Trening SUPER po 11 tej cwiczyły tylko mudiki, Nutka i psy Agnieszki:multi:
Chłopcy byli bardzo dzielni, Delik pięknie skręcał i zapylał, drąc japę:diabloti:, a Vic, Vic skręcał, zawracał, wysyłał się do tunelu, ŚLICZNIE wchodził w SLALOM i jak szybko robił, jestem z niego naprawdę zadowolona i dumna, jeszcze jeden nius! Vic chwilę bo chwilę ,ale BAWIŁ SIĘ:-o:-o:multi: z Czarnym, stanowczo Czrny to niesamowity pies, Vic jak Vic zaczął go podszczypywać, a Czarny nic dalej go pupą trąca, normalnie stałam jak osłupiała!:loveu::loveu::loveu: