Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Remont elektryki jest przerażający. Myśmy zaczęli kuc płytki tydzień wcześniej położone, ale na szczęście wystarczyło w jednym miejscu mały kawałek tak gdzie stoją meble. A to, że prąd jest w gniazdkach, a nie ma "u góry" wcale nie jest nielogiczne ;)
  2. Nie denerwują mnie psy, których nie mam w domu, ha! Ale dawaj na wakacje, to i Twoje dostaną manto ;)
  3. [quote name='malawaszka']dawaj chodź :D[/QUOTE] Nie Twoje, moje gównojady :P
  4. [quote name='malawaszka']ale była burza :shock: najgorsza - na sucho... ładowało piorunami, jak zaczęło to byłam na łące :mdleje: ale spinkalałaaaaam i popsuło nam soć... zupełnie nielogicznie i bez sensu - ogólnie jest prąd - wszędzie jest oprócz światła w kuchni, sypialni i przedpokoju - a gniazdka tam działają :niewiem:[/QUOTE] Mi się kiedyś z kolei straciła prąd w gniazdkach - rozłączyło się na kostce jakiejś... oby nie to, bo w diabła roboty.
  5. Pip.... gównojqdy, lałabym i patrzyła czy ró3wno puchnie!
  6. Oj szkoda, że tak późno przeczytałam, na rowerze może bym dojechała ;)
  7. Może to mix wilczarza ir.? :lol:
  8. A photobucket? Zmniejsza sam.
  9. Ceny na pewno będą powalające, tylko wiesz, nie każdy dysk da się ręcznie nastawić. Ale oby, oby!
  10. Moim zdaniem nie my powinniśmy nad tym debatować. Trzeba znaleźć dobrego weta prowadzącego i on po obejrzeniu wyników powinien podjąć najlepszą decyzję. Jeśli już nastawianie to też u kogoś polecanego i nie kręgarza, tylko fizjoterapeuta/ktoś z papierami, a nie domorosły fachowiec. Ciężka sprawa :( Podobno z czytaniem wyników rezonansu bywa różnie, mało ludzi stać na to badanie i mało wetów ma wprawę :/ Dlatego doświadczony wet najpilniejszy.
  11. Po nastawieniu dysku tez trzeba rehabilitować, ale co lepsze nie wiem :( Dobry lekarz i fizjoterapeuta powinni po rezonansie zadecydować co lepsze. A z tym kręgarzem... to bym uważała.
  12. [quote name='asiuniab']ta Pani mi ze 3 razy mówiła od kogo i żeby zapytać o rekomendację, ale ja tylko imię zapamiętałam Lena:)[/QUOTE] A wiesz skąd?
  13. Na rezonans weź ze sobą zdjęcia koniecznie. A kręgarza po co?
  14. Ciekawe od kogo Pani ma psa, moznaby zapytać osobę wydająca sunię jak się sprawy mają po adopcji? :)
  15. Mi się mój Kermit wysuwa z półzacisku tak zapiętego jeśli obroża jest wąska. Z 4 cm nie da rady, ale te ukucia są zbyt ciężkie dla małego psa :(
  16. Jak to mieliby w... czym? A od czego oni są? Następna!
  17. Dopiero dotarłam... Mariutka mi przypomina :* jakoś :lol: Niezła bestia z niego i jaką ma "piłeczkę" ;)
  18. No szaleję, tylko w druga stronę niż Ty. Ja oglądam nawet nowe, ale za to 10 razy mniejsze i mniej kosztujące ;)
  19. [quote name='malawaszka']2005 stary??? no to kupiłam stary samochód :evil_lol: a tak się cieszyłam, że młody mam wreszcie :errrr: [/QUOTE] No 7 lat ma, na pewno nie pachnie nowością :D Max 4 lata, max! [quote name='malawaszka']ale jak bordo to tylko metalic [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] chyba że taki mega ciemny bordo to może być i bez metalika [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] moim pierwszym kryterium było - nie może być czerwony [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Nooooo też nie znoszę czerwonych!
  20. Piękne kwiaty, choć się nie znam :lol: Ale piłeczkowa Figa mnie zachwyca najbardziej :)
  21. Stary trochę :( Ale taki przebieg kusi! Napisz mi pw jaki to silniczek, bo te autka tez potrafią nieźle palić, no i ile by chciała ;)
  22. Nie ma dobrych mechaników :diabloti:
×
×
  • Create New...