Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Nie fajnie, nie fajnie :( Nie chce oddawać, nie chcę oddawać, nie chcę oddawać :( Maluchy mają takie robaki, że nie trzeba ich szukać :smhair2: Masakra, a były już dwa razy odrobaczane. Waszko mała - w takiej sytuacji powtórka kiedy? U Lichy tysz?
  2. Daj fotasa na stojąco, najchętniej z boku ;)
  3. Buuuuuu, Jadziową córunię :placz: :placz: :placz: Nie nadaje się do tego :-( :-( :-(
  4. [quote name='Saththa']Jej znowu SwissowoBirmowo/Janisowi?? [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] Normalnie RAJ jest tylko jeden [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] Tez o tym pomyślałam, ale jest jeszcze jeden raj, tam gdzie Bibi jest!
  5. Buuuuuuuuuuuuuuuuuuu :placz::placz::placz:
  6. Krótkobrody, krótkogrzywczy, sznaucer krótki jednym słowem :lol:
  7. [quote name='wilczy zew']łowna :lol:[/QUOTE] Wyjątkowo, tylko jak zaczyna łowic, to ją pół bloku słyszy... na pewno być coś upolowała :lol:
  8. [quote name='malawaszka']zgadnij zgadula kto miał dzisiaj przemiłe odwiedziny :cool3:[/QUOTE] Furia? nie może byc! a co z tych odwiedzin się urodzi?
  9. Teraz jest jeszcze gorzej, nie wiem czy patrzeć za robakami czy oszczędzić sobie widoku. Wystarczy, że koty naciąga ;) Obrzydlistwo! A najgorzej, że Liz tez biedna musiała dostać tabletkę, a nie mamy pasztetu. Gdyby potrafiła, to by się popłakała podczas połykania :lol: Kupiłam dziś małym myszkę na wędce i oczywiście Jagodostwór już obgryzł piórko :mad:
  10. Jak zwykle, wszędzie trzeba być żeby cokolwiek wiedzieć.
  11. [quote name='malawaszka']mają siusiaka tylko schowanego :D[/QUOTE] To nie siusiak, takie "coś" to i psy mają schowane ;) Maluchy znów koopole robiły niefajne, wyszedł padły fujjj robak, więc trzeba było je odrobaczyć :roll: Wykończa mnie.
  12. Zarosła, ale pięknie wygląda :) [url]http://i47.tinypic.com/wj6ias.jpg[/url]
  13. [quote name='malawaszka']:hmmmm: ale jak to? dopiero drugi raz w życiu go kąpałaś???[/QUOTE] Może wcześniej w brodziku lądował? ;) Ale tak serio, to Lichą kapałam ze 3 razy.
  14. [quote name='WATACHA']Ten co ma siusiaka ;)[/QUOTE] Koty nie mają siusiaka jak na moje oko :eviltong: Nagroda nie jest do zapakowania, ale nie mam czasu...
  15. Domki powinny się o nią zabijać, ale niestety nie ma ruchu w adopcjach :shake:
  16. [quote name='Margi']Pierwszy po lewej.[/QUOTE] A już myślałam, że wszyscy się będą bali zgadywać :) Brawo! Będzie nagroda niespodzianka :P
×
×
  • Create New...