Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Podaj mi prosze dokładną nawę tego specyfiku , który używasz na łapy, prosze, kupiłabym coś takiego Sikrze!
  2. [quote name='CHI']A ja mam pytanie co to za rasa "Camden Dog"?? [SIZE=1]nie jest to omyłkowy przydomek?? od cattle doga??[/SIZE] Pozdrawiam CHI[/quote] Tak zgadłaś , sprawdziłam te psy, Camden Dog to przydomek hodowlany w rasie cattle dog.
  3. [quote name='Asiaczek']Hm.... ni w ząb nie kumam...:oops: sorki... Pzdr.[/quote] Asiu bo to powinno być do jamnicze, a nie do Ciebie [quote] i praktycznie do [B]Ostrudy[/B] jechaliśmy jakieś 30-40/h :shake:, a po drodze minęliśmy chyba z 4 wypadki :shake:[/quote] teraz jasne?:evil_lol::evil_lol::eviltong:
  4. Szkoda:-(:-(:-(
  5. Oczywiście,że nie ale już wtedy miałto coś, no przyszła Gwiazda i tyle!:cool3::multi::multi::loveu:A Gunia ma w stójce fotki?
  6. Dokładnie, a co do Jupi, to tam co i rusz ktoś zagląda, dopytuje o Nią, a tam cisza:roll:
  7. To miałam oko, ja Modesta już jako pełzaczka:loveu: wyłowiłam:multi::multi:
  8. Faktycznie małmazja:loveu::loveu::loveu: [url]http://img223.imageshack.us/img223/952/resizeofimg0025he3.jpg[/url] Jak nałcia słodko śpi w tej klateczce. P.S Asiu wybierasz się na międzynarodówkę do Łodzi w maju?
  9. Chłopiec przepiękny, jaki długo ogon:-o, A to po prostu miłość:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/chopiec32_640_x_480.jpg[/url]
  10. To zdrówka dla Cerberka, moje wczoraj też tak wygladały, Deli tyle na raz śniegu nie widział, rył w nim jak głupi i tak śmiesznie biegał, uśmiałam sie do łez niemal że:evil_lol::evil_lol: [url]http://images39.fotosik.pl/47/302ceea2bec8f189.jpg[/url]
  11. Ale ja lubię paralityken frisbee show!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co do filmiku, nie bytałam o rzucajacą tylko o pasję psa. Co do dysków nasz klub frisbee, a dokładniej nasz trener zamówił ze stanów Hero Air, z nadrukiem logo klubu, ale latały dobrze dopuki moje psy ich nie skasowały, kilka zgubiłam, co mnie wkurzyło, bo naprawdę fajnie latają, tylko niestety nie są na taką pogodę, teraz mam tylko dog chowe, i jakoś dają radę.. A to zdjęcie mi się spodobało!:loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/436/1f6e438672b7c1f6med.jpg[/url]
  12. Narobiłaś mi smaku Asiu:lol::lol::eviltong:, a co do fotek , to świetne te skaczące hiszpany, jakie one skoczne, a to mnie powaliło, jak ten pies-smok z Neverending Story:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img116.imageshack.us/img116/5567/dsc04827bf9.jpg[/URL]
  13. Kasiu tak strasznie mi przykro, ale jak tu juz parę osób mądrze napisało, matka natura jest mądrzejsza od nas. ja tez tak miałam , kocica która zawsze świetnie dbała o młode w ostanim miocie jednego malucha nawet nie umyła, na pewno coś było z nim nie tak, dwa były martwe(w sumie 3 martwe na 3 żywe), z tych 3 jeden też dożył tylko 2 miesięcy okropne było patrzec jak odchodził, ale to było przypadkowe nie planowane krycie w bardzo dużym pokrewieństwie, nawet te dwa co przeżyły sa jako dorosłe koty bardzo małe, ciesz się ,ze sunia tak kocha Błyskawicę, ja mojego jedynaka grzałam butelkami z gorącą wodą, masowałam, bo suka go tylko karmiła. Trzymajcie się ciepło, potrzebujecie czasu teraz by dojśc do siebie. Dla Królewny [`] [`] [`]
  14. Marysiu to zdjęcie jest Absoluutnie Przepiękneeeee!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img388.imageshack.us/img388/9941/imgp2858fq1.jpg[/url]
  15. Mi też się podoba, tylko szkoda,ze nie wzorcowy wzrost, chociaz to moje gdybanie tylko , bo go nie mierzyła, tak tylko wygląda na filmiku, a jak jest to Magda wie;)
  16. O takim przystawianiu ju z ktoś pisal, że jak da się smoczek a potem zaraz przystawi do suki, to szczenię niejako rozpędem, podsysa się do suki, i wyrabia odruch ssania.
  17. O i takie posty lubię czytać, Tak trzymać Kasiu będzie żyć, zostanie i nazwiesz ją Quenn Victory, z podobnych powodów mój mudik jest Victorem, trzymajcie się dzielnie, wierzymy tu wszyscy(chyba mogę tak napisać) ,ze się uda!!!:loveu::loveu::multi::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  18. to trzymamu mocnoooooo kciuki za malutka!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi:
  19. [url=http://cn.chiens.troupeaux.free.fr/chteuropefci08/diapo/Kiralytanyai_Irka/index7.html]FCI StGervais2008/Kiralytanyai Irka[/url]
  20. Też miałam zapytać co jej jest [url]http://images26.fotosik.pl/311/7107cd27dd8bf0f8med.jpg[/url] A zdjęcia frizbowe , co jedno to lepsze, miód na moje serce! Aaaach cudne, wspaniałe:loveu::loveu::loveu: np. to [url]http://images24.fotosik.pl/311/8ba25621d17304bfmed.jpg[/url] Te frosty faktycznie zachowują na mrozie elastycznośc, bo mi cs nie pękają ale hero niestety tak:placz:, a teraz w ogóle nie rzycam w mróż , bo Vic zaraz kaszle, a chcę by ię wyleczył. P.S Widziałaś filmik brata Delika Skye z zawodów Frisbee?
  21. Gratulacje, a widzisz jednak nie jedynak tylko parka:loveu::loveu::multi::multi::multi:
  22. Basko karate:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::lol: [url]http://img233.imageshack.us/img233/6316/resizeofimg0056jy1.jpg[/url]
  23. [quote name='Asiaczek']Tak, Maśka to córeczka Żelki.:lol: A to ciemne na ogonku, to nic innego jak... geny. To znaczenie oznacza, że mała jest nosicielem genu tri. Pzdr.[/quote] Ooo to ciekawe co piszesz Asiu, nie wiedziałam!:-o:-o:roll:
  24. Maśka to córeczka Zelki?(:oops:) bo juz się pogubiłam? A to na ogonku ciemne to tylko cień? [url]http://img149.imageshack.us/img149/5687/resizeofimg0038zs6.jpg[/url]
×
×
  • Create New...