-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Acha nie czytałaś dyskusji o problemach agilitowych mojego Vica:mad::evil_lol::evil_lol: To odległosć między Tobą a psem np biegniecie po prostej, Ty i pies równolegle do siebie ,ale im dalej jesteś od psa tym większa odległośc boczna,dobre na samodzielnosc psa
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
BRAWO< Tassu Szaleje,świetny wynik, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: Tinka nie dobijaj mnie dobrze:diabloti::cool1: -
Wszystko obejrzane, filmik fajny, czekam na dłuższe torki, czemu się tam przed tunelem zgubił, zacznijcie pracować nad odleglością boczną już teraz. Zdjęcia świetne zwłaszcza tunelowe, co to za czarny cocer i czy to małe szczenię na smyczy to mały ast?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dziękuję Bett i lecę oglądać filmik, :lol::lol: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Tam gdzie mieszkałam, jak jeszcze moja Mama żyła, na wsi tez miałam taki las, kawałek własnego pola, ale ...tam nie było pracy, tu mam pracę ale do lasu trzeba dojechać i nie jest na co dzień, może kiedyś mi sie uda mieć i to i to, na razie moge zazdrościć i pooglądać. Masz powód do bycia szczęśliwą:loveu::loveu: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ile bym dała, a moje psy więcej by w takim miejscu mieszkać:placz::placz::placz::placz:,jeżuuuu, ja chcę do domu i lasuuuu:placz::placz: -
[quote name='Aszita']Ok, kufa wyglada, jakby nie bylo na niej wasow, dlatego pytalam. Szyja, jesli degazowkami robilas, mogla byc rowniejsza i czysciej wykonczona. Mogas odwelnic i nawet nasadka podgolic. Nie ma w tym nic zlego, nawet jesli to pies na wystawe , byleby wiedziec co chce sie osiagnac.[/quote] Wiem,,że niejest zbyt równo;), chciałm go tylko od futrzyć;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dziękuję, a ja mam zaległości dawno u Ciebie nie byłam:oops::oops::oops: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Aaaaaaa i kciuki też trzymam! oczywiście!:multi::multi: -
Delik sie też tak wywija kołami do góry, a Vic sypia z jęzorkiem na wierzchu też ma takie fotki, hihihihihihi Świetne:loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/418/0d49f2be0b01858a.jpg[/url]
-
Bo miał wielkie loki, frędzle, niemalże jak seter, jeśli idzie o ścisłosć to strzygłam, a nie goliłąm ja do goldenów nie używam maszynki, tylko degażówki. Pies pół roku był nie ruszany totalnie zarośniety i zaniedbany. Można powiedzieć,ze to było strzyżenie kosmetyczne absolutnie nie wystawowe! Na szyi mił taką kupe futra ,ze jej nie miał widocznej w ogóle , miał taki żabot, posklejany i ze zniszczonymi końcówkami włosa, jak mu od rośnie to już tak mocno nie będę strzyc tylko delikatnie przedegażuje od czasu do czasu. A poco bym miała golić policzki, uszy ma tylko zrobione na gładko z wierzchu u ich nasady i od wewnatrz, również przy ich nasadzie, degazówką
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Cudowne światło, o świcie robiłas te zdjęcia czy jak?, kolejny raz mnie Śląsk zadziwia, niby takie zanieczyszczenie a tyle pięknych terenów zielonych, wow! Halszka cudna, ale Nufka bije wszystkich, jest genialna:loveu::loveu::loveu: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_IMG_6530.jpg[/url] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Coś wiem na ten temat, ja mam 4 stycznia i też często już na gwiazdke było,że to tez na urodziny:cool1::placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Magda widziałaś?:-(:-(:placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rozpacz-amstaffa-ludzka-zabawa-123004/[/url] Jaki on do Lakówki podobny, straszne!!!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Vic dziękuje cioci Od-Nówce:loveu::loveu:, zabawek niet, bo.... pańcia sie za póżno zorietowała,że to niedługo Vicowe uroddzinki i nie kupiła, jak miała pieniążki, a teraz ni ma za co, jeszcze gwiazdka przed nim;) -
Dzieki, wcześniej chyba niż za 2 miesiące jej nie zobaczę to zdążę , także czekam na fotki:lol:
-
A możesz nanieśc na moją fotke linie jak powinno być? Dzięki za rady!
-
Paniiii, szkudne to takie to do budy to Pani, do budy:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Świetna historyjka, jak ja zazdroszczę tak okazałego hibiskusa:placz::placz::placz:
-
Cieszę się,że się podoba:lol:
-
Dziękuję, to nie jest żadna oficjalna fryzurka, ma być sportowo, niezadługo i tak by pies wygłądał elegancko, mi i właścicielce się podoba, a dla mnie to jest najistotniejsze, to jest sunia w typie, nie wystawowa, a ostatnio nie miała juz kołtunków jest czesana i czesciej sie strzyże. Cleopatra czy znów jest nierówno, wydaje mi sie ,ze jest.
-
Co Ty chcesz o tej fotki, bardzo ładna jest [URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaP1080280.jpg[/URL] Grami w butach świetny:loveu: A petstage są super:multi::loveu:, Deli ma dwie orkę ze sznurkami i taka fioletową miękką gumowo-lateksowa piłkę, miała mieciutką rączkę, tak jak te supełki n azabawce , którą się bawi gram na zdjeciu, ale Vic ją zepsuł. wiec nawlekłam wygrany na zawodach sznureczek szarpak i jest superowa piłka ze sznurkiem teraz:multi: EDIT: Gratulacje 400 stronki, jestem pierwsza!!!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
też nie lubie wystawowych fryzur tylko takie sportowe, dzieki!:loveu::loveu: -
Znam ten ból bo moja Mama też uczyła w mojej szkole, zawsze wcześniej wiedziała jaka ocene dostałam itd. chociaż ja grzeczna byłam, żadne waksy czy wygłupy:p
-
To zrób zdjęcia kalendarza i pokaż!!