Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Dlatego napisałam, że zdjęcia ją wyszczuplają, okrąglutka jest jakby nie patrzeć:cool1::eviltong: EDIT: a te stawy spod mojego znaku zodiaku:multi::multi::multi:
  2. Strasznie się ciesze ! Naprawdę!:multi::multi::multi:
  3. Luiza, ja już na treningach nie wyrabiam, mam słaba kondycję nie to co Ty:placz::eviltong:, ja zdechnę po pierwszym dniu(6 biegów o mamoooo!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:)
  4. posty skaczą i odpowiedzi moje są stronę wcześniej:angryy:
  5. [quote name='Od-Nowa']o jaka szkoda, dopiero weszłam na dogo przepadły te kody już prawda??? :placz:[/quote] Wysle Ci je, jak nie będą działać, skomentuję jeszcze jakąś lecznicę na vetpedii i jak tylko dostanę kod, dam znać, podaj mi może numer na PW to dam cynk i będziesz wiedzieć, ja je dostałam rano, ale wstałam po 12 i nie od razu się dostałam do kompa, bo nie byłam u siebie, niestety, jako gosć nie mogłam sie dopychać i szczerze zapomniałm,że czekam na ich odpowiedź(vetpedii):oops:
  6. [quote name='Zielsko']Poniewaz psy zerowkowe nie moga brac udzialu w biegach openowych, czyli w zadnych biegach w ktorych skacza psy z A1, A2 i A3 to nie moga biegac ani w parach ani w druzynach.[/quote] Tak myślałam, moją odpowiedź masz na poprzedniej stronie, pospieszyłam się i post przeskoczył. EDIT:kurcze to jest denerwujace odczekałam, a mimo to post przeskoczył i to więcej niz zazwyczaj:angryy::angryy::angryy:
  7. Z tego wniosek i odpowiedz na moje drugie pytanie przebiegi par tylko dla openowych psów, czyli musze czekać na wiesci o mudikach zgłoszonych z Węgier,żeby kogoś skombinować do pary dla Vica. dzięki, ale rozpiska świetna, już się nie moge doczekać!
  8. Czy psy zerówkowe mogą biegać w parach i drużynach?
  9. Ale ja np mając dwa psy w tym jednego biegającego w parze z innym , a jednego nie, mam w czwartek 7 biegów, umarłam już teraz:evil_lol::evil_lol:
  10. Widziałam Aniu, na bieżąco sprawdzam , kto się zgłosił, widziałaś ile szelciaków, Ela bedzie wniebowzięta, na 59 psów 12 to szelciaki:lol:, w tym 5 z jednej i tej samej czeskiej hodowli, a jeden jest z tej co "nasz Jazz", w ogóle dużo nowych zeroweczek jest super, sporo debiutów będzie, jakieś mudiki z Węgier(z hodowli z której pochodzi warszawska Kali) tyż będą!:multi::multi::multi:, może ich być z jakieś 6 lub więcej YUPIII!
  11. Elu podejrzewam,że tu chodzi o to,że każdy pies ma standardowe 3 biegi, jak na większości zawodów, tylko te czwartkowe i piątkowe są liczone np do drużyn czy par, więc jesli coś się wygra, czy przejdzie do finału to biegów masz jeszcze więcej, ale poczekajmy na odpowiedz Magdy.
  12. Dlatego sie odchudzam, muszę poprawić kondycję, ochraniacz na kolano i biegusiem, oj czuję, że po pierwszym dniu bede miec zakwasy:evil_lol::evil_lol:
  13. A nie 4? Zawody są 4 dniowe , czy ja źle widzę?
  14. Ta minka mówi, HA! Jestem wyjątkowy!:loveu: [url]http://img100.imageshack.us/img100/9131/resizeofimg0078ahn8.jpg[/url]
  15. Z dwoma:eviltong::eviltong:, do tego oba debiuty.... Vica w openach, a Delika w zerówkach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, będą jaja, jak berety:evil_lol::evil_lol:
  16. To zdjęcia ją wyszczuplają:cool1::cool1::cool1:, ach Ci "dzaidkowie", [SIZE=1][COLOR=Silver] Ja mam taka współlokatorkę, dziś się o to właśnie pokłociłam, chciała obkarmić mi psy, pieczonym mięsem(schabem) i wędlina z imprezy Sylwestrowej, z kilka kg tego przyniosła, kupe miejsca w lodówce zajęla, a ja potem będę psy odchudzać, niedoczekanie, do tego nauczyła je żebrania[/COLOR][/SIZE]:angryy:,
  17. Nie najlepsze ,ale Ś W I E T N E !!!!!!!, naprawdę, złapałaś ślicznyą kompozycję w kadrze, rudy pies , na tym oszronionym tle, dla mnie BOMBA!:loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/427/cd03aa3297fc299d.jpg[/URL] A Mandi pastuch też mi sie bardzo podoba. P.S My tez zgłoszeni na Puchar Ras do zobaczenia w Kozienicach:multi:, Delik będzie miał tam debiut:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. SŚliczne fotki, witamy Noworocznie!:multi::multi::multi: Oj będzie co skubać z Tofci na wiosnę, oj będzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. My też witamy Noworocznie! Ależ ona juz duża!:-o, Piękna jest :loveu::loveu::loveu:
  20. Dostałam wiadomośc z prośba o przekazanie,że w ostatniej chwili zwolniło sie kilka miejsc na to seminarium [url=http://www.agilityseminar.estranky.cz/]Top-class Agility Seminars[/url]
  21. To jest przeeekiękne!:loveu::loveu::loveu:, jakie się cudne światło trafiło:lol: [url]http://images31.fotosik.pl/428/cc454a2a3d7ee6aemed.jpg[/url] Jakby co to mam dla Ciebie jeden wolny kod aktywacyjny, tylko on jest jeszcze ważny 3 godziny tylko, w sumie mam je 3 jakby ktoś chciał, to się podzielę, wszystkie są ważne jeszcze 3 godziny.
  22. My już też zgłoszeni:multi::multi:
  23. Własnie doszło, adres jest inny, bo wczesniej podałam qmail.com, a jest gmail.com. Q, a G to róznica;);)
  24. Witamy Asiu, ,y dopiero wróciliśmy, piesy kończą drobiowo warzywnego barfa domowej roboty:lol: mudiczka skoro nic się nie stało, to czemu nie wybierasz się na żadne zawody?
  25. Haaa jeszcze przed wyjściem zdąży,łam na cudnego Modesta, aaach jaki on piękny, ta klata ate minki, rozpłynełam się :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...