211/00000086.JPG[/url] Spróbuj jeśli manualem to jakiś krótki czas(ale to trudne przy tak słabym świetle jak o tej porze roku niestety), lub tryb sport, a w obu przypadkach zdjęcia seryjne, wtedy zazwyczaj któreś wyjdzie. Zapraszam na świateczne fotki do Nas;)
-
A to nie robiłaś z przepisu jaki mi podesłałaś? Ty oszustko:evil_lol::evil_lol::evil_lol::mad:;);):eviltong:
-
Też tak miałam, mój Deli zaczął jak miał 3,5 miesiaca, był najmłodszy w grupie:lol::lol: więc Ty Klaudia jeszcze musisz trochę poczekać:p
-
Hurra! Jak się ciepło zrobiło!:multi::multi::loveu:
-
Oj cosik się Tube zacina, no nic obejrzę filmik jutro:cool1::placz:
-
A nie socjalizujesz jej z innymi psami?
-
Wiesz nie skorzystam, staram się posty tejże osoby omijać szeeeeeeroookim łukiem, ciekawe dlaczego?:p:diabloti::diabloti: Ale mam nadzieję,ze sunia znajdzie u Ciebie tymczas, pozdrawiam!
-
Świetnie,że sunia na Święta była już w domku! A to nasze życzonka! [COLOR=#000000]http://www.dancingsantacard.com/?santa=4714512[/COLOR]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zmierzę jutro OK? Bo teraz idę spać, Dobranoc i jednocześnie Witam Panioą Mod w naszych skromnych progach:multi::multi: Ula mam nadzieję,ze nie masz nic przeciwko,że to wklejam u siebie, bo jest świetne! jak Ty to znalazłaś? [URL]http://www.aroundmd.com/whitechristmas/[/URL] i jeszcze 'Nasze' zyczenia! [COLOR=#000000]http://www.dancingsantacard.com/?santa=4714512[/COLOR] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wiem, Klaudia widziałam;):lol: