Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='betty_labrador']heheh. Kurde, przeciez ona nie szla na pokaz mody, co Wy chcecie :lol:[/quote] Wisz... ja to wiem :p [SIZE=1]to tak żartek było[/SIZE] :eviltong: Sama tak często robię w ramach rozchodzenia, szpiule to nawet do frotowych nosze, ale tylko po domu - chociaz kurier miał ubaw :oops: Skad masz białego kota ?? Czarna jak zwykle piękna :D
  2. [quote name='olekg89'][URL]http://img189.imageshack.us/img189/1479/dscf5828.jpg[/URL] skarpety do sandałów:shake:szczyt braku klasy.Tylko polacy tak potrafią:-([/quote] No, tragedia :-( na takich salonach :-( :roflt:
  3. Taka pięknota, na pewno znajdzie domek, tylko kto da mu schroneinie na ten czas?
  4. Teraz już nie dało się przegapić :lol: Ps. Coś mi z tym Twoim mailem nie pasowało :roll: jakby nie przyszły Ci linki do aktywacji, to daj znać.
  5. [URL]http://www.eoferty.com.pl/id128794.html[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=18455[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3239374&cid=159[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/12067[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] - [B][COLOR=red]Iwona musisz je aktywować[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=22143[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/index.html[/URL] [URL]http://4lapy.pl/przegladaj-9437.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] - [B][COLOR=red]Iwona musisz je aktywować[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,5135,Lw==.html[/URL]
  6. [quote name='Nemi']I jak idą ogłoszenia ? Masz już mail ? [/quote] Czekam :razz: Na wielu portalach trzeba podać mail, a na tych co nie trzeba (z wymagana rejestracja), to i tak lepiej dać, bo potem ludzie będą do mnie pisać.
  7. Wet-siostra, pewnie, ze tytuł trzeba zmienić, bo Lizka nie szuka już DT :eviltong: [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']nie ma to jak czarne psy...[/quote] Zdecydowanie :razz: O żyjesz :multi: A patrzcie jakie cudo tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/negro-porzucony-w-lesie-pilnie-potrzebny-dt-139792/[/URL] Też super gezrczne, szkoda, że nie mam domu z gumy :-( [B]Monday [/B]z mordki to nawet one podobne :loveu:
  8. To gno:angryy:e :mad: Pewnie, ze sie uda, tylko oby nic tfu tfu sie nie wydazyło w między czasie :shake:
  9. Jaki piękny czarnuszek :loveu:
  10. Tak :p ale ja się na ciążach nie znam i mam zamiar nie poznac :p ;)
  11. Kurka :shake: A myslełam, że i jemu się poszczęści :placz:
  12. to ja zaraz idem do Bono napisać :multi:
  13. [quote name='Pysia']Jezeli jej leci śluz to jest to raczej 5 tydzień. [/quote] Mojej tymczasowiczce leciał juz od 2 :roll:
  14. Kolejna modelka :loveu: Czas na własny dom :multi:
  15. Koniecznie trzeba tą zbiórkę na ogródek dla Hopa zrobić :evil_lol: Może jeszcze jaki psiór skorzysta :razz:
  16. [quote name='Monday']No zerduszko,chyba będziesz w tym roku mogła zobaczyć jak to jest wyjeżdżać z dwoma psami:cool3:[/quote] W sensie, że nikt jej nbei zechce, czy ja jej nie oddam :evil_lol: [quote name='Monday']Tak czy tak - ja z jednym mam urwanie glowy - w czwartek popływaliśmy takim kajaczkiem...Nuka 2 razy skąpała się :mad: ale ona po prostu nie umie w miejscu wysiedzieć - a niektóre psy na kajakach podobno kładą się i śpią...ja na takiego nie natrafiłam - 5 godzin siedzenia i podziwiania widoków to dla niej za dużo....z dwoma takimi wiercipiętami chyba bym nie dała rady....[/quote] Ejo, poka jej zdjecie :mad: prosze grzecznie :eviltong: Ja też kiedyś myslałam, że dwie Sadie to za duzo na moje siły, odp. przyszła sama - taki cudny pies jak Lizka jest jak balsam :loveu: Zdjecia trójcy :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/143/a18aed64e5f9d754med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/139/f20145fa872fcd04med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/139/10dd8953b0d1bd5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/143/973fc3408ff888abmed.jpg[/IMG][/URL]
  17. Zaczęłam robic własnei ogłoszenia, ale potrzebny mi mail. [B]iwi10 [/B]- dasz radę napisac cos wiecej o niej, rozumeim, ze z psami się dogaduje i jeździ grzecznie w samochodzie ;) A jak z ludźmi, dziećmi?? To był domowy piesek??
  18. [quote name='brazowa1'][SIZE=1][COLOR=cyan]hihihihi,a potem by sie okazalo,ze z Villas łaczy mnie nie tylko imie :megagrin:[/COLOR][/SIZE][/quote] Mnie tam nic nie łaczy, ale rodzice mi taką przyszłość przepowiadają :p
×
×
  • Create New...