Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']peate i togaa jutro umówią sięz Panią - jak peate sięwyrobi z pracą i swoimi kociakami do weta to jutro będzie wizyta pod wieczór - podróż więc najlepiej na sobotę ustalać :cool3:[/quote] Ja sie baaardzo ciesze, ze spadnie ze mnie ta odpowiedzielność :cool1: To jutro zaciskam na max, sobota ma nie być tak max upalna, to dobrze.
  2. Iwona - a jak ze sprawami formalnymi w schronisku? W jakich porach ab-agnieszka mogłaby ją przywieźc?? Malawaszka - kamień z serca. Ja to mam zawsze najczarniejsze wizje, ale jak jest takie wyjście awaryjne, to jestem spokojna ;)
  3. Ja jestem gotowa jutro czy w sobotę. Należałoby się zastanowić co z Kropeczką, jak Pani okaże się nie rozsądna czy cokolwiek innego. Ja jej na pewno do schroniska z powrotem nie zawiozę [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG]
  4. [quote name='malawaszka']kurcze nie macioe kogoś znajomego w Bielsku? coś mi dziewczyny nie odpisują, a szkoda, żeby Kropeczka siedziała w schronie jakby mogła np w weekend jechać do domku :placz: napisąłam do _bubu_ i do pinczerki i gizmo[/quote] A do Dorothy pisałaś? Znalazłam jeszcze: basia bonnie, togaa. [COLOR=red]EDIT[/COLOR] Jeszcze Mija,
  5. Zrobiłam przelew za bazarek 100 zł [w sumie na razie 110]. Coś tam jeszcze sie po zakończeniu sprzedało ;) takze za to i ewentualnie za filiżanki ;) po weekendzie przelew puszczę, ale to chyba już wsio dla Gabi.
  6. A sobie nic nie przytniesz? :evil_lol:
  7. Taki agresor i dał się wykąpać :p Świetny chłopak z niego :loveu:
  8. Ta owca, to ten agresor pare stron wcześniej?? :lol: śmieszny ;)
  9. O wróciłaś :multi: Strasznie tęskniłam :razz:
  10. [quote name='AMIGA']To ja tak w środeczek - żeby więcej osób przeczytało - Na Gabulinkę mamy narazie uzbierane [B][SIZE=3][COLOR=red]120 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Licho strasznie :shake: Cudna jest :loveu:
  11. Na Hektora to się napatrzyć nie mogę :loveu: A wnuś wygląda jak malowany :crazyeye:
  12. Z bazarku mam ok. 85 zł, czekam jeszcze na jedna wplatę 15 zł i z bazarku malawaszki za filiżanki 15. Jeśli kasa jest potrzebna na już to mogę przelać część teraz, chyba że można poczekac kilak dni i przeleję wszystko razem.
  13. Ja nic nie wiem :shake: Alfa nie ma dostępu do neta... Trzebaby zadzwonić do własicieli :roll:
  14. [quote name='malawaszka']haha no to się rozumiemy :lol:[/quote] Zajrzałam do Twojej galeri, bo tam wiecej fajnych zdjeć :razz: i jak poczytałam o Lunie, to jakbym sama to pisała :lol: Czekam na więcej zadowlonych zdjęć chłopaka, a potem to juz z nowego domku :multi:
  15. Mi takich mega sukcesów nie musisz tłumaczyc, bo zdaje się, że mam to samo co Ty w domu :evil_lol: [quote name='malawaszka'] [url]http://img514.imageshack.us/img514/7/dsc0172.jpg[/url][/quote] Uwielbiam to :loveu:
  16. Może jakbym pekła, to bym sie rozdwoiła i mogłabym jeździć i robić ogłoszenia non stop, a ta druga by bracowała :p
  17. [quote name='malawaszka'] i bach! przejęcie zabawki :evil_lol: nadmienię, że owa zabawka nieruszona leżała u nas w domu od około roku, dopiero teraz okazało się, że jest super, jak Hipek się nią zaczął bawić :lol:[/quote] Oj, skad to znam :lol: Mój mąż ostatnio rzucił nowej suni patyka i z takim zdziwieniem "Sadie lata za patykami?" :lol: [quote name='malawaszka']i co typowe u Luny zabrać zabawkę w ustronne miejsce, bardzo ustronne :roflt: i stamtąd obserwować co się będzie działo :evil_lol: [/quote] Genialna ta Twoja sunia :loveu:
  18. Jeszcze Dorothy. kurcze :errrr: nosi mnie... jakby to się udało, to chyba bym pekła ze szczęścia, trzymam mega kciuk :p
  19. Ja na razie finansowo nic nie pomogę :shake: Mogłabym dorzucac od września, ale tylko drobną kwotę
  20. Trza koniecznie cos wykombinować, zeby nie było, ze domek fajny sie zmarnuje, bo nie ma transportu :shake: Malawaszka - a to juz bank sprawdzony dom? Kurcze, musiałbym mojego meża zacząć przyciskać, żeby on pojechał, ale wątpię czy w tym roku uda mi się jeszcze ;)
  21. Boski chłopak - świetne to zdjęcie z uchami w górze :loveu:
  22. [quote name='Fretka']Sorry, ale skoro oni mają agresywnego psa, to dlaczego nie pofatygują się kilka kroków i nas wyminą? [/quote] Bo ludziom wydje się, ze oni i ich dzieci, zwierzaki, samochody itd. są pepkami świata ;)
  23. Ale fajny ten czarny ziomal :eviltong: Uwielbiam takie kundle :loveu: [quote name='malawaszka'] kompletnie nie wiem jak ludzie i psy chodzą z takimi linkami na spacery i się nie plączą :shake: :crazyeye:[/quote] Plączą się plączą ;) Od linki lepsza taśma, ale szczerze tego ustrojstwa nieznoszę :angryy:
  24. [quote name='malawaszka']Dziewczyny chyba mam domek dla Kropeczki :mdleje: boję się cieszyć, ale dzwoniła do mnie Pani z Bielska Białej, miała też starszego psiaka ze schroniska, mieszka w bloku, zdaje sobie sprawę, że Kropcia jest starszą sunią, powiedziałam o tym, że miała usuwaną listwę z guzkami - kurcze czuję, że to odpowiednia osoba - spokojna, ciepła, tylko nie ma samochodu - dałybyście radę zorganizować transport małej do Bielska?[/quote] Nie wiem czy ona dzwoniła z ogłoszenia z allegro, ale ja tam napisałam, ze oferuje pomoc w tansporcie. Ale chęci swoje a życie swoje. Obecnie jestem na zwolnieniu, myslałam, ze szybciej wrócę do formy, ale nie zapowiada się. Prowadzenie samochodu w miare znosze, ale nie za długo. Dlatego plisss - dałby rade ktoś ja dowieźć do Rybnika?? To jest tylko ponad 25 km... a dla chorej, starej koniety :eviltong: to dodatkowe 50 ;)
×
×
  • Create New...