-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sadie mu pożyczy, na czubek nosa :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nochal ejszcze bardziej nochalowaty się wydaje :D Cudny cukierek z niego :* Wsiadam w pociąg będę czaić się w krzaczorach celem kradzieży ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Birmę wezmę do domu a on przeprowadzi się do kojca[/QUOTE] I to jest odpowiednie podejście ;) Tylko żeby Dziordzio nie wylazł między prętami :lol: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przywiąż go do jakiej budy. Albo lepiej bez budy ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']za to wredny jest nadal... dziś wyjątkowo uparł się żeby wyeliminować Birmę ze stadka :angryy::mad:[/QUOTE] Na każdego wrednego jest bat :lol: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#A9A9A9]Cicho sza :) [/COLOR] -
Przykro bardzo :) Kciukam mocno.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A tarzanko w goownie było? :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Znaczy, ze jak mają zabieg, to siedzisz w kąciku na sali operacyjnej? :lol: -
O masakra :( Ja to się strasznie boję tych przepustów, nie pozwalam podchodzić w te okolice i sama się nie zbliżam ;)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
zerduszko replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Teoś, też miałam tymczasa o tym imieniu :D [url]http://farm6.staticflickr.com/5453/7410974568_3d580cdf4a_z.jpg[/url] Cukierek do zacałowania :* A ten kawaler [url]http://farm8.staticflickr.com/7274/7410970878_4230a160f3_z.jpg[/url] to zjawiskowej urody jest :) To też z O.? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
U mojej mamy "za blokiem" w lesie. Pod nosem przez 20 lat, pierwszy raz tam zeszłam i mnie zachwyciło. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I na patelni ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/063.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/064.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/067.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/068.jpg[/IMG] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bardzo mi się tu podoba [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/039.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/040.jpg[/IMG] Tylko suki ni chciały współpracować i zaraz myk na brzeg ;) a Sadie to tylko z brzegu [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/048.jpg[/IMG] Za ciemno, za jasno :lol: czyli jak wychodzi brak umiejętności :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/029.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/036.jpg[/IMG] -
Bidulka, nie spotkałam się z takim czymś nigdy.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A siostra wie, że moge brać? :lol: Czy mam ja ukraść? ;) Kojaca nie mam, ale mogę trzymać na IX na balkonie w mrozy i upały :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='agaga21']do adopcji?:cool3:[/QUOTE] No właśnie nie wiem, bo ja chciałam już Igę adoptować i nic. Ale może ja warunków nie spełniam :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
No to szacun ;) Chyba czarna brodata ma w tym udział i go przegania często. Mi się kota upasła, a taka drobna i szczupła była. Ona rocznikowo jak Twój, tylko w miesiącach starsza. Zdradź nam sekret :D -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='agaga21'][URL]http://img692.imageshack.us/img692/6562/dsc0108uj.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: kiedyś myślałam, że 2 dziewuszki to twoje córy, potem gdzieś wyczytałam, że nie masz dzieci...któż to w takim razie? :) jeśli oczywiście można spytać. fajne dziewczynki, od najmłodszych lat widać "przyuczane" od wyprowadzania piesków:diabloti:[/QUOTE] Tymczasy :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ciągle nurtuje mnie jak Ty u kota utrzymujesz taka figurę ;) On ma prawie dwa lata, jest kastratem inie wychodzący? -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Nigdzie nie napisałam, że rzutuje negatywnie :) I nie ma się co dąsać. Tak jak sprzedający wystawia bazarki jak mu się podoba, tak i kupujący wybierają co, gdzie i u kogo :)