-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Dlatego napisałam, że zdjęcia ją wyszczuplają, okrąglutka jest jakby nie patrzeć:cool1::eviltong: EDIT: a te stawy spod mojego znaku zodiaku:multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Strasznie się ciesze ! Naprawdę!:multi::multi::multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Luiza, ja już na treningach nie wyrabiam, mam słaba kondycję nie to co Ty:placz::eviltong:, ja zdechnę po pierwszym dniu(6 biegów o mamoooo!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) -
posty skaczą i odpowiedzi moje są stronę wcześniej:angryy:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa']o jaka szkoda, dopiero weszłam na dogo przepadły te kody już prawda??? :placz:[/quote] Wysle Ci je, jak nie będą działać, skomentuję jeszcze jakąś lecznicę na vetpedii i jak tylko dostanę kod, dam znać, podaj mi może numer na PW to dam cynk i będziesz wiedzieć, ja je dostałam rano, ale wstałam po 12 i nie od razu się dostałam do kompa, bo nie byłam u siebie, niestety, jako gosć nie mogłam sie dopychać i szczerze zapomniałm,że czekam na ich odpowiedź(vetpedii):oops: -
[quote name='Zielsko']Poniewaz psy zerowkowe nie moga brac udzialu w biegach openowych, czyli w zadnych biegach w ktorych skacza psy z A1, A2 i A3 to nie moga biegac ani w parach ani w druzynach.[/quote] Tak myślałam, moją odpowiedź masz na poprzedniej stronie, pospieszyłam się i post przeskoczył. EDIT:kurcze to jest denerwujace odczekałam, a mimo to post przeskoczył i to więcej niz zazwyczaj:angryy::angryy::angryy:
-
Z tego wniosek i odpowiedz na moje drugie pytanie przebiegi par tylko dla openowych psów, czyli musze czekać na wiesci o mudikach zgłoszonych z Węgier,żeby kogoś skombinować do pary dla Vica. dzięki, ale rozpiska świetna, już się nie moge doczekać!
-
Czy psy zerówkowe mogą biegać w parach i drużynach?
-
Ale ja np mając dwa psy w tym jednego biegającego w parze z innym , a jednego nie, mam w czwartek 7 biegów, umarłam już teraz:evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Widziałam Aniu, na bieżąco sprawdzam , kto się zgłosił, widziałaś ile szelciaków, Ela bedzie wniebowzięta, na 59 psów 12 to szelciaki:lol:, w tym 5 z jednej i tej samej czeskiej hodowli, a jeden jest z tej co "nasz Jazz", w ogóle dużo nowych zeroweczek jest super, sporo debiutów będzie, jakieś mudiki z Węgier(z hodowli z której pochodzi warszawska Kali) tyż będą!:multi::multi::multi:, może ich być z jakieś 6 lub więcej YUPIII! -
Elu podejrzewam,że tu chodzi o to,że każdy pies ma standardowe 3 biegi, jak na większości zawodów, tylko te czwartkowe i piątkowe są liczone np do drużyn czy par, więc jesli coś się wygra, czy przejdzie do finału to biegów masz jeszcze więcej, ale poczekajmy na odpowiedz Magdy.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dlatego sie odchudzam, muszę poprawić kondycję, ochraniacz na kolano i biegusiem, oj czuję, że po pierwszym dniu bede miec zakwasy:evil_lol::evil_lol: -
A nie 4? Zawody są 4 dniowe , czy ja źle widzę?
-
Ta minka mówi, HA! Jestem wyjątkowy!:loveu: [url]http://img100.imageshack.us/img100/9131/resizeofimg0078ahn8.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Z dwoma:eviltong::eviltong:, do tego oba debiuty.... Vica w openach, a Delika w zerówkach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, będą jaja, jak berety:evil_lol::evil_lol: -
To zdjęcia ją wyszczuplają:cool1::cool1::cool1:, ach Ci "dzaidkowie", [SIZE=1][COLOR=Silver] Ja mam taka współlokatorkę, dziś się o to właśnie pokłociłam, chciała obkarmić mi psy, pieczonym mięsem(schabem) i wędlina z imprezy Sylwestrowej, z kilka kg tego przyniosła, kupe miejsca w lodówce zajęla, a ja potem będę psy odchudzać, niedoczekanie, do tego nauczyła je żebrania[/COLOR][/SIZE]:angryy:,
-
Nie najlepsze ,ale Ś W I E T N E !!!!!!!, naprawdę, złapałaś ślicznyą kompozycję w kadrze, rudy pies , na tym oszronionym tle, dla mnie BOMBA!:loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/427/cd03aa3297fc299d.jpg[/URL] A Mandi pastuch też mi sie bardzo podoba. P.S My tez zgłoszeni na Puchar Ras do zobaczenia w Kozienicach:multi:, Delik będzie miał tam debiut:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
SŚliczne fotki, witamy Noworocznie!:multi::multi::multi: Oj będzie co skubać z Tofci na wiosnę, oj będzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
My też witamy Noworocznie! Ależ ona juz duża!:-o, Piękna jest :loveu::loveu::loveu:
-
Dostałam wiadomośc z prośba o przekazanie,że w ostatniej chwili zwolniło sie kilka miejsc na to seminarium [url=http://www.agilityseminar.estranky.cz/]Top-class Agility Seminars[/url]
-
To jest przeeekiękne!:loveu::loveu::loveu:, jakie się cudne światło trafiło:lol: [url]http://images31.fotosik.pl/428/cc454a2a3d7ee6aemed.jpg[/url] Jakby co to mam dla Ciebie jeden wolny kod aktywacyjny, tylko on jest jeszcze ważny 3 godziny tylko, w sumie mam je 3 jakby ktoś chciał, to się podzielę, wszystkie są ważne jeszcze 3 godziny.
-
My już też zgłoszeni:multi::multi:
-
Własnie doszło, adres jest inny, bo wczesniej podałam qmail.com, a jest gmail.com. Q, a G to róznica;);)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witamy Asiu, ,y dopiero wróciliśmy, piesy kończą drobiowo warzywnego barfa domowej roboty:lol: mudiczka skoro nic się nie stało, to czemu nie wybierasz się na żadne zawody? -
Haaa jeszcze przed wyjściem zdąży,łam na cudnego Modesta, aaach jaki on piękny, ta klata ate minki, rozpłynełam się :loveu::loveu::loveu: