-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Remont elektryki jest przerażający. Myśmy zaczęli kuc płytki tydzień wcześniej położone, ale na szczęście wystarczyło w jednym miejscu mały kawałek tak gdzie stoją meble. A to, że prąd jest w gniazdkach, a nie ma "u góry" wcale nie jest nielogiczne ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie denerwują mnie psy, których nie mam w domu, ha! Ale dawaj na wakacje, to i Twoje dostaną manto ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']dawaj chodź :D[/QUOTE] Nie Twoje, moje gównojady :P -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ale była burza :shock: najgorsza - na sucho... ładowało piorunami, jak zaczęło to byłam na łące :mdleje: ale spinkalałaaaaam i popsuło nam soć... zupełnie nielogicznie i bez sensu - ogólnie jest prąd - wszędzie jest oprócz światła w kuchni, sypialni i przedpokoju - a gniazdka tam działają :niewiem:[/QUOTE] Mi się kiedyś z kolei straciła prąd w gniazdkach - rozłączyło się na kostce jakiejś... oby nie to, bo w diabła roboty.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pip.... gównojqdy, lałabym i patrzyła czy ró3wno puchnie! -
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oj szkoda, że tak późno przeczytałam, na rowerze może bym dojechała ;) -
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Może to mix wilczarza ir.? :lol: -
A photobucket? Zmniejsza sam.
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A mało to łysych chłopów chodzi? ;) -
Ceny na pewno będą powalające, tylko wiesz, nie każdy dysk da się ręcznie nastawić. Ale oby, oby!
-
Moim zdaniem nie my powinniśmy nad tym debatować. Trzeba znaleźć dobrego weta prowadzącego i on po obejrzeniu wyników powinien podjąć najlepszą decyzję. Jeśli już nastawianie to też u kogoś polecanego i nie kręgarza, tylko fizjoterapeuta/ktoś z papierami, a nie domorosły fachowiec. Ciężka sprawa :( Podobno z czytaniem wyników rezonansu bywa różnie, mało ludzi stać na to badanie i mało wetów ma wprawę :/ Dlatego doświadczony wet najpilniejszy.
-
Po nastawieniu dysku tez trzeba rehabilitować, ale co lepsze nie wiem :( Dobry lekarz i fizjoterapeuta powinni po rezonansie zadecydować co lepsze. A z tym kręgarzem... to bym uważała.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Nawet zgred zarósł :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='asiuniab']ta Pani mi ze 3 razy mówiła od kogo i żeby zapytać o rekomendację, ale ja tylko imię zapamiętałam Lena:)[/QUOTE] A wiesz skąd?
-
Na rezonans weź ze sobą zdjęcia koniecznie. A kręgarza po co?
-
Ciekawe od kogo Pani ma psa, moznaby zapytać osobę wydająca sunię jak się sprawy mają po adopcji? :)
-
Leoś - sznaucer mini ze schroniska w Sosnowcu MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wizyta? Już? Hohoho! -
Mi się mój Kermit wysuwa z półzacisku tak zapiętego jeśli obroża jest wąska. Z 4 cm nie da rady, ale te ukucia są zbyt ciężkie dla małego psa :(
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jak to mieliby w... czym? A od czego oni są? Następna! -
Leoś - sznaucer mini ze schroniska w Sosnowcu MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dopiero dotarłam... Mariutka mi przypomina :* jakoś :lol: Niezła bestia z niego i jaką ma "piłeczkę" ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No szaleję, tylko w druga stronę niż Ty. Ja oglądam nawet nowe, ale za to 10 razy mniejsze i mniej kosztujące ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']2005 stary??? no to kupiłam stary samochód :evil_lol: a tak się cieszyłam, że młody mam wreszcie :errrr: [/QUOTE] No 7 lat ma, na pewno nie pachnie nowością :D Max 4 lata, max! [quote name='malawaszka']ale jak bordo to tylko metalic [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] chyba że taki mega ciemny bordo to może być i bez metalika [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] moim pierwszym kryterium było - nie może być czerwony [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Nooooo też nie znoszę czerwonych! -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Piękne kwiaty, choć się nie znam :lol: Ale piłeczkowa Figa mnie zachwyca najbardziej :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Stary trochę :( Ale taki przebieg kusi! Napisz mi pw jaki to silniczek, bo te autka tez potrafią nieźle palić, no i ile by chciała ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie ma dobrych mechaników :diabloti: