[quote name='malawaszka']a nam się zerduszko zepsuło :placz:[/QUOTE]
Zawsze byłam zepsuta :smokin:
Jakie te chłopy są goopie :nonono2: Miziam dziewuszkę, mruczy, łasi się... a chłopak obserwuje. Sie wziął przemógł, podszedł i położył łebol na brzuchu siostry, nadstawiając mi go do głaskania ;) Ale jakbym tak jego chciała pogłaskać, to syczy i ucieka :lol: