-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A ta grzywa dalej... urocza :D -
[quote name='beta ata']"Na Jowisza!" I to dom tymczasowy??! Co to za dom tymczasowy? Przecież to szczeniak kompletnie nieprzewidywalny, zreszta dorosłego też nie puszcza sie luzem w takim miejscu, nawet wlasnego a co dopiero tymczasa! Nie mówiąc juz o tym, że nie powinna byc w samej obroży, tylko w szelkach i obroży z adresówką! Obroża to bardzo kiepskie zabezpieczenie, pies w kazdej chwili z niej może wyjśc, szelki daja więcej pewności.[/QUOTE] To miejsce jest bardzo popularne wśród psiarzy, taka miejska psiałączka. A co do szelek, to nie ma reguły, bo znam psy, które wyjdą z każdych, a z obroży nie.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Biedna malutka :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mnie tez bolą, choć nie czuję już... poczułam różnicę jak po zabiegu dostałam p.bólowe. Masakra. Też sie za to zabiorę. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Plecy nie, gdzie tam do pleców :P -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zadowolona nie jestem, ale cóż pozostaje jak zaakceptować. Z czego mi może być źle, jak wróciłam ze szpitala dziś po zabiegu? ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Ty to taka wieeeeeecznie niezadowolona:eviltong:[/QUOTE] A z czego tu jestem niezadowolona? :lol: -
Widać, że bity :P
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No i niestety to ja muszę szuka domów tym cholerom... :/ Żyję i mam się źle :P -
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Co o za cisza? ;> -
Sznaucer średni ze złamaną łapą - już po operacji - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ładnie mu w żółtym [url]http://images10.fotosik.pl/2455/373b9edd26ecf80a.jpg[/url] Kocham czarne mordy! -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie trafił do kuwety? :lol: Przepraszam mojego kota Jagodostwora - to nie ona! To mały gamoń :P Złapałam na gorącym uczynku. Najlepsze, ze Lizka nie zjadła tych kup... starzej się dziewczyna ;) Zostały mi tylko 3 koty, jaki spokój [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] Jutro wybywam, a w pon. możecie za mnie trzyma kciuki. Jak się nie wybudzę, to macie moim tymczasom i Lizce znaleźć dom :P