Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. A ja żałowałam,ze mi się nie udało przemycić ze stanów sadzonki żółtego hibiskusa ten to był wielki, jak małe drzewo, muszę kiedy u Uli zeskanowac zdjęcie (bo mam ale normalne na papierze) to wkleje tu u Ciebie OK?
  2. Mudik

    Galeria Daisy

    GENIALNY WSPANIAŁY CYUDOWNYYYYY:loveu::loveu::loveu::loveu:, kolejny powód ,zebym żałowała,ze nie mieszkam w Poznaniu:placz::placz::placz:
  3. Ja się obawiałam,że moja stresująca sie komunikacja publiczna suka zresorbuje z powodu 11 godzin(ponad) jazdy pociagiem,ale skoro to nie zaszkodziło jak sie okazało to usg nie było mi straszne. Z resztą jaka różnica dla psa czy go maca lekarz ręka czy głowicą do usg? I tu i tu stoi (do usg przecież też moze), moim zdaniem ugniatanie, z obu ston na raz ręką, brzucha suki jest bardziej niemiłe od miziania głowicą po brzuchu, nie trzeba nia mocno dociskać do skóry psa.
  4. dobra kończmy bo sie OFF robi, pozdrawiam;)
  5. Ach tak, ale długo żył, mamam mojej Sikurki odeszła w zeszłym roku, miała 16 lat
  6. Acha rozumiem, to Twój? Skąd go masz? Szkoda tylko ,że klapnięte ucholki;)
  7. Mudik

    bzik

    Ooo to ja się wtrącę to i nas pofocisz, planuję na Kozienice debiut młodego!(jak się naumie slalomu to tego czasu, bo wszystko inne umie:cool1:)
  8. To mi się bardzo podoba ze względu na konstrukcję:loveu::loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/305/6f32a9d2bc0aa46emed.jpg[/url] Super zdjęcie!:-o [url]http://images46.fotosik.pl/40/d8ed561163d531aemed.jpg[/url] Zazdroszcze kolejny raz,żeby moje chłopaki sie tak bawiły, buuuu:placz::placz::placz:
  9. Super! łapki, zwłaszcza przednie MIODZIO:loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Jestem [COLOR=Red][B]szósta[/B][/COLOR]:eviltong::eviltong:
  11. [quote name='kingula']:evil_lol: co sie odwlecze to nie uciecze p.s. mam straszny sentyment do Twoich psow :oops:[/quote] ??????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  12. Jest niesamowitaaaaaa, mini bokser,niektóre boksie wysiadają przy jej postawie:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_IMG_6552.jpg[/url] Dobranoc!
  13. Bety ŁADNIE PRIMY O FOTECZKI:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Zapomniałam i nie dzwoniłam:roll::shake:, więc chyba zachipuję w przyszłym roku
  15. Ja bym nie mogła bez czapki, zaraz bym miała chore zatoki:shake:, Bett to jak znajdziesz ulotke to sie łaaaadnie uśmiecham o namiar na firmę:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. O żesz i pewnie nie masz na firmę namiarów?:shake::placz:
  17. Mam tam konto ale nie bardzo mogłam sie ostatnio zalogować:shake::shake:
  18. Warto obejrzeć, polecam! [URL="http://www.dogster.com/show08/winners/dogs"]The 4th Annual World’s Coolest Dog & Cat Show: Winners Photos[/URL] [url]http://www.dogster.com/show08/winners/cats[/url]
  19. Już tam zgłosiłam, ale chyba musze gdzieś indziej mail założyć, bo z wp jakoś nie bardzo idzie maile aktywacyjne nie dochodzą:cool1::diabloti:
  20. To chopo??? Skąd masz, jaki to rozmiar, kupiłabym Delikowi , albo Vicowi ten so ma sprzedała a kupiła inny , bo ten za duży trochu:eviltong::eviltong:
  21. Nie , nie powinno być tak być, juz wiem jak powinno;);):eviltong::eviltong:
  22. Bo ja chcę na banerku widzieć Mickego:eviltong::lol::loveu:, a jak się cwiczy, dziś to robiliśmy na półkolu,ale koło fajniejsze, bo jeszcze się mozna rozbiegać. A więcej tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/11394025-post4424.html[/url]
  23. A nie nałyksłs się helu i nie szczekała cienkim głosikiem po nim?:evil_lol::evil_lol: Fotka Bombowa!:multi::loveu::loveu::loveu:
  24. Poprzedni banerku WRÓĆ!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...