-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Na treningu całkiem nieżle, mimo koszmarnego błota w którym się topiłam, niemalże;):evil_lol::evil_lol:, Vic zaczął reagowac na komendy kierunkowe, i wysyłał do slalomu ,ale jeszcze nie kuma wejśćia(nauczy się), a Delik skakał na normalnych Lkach, pruł jak szatan i też fajnie skręcał, palisada, hmm:mad::mad:, za drugim razem zrobił strefę,ale tak na styk, była jak to mówi Sajko: "Badzieeewna":evil_lol::evil_lol:, więc ogólnie nieźle. Asiu już nie będę pisać , skoro dzwoniłam, OK? Co do Sikry, ma spondylozę i jedno miejsce w kręgosłupie dziwnie wyglada na zdjęciu, nie wiem czy tam nie był wysunięty dysk czy cuś, bo jak ją doktór gniótł to w jednym miejscu stęknęła, a jak nagniótł to miejsce to już nie, jakby je nastawił:roll::roll:, bo jak wracałyśmy szalał i biegała jak zwykle, wyraźnie była w dobrym humorze:multi::multi:, ale wit B complex na ukł nerowy i preparaty na stawy będzie babcia zażywać:lol: -
Urocza i jaka grzeczna:loveu::loveu::loveu:
-
Ale kluski:loveu:,ale jedno jest jaśniejsze od reszty:roll:, a kojec R-E-W-E-L-A-C-J-A!!!!!!!!!!FGratulacje zdolnego małżonka:lol::lol::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Odpiszę jak wrócę od veta. -
I w końcu odgryzła główkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img75.imageshack.us/img75/254/resizeofdsc0196bq3.jpg[/url]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Co się wszyscy z tym tak śpieszą:roll::roll::evil_lol::eviltong:, ja ubieram dzień przed lub w w Wigilię rano,jeszcze dziś kupuje lapki i dokupuję bombek -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Według mnie radośnie biegnie przy nodze,a;le wolę tak,a nie takie sztywne dreptanie przy nodze, zahipnotyzowanę na specyficznie trzymaną sztywno rękę, według mnie to nie jest to o to chodzi, bo wtedy pies idzie bo wie,że tam w ręce jest piłka,skupia się na niej a nie na przewodniku. Dlatego Saima mi się podoba bardziej niż np. sunia która w zeszłym roku wygrała obi na Crufcie. Wieczorkiem wkleję filmik, teraz nie mam czasu, zjadam, wpada znajoma z sunią , potem jadę z nią i ona po drodze podrzuca mnie do veta. Sikra wyniki moczu ok, ale podejrzewają też zmiany kostne kręgosłupa, więc jedziemy na rtg, zrobię też badania krwi, więc muszę( nie tylko z tego) powodu zrezygnować z Panavezis, przynajmniej na razie, jeśli na urodziny Tata mi podeśle pieniadze na prezent, to moze pojadę, chociaz opłaca mi się bardziej na jakaś cacibówkę, mudiki to nie rasa na bisy;);) -
Kolejne przytulone do siebie psy, czemu u mnie to tak rzadki widok:placz::placz:, czemu Vic jest taki aspołeczny:shake::placz:, BTW śliczna fotka:loveu:
-
Ja karpia od kilku lat nie kupuje na święta, bardzo za to lubie tołpygę (karpia nie, bo bojkotuję sposób, sprzedaży karpia w marketach:placz::placz::placz::-(, u mnie będzie barszcz grzybowy, uszka, na pewno sałatka jarzynową jakieś śledzie , pierogi i chyba zrobię kapusty z grochem , resztę robią ciotki, bo w tym roku będę u swojej rodziny:multi::multi:, ja na 1 czy 2 dzień polecam do mięska buraczki z jabłuszkiem i jogurtem na zimno, gotowane buraczki się trze na wiórki, nie tak drobniutko, tylko takie paseczki jakby, do tego jabłuszko tyż na tarce i jogurt naturalny troszkę cukru miodzio:loveu::loveu::loveu:, takie buraczki pasują tez do śledzia;) EDIT: Ojojoj nie wiedziałam,że Tajgunia ma taki problem, ja mam tak z Viciem:placz::placz:, jeśli rzucamy dysk, jesteśmy na zawodach i biegamy sobie z boku, lub na Polach Mokotowskich,albo nawet na spacerze w lesie jest OK, nawet jak widzę, "zagrozenie" to wołam i zawarowuję i jest spoko, ale u "siebie" na osiedlu, nie puszczam go ze smyczy,no chyba ,że po północy jak nikogo raczej nie ma ,ale i tak mam oczy dookoła głowy. U mnie to jest tak ,ze on tylko oszczekuje (ze strachu, zwłaszcza mężczyzn),jak kogoś nagle zobaczy, jeśli ta osoba się trochę na psach zna i podejdzie mimo to i powie no co ty psie, fajny jesteś to daje się głaskać i jest ok, ale jak zacznie krzyczeć, machać jest od razu gorzej, dlatego chodzimy na smyczy i tak się cieszę,ze mamy dyski, wtedy Vic się wyłącza i może pobiegać luzem. Najgorzej,że czasem ewidentnie zachował by się ok ,ale Sikra jest alarmówa, zadymiara, robi jedno, dwa buch,buch i zamilka ale Vic podejmuje alarm, najgorzej,ze uczy tego się Deli , więc raczej muszę pilnować Sikry, ona już wie,że jak powiem "Ja widzę, nawet mi się nie warz !" i jest spokój. Całe szczęście Deli nie ma takich głupich nawyków i jest naprawdę nieźle zsocjalizowany. Niestety w tej rasie błędy socjalizacji, odbijają się bardzo gorzko. Sorki za taki długi wywód.
-
Brawo!, a życzenia i Twoje i JIM-owe śliczności:loveu::loveu: Teraz czekam na filmiki z postępów, aż do obrotów tylko na komendę, bez pokazywania ręką;)
-
Trzymaj się! Mam nadzieję,ze trenować nie przestajecie,a tutaj na dogo niedługo wrócicie! Będę czekać!
-
Błyskotka Gratulacje!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki!:lol::lol::loveu: -
Ładnie tak psa na ludzi szczuć, a fe nieładnie:mad::mad: [url]http://images32.fotosik.pl/419/607d6b51811a5326med.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak ja Wam zazdraszczam miejsca spacerowego:placz::placz: A to kolorystycznie przecudne:loveu::loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/425/c0b3355d9ad45bebmed.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki wielkie za info, a jakie jest psie dawkowanie? -
Trzymaj się Asiu, jestem serduszkiem z Tobą:calus::glaszcze::glaszcze:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Rauni']No to trzymam kciuki za Sikre, biedusia, że tak choruje ciągle :-( Ile ona ma lat? Może jakąś kurację odpornościową jej powinnaś zrobić, biostyminę czy coś.[/quote] Sikra ma 11 lat i 2 miesiące, myślałam o scanomune -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
To na dobranoc [url=http://pl.youtube.com/watch?v=df5uSiFUMME&feature=channel]YouTube - Sumu Training Obedience[/url] -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
A to nie lampart? -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Jaka troskliwa:loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nie pamiętam czy tu już dawałam,pewnie tak,ale to pamiętny bieg, nasz pierwszy na czysto:loveu: i jak miło kiedy się nie drę:diabloti::cool1:, to i pies lepiej biega, jak diobrze,że zaczynam nad tym panować [url=http://pl.youtube.com/watch?v=5Uj23MN8rWQ&feature=channel_page]YouTube - Victor_Kozienice_Jumping_01_28042008.WMV[/url] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zapomniałam o pewnym newsie, na zeszłym treningu Delik miał inaugrację, wysokości prawie docelowej tyczek, tzn skacze teraz zerówkowe L-ki:multi::multi::multi: -
O to pręguska będzie niedaleko mnie, ja mam rzut beretem do Wilanowa:lol:;);) A co do avka Jamnicze, ja raz widzę,raz nie, może ma robione fotosikiem ? Wtedy jak fotosik świruje to go nie widać?:roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Magda w klasie użytkowej to na Węgrzech można wystawiać mudiki, €żytkowa klasa to Munka po węgiersku. Dziękujemy za życzenia zdrowia, nadal czekamy na wyniki, mam zadzwonić za godzinę, będą dzwonić z lecznicy o wynik, więc za godzinkę powinni wiedzieć veci. ;)