Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Beta , Marysia Dziekuję dziewczyny!:loveu::loveu::loveu::multi::lol:
  2. Dziękuję za życzenia Urodzinkowe!:loveu::loveu::multi:
  3. Ryjowiec mi się strasznie podoba:loveu::lol::multi: [url]http://images45.fotosik.pl/46/afd1ab0dbcb63f43.jpg[/url]
  4. Basek -morderca:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu: [url]http://img357.imageshack.us/img357/4843/resizeofimg0106cy3.jpg[/url] Boskie!:loveu:
  5. Oj dziękuję, te jego miny mnie powalają:loveu::loveu::loveu: [url]http://img70.imageshack.us/img70/731/resizeofimg0086hg2.jpg[/url]
  6. Zdjęcia, Modeścik będzie:multi::multi:
  7. Seria za co kochamy Liruta, wspaniała i tulanko-przewalanki słodkie:loveu::loveu::loveu::loveu:
  8. Tak, tylko Vic już wcześniej miał troszkę kataru, a teraz kicha jak z procy, działamy jak możemy rutinoscorbin i syropki, choć Vic tego syropu z sosny nie cierpi, ale mnie nie stac na leczenie, kolejny raz anginy:placz: A biłam się z myślami, brać go czy nie i w końcu uległam, a mógł się pogrzać,ale mam nadzieję,ze przejdzie tylko teraz super krótkie wyjścia tylko na siooo i qoopę;)
  9. Przepiekne zdjęcia, widac ,że spacerek udany!:multi::multi:
  10. Hiena w białych spodenkach:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img383.imageshack.us/img383/5219/97214361ew7.jpg[/url]
  11. Fotki są, ale tylko domowe jakieś , może jeszcze dam przed snem jak fotosik będzie współpracował.
  12. Sliczności, cudna jest:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img261.imageshack.us/img261/9805/czech3012009238wv0.jpg[/url]
  13. Strasznie mi się to podoba:loveu::loveu: [url]http://img238.imageshack.us/img238/4873/imgp2006rv9.jpg[/url]
  14. Sliczności A kuku!:loveu::loveu: [url]http://img300.imageshack.us/img300/7789/resizeofimg0098pf7.jpg[/url]
  15. Brr u nas też zasypało, chesz podzielę się, ma ulicach sie od razu szare bocko zrobiło, bleee.. A tu Tajgunia wyglada jak z cygarem:evil_lol::evil_lol: [url]http://images44.fotosik.pl/45/3566b1eae133fbfcmed.jpg[/url]
  16. Trening SUPER po 11 tej cwiczyły tylko mudiki, Nutka i psy Agnieszki:multi: Chłopcy byli bardzo dzielni, Delik pięknie skręcał i zapylał, drąc japę:diabloti:, a Vic, Vic skręcał, zawracał, wysyłał się do tunelu, ŚLICZNIE wchodził w SLALOM i jak szybko robił, jestem z niego naprawdę zadowolona i dumna, jeszcze jeden nius! Vic chwilę bo chwilę ,ale BAWIŁ SIĘ:-o:-o:multi: z Czarnym, stanowczo Czrny to niesamowity pies, Vic jak Vic zaczął go podszczypywać, a Czarny nic dalej go pupą trąca, normalnie stałam jak osłupiała!:loveu::loveu::loveu:
  17. Szykował to za dużo powiedziane, jest dopiero w planach na wiosne 2010 chyba jakoś tak, na stronie Kali w wersji angielskiej jest info
  18. Ale smok!:crazyeye: A jaki ma grubiutki ogonek:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img246.imageshack.us/img246/5320/dscn4122lo1.jpg[/URL]
  19. Ale wiałooooooo!:evil_lol::evil_lol: http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/200367/00000010.JPG
  20. też jestem ciekawa, gdzie to jest klub w którym biegają baski, a co do fotek, jasne ,ze chcemy!:multi::multi::multi: nie daj się prosić Asiu, ja poczekam:lol:
  21. Mudik

    bzik

    :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/zima48.jpg[/url]
  22. Ooo zdjęcia, super, jeszcze!
  23. O wow to czekamy na efekty, profesjonalnej plenerowej sesji Birmy!:multi::multi::multi:
  24. Ja mogę chętnie pomóc,ale nie wiem na ile dam radę, bo biegam z dwoma psami.
×
×
  • Create New...