-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Agata69 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie, trzeba skoncentrowac sie na suce i zrobic juz wszystko dobrze. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Agata69 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']chciałyśmy, ale wetka się nie zgodziła, powiedziała, że albo wszystkie albo żaden, nie można robić selekcji.[/QUOTE] Boze, co za bzdura. Ta wetka robi to za darmo, jestescie od niej zalezne? Ja nie rozumiem takiej sytuacji. Oczywiscie usypiajac wszystkie szczeniaki zadbala o zatrzymanie laktacji? Jesli nie to nie powinna zajmowac sie zywymi zwierzetami, bo nie ma ani krzty empatii. Suka cierpi podwojnie- fizycznie z powodu nie oproznianych sutkow (kto mial zapalenie piersi po porodzie wie o czym mowie, bol jest nie do zniesienia) i psychicznie. Ludzie zabrali jej dzieci i zamkneli sama w ogrodzeniu. Przelozcie sobie to ma ludzka matke, to wcale sie tak duzo nie rozni - -instynkt macierzynski to ogromna sila. Wiem, ze ciezko, ze takie warunki itd., ale nie mozna tak pomagac, czesc rzeczy mimo wszystko trzeba zrobic jak nalezy. W innym razie to nie jest pomoc tylko utylizacja, w dodatku zakonczona cierpieniem zwierzecia. Przepraszam, wiem ze latwo pisac, ze czasami jestesmy nie sprawiedliwi. Ale ja mam na koncie okolo 200 adopcji, kilkadziesiat interwencj i uwazam ze mimo wszystko, mimo rozmiarow problemu, kazdego psa trzeba traktowac jednostkowo. Inaczej to nie ma sensu. Ktos napisal ze suka czolga sie na widok czlowieka. A czlowiek chcac jej pomoc jak pisze wyrzadza jej kolejna krzywde, najwieksza w perspektywie macierzynstwa. My rozumiemy zasadnosc takiego postepowanie w skali masowej, pies nie. Pomoge, jak bede mogla. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj poszly ogloseznia do gazety. Troche dodalam do tekstu zeby bylo marketingowo. Mam nadzieje ze ktos zadzwoni. Jesli nie bedziemy ponawiac co tydzien, tylko trzeba zmieniac foty. Wystawiam 2 psy i kota, oby ktores znlozlo dom. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Agata69 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']to jest awaryjne miejsce bo inaczej suka juz dzis zostala by tam gdzie byla, ta osoba ma juz 3 swoje psy i i 4 koty, jestesmy jest bardzo wdzieczne ze ma tak wielkie serce i pomogla z sunia. tak zbieramy [B]jesli nic sie nie znajdzie sunia pojedzie do hycla...[/[/B]QUOTE] no to piekna pomoc.... Napiszcie do Myngey (Inowroclaw) moze ona da suni dt. Ostatnio miala "moja" suke i dobrze sie nia zajmowala. Poproscie ma dobre serce. W takim stanie nie mozna jej sterylizowac, musi ustapic laktacja. Trzeba podac leki i poczekac. Poza tym po uspieniu maluchow ona musi byc w strasznym stanie psychicznym. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']A w odwiedzinki do Rudask to kiedy przyjedziesz co?:diabloti:[/QUOTE] Jak skoncze rok szkolny a potem studia podyplomowe, czyli okolo wrzesnia. Latam jak kot z pecherzem... [B]Poprosze lepsze zdjecie do ogloszenia, 96KB to za malo do gazety, musi byc oryginal, prosze na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Wiadomosc odebralam, zaraz wysle do gazety. Poprezdnia fota tez fajna. najwyzej damy jezscze raz jesli sie nie powiedzie. O lesnej parze pamietam caly czas, tylko nie mam co zaoferowac, wiec siedze cicho. -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='sdal2']agata te 10.00 zostaw dla innego psiaka , przyda sie.[/QUOTE] Juz ci odeslalam. -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Tekst za dlugi, to maja byc 4-5 zdan maximum. Fotke prosze na maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Agata69 replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny moge dac ogloseznie w gazecie torunskiej ze zdjeciem. Mysle ze mozna dac Rudego, bo blisko. Poprosze o krotki tekst i reprezentacyjne zdjecie. Gazeta wychodzi w sobote, wyslac musze do czwartku. -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
U maszy wszystko dobrze, zostala wykapana, byla juz z wizyta u babci. apetyt ma bardzo dobry. znalazla juz swoje miejsce w domu, ladnie zostaje sama. Jeszcze raz dziekuje ci Bogusiu za pomoc. Sylwia odeslalam ci 10 zl ktore wplacilas na moje konto (to byla jedyna wplata). Panstwo zgodzili sie na przekazanie telefonu, wysle ci na pw. Jesli dostane zdjecia, wysle ci na maila. -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zdjecia wstawie jak tylko panstwo mi przysla, wizyte odbede standardowo za jakis miesiac. Sprobujcie nie snuc teorii spiskowych tylko cieszyc sie z faktu ze sunia nie lezy juz ciezarna pod waszym sklepem, tylko wysterylizowana, bezpieczna mieszka w kochajacym domu z bardzo dobrymi ludzmi. Musze wyjechac wiec pewnie przez jakis czas bede rzadko na dogo, jesli beda jakies informacje przekaze je smsem Sylwii. -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sms z wieczora: "masza gra w pilke na ogrodzie jak szalona, smycz nie potrzebna, apetyt w miare, zalatwianie potrzeb fizjologicznych bez zarzutu:-))" Panstwo podpisali umowe adopcyjna, wiec znaja warunki adopcji. Przykro mi ze nie macie do mnie zaufania, przeprowadzilam juz ponad 200 adopcji, znam sie na tym co robie, nie trzeba mnie sprawdzac. Jesli chcialyscie masze wyadoptowac same trzeba bylo szczerze powiedziec, przeciez bym sie nie obrazila. -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonia1974']Agata czy zabrałaś karmę podarowaną przez Ciebie suni z dt bo nie rozmawiałyśmy co z tym zrobisz a nie wiem jak to rozliczyć z Bogusią :cool3:[/QUOTE] Karme zabralam, nie rozumiem tylko co chcesz rozliczac. Bogusia podala koszty jakie poniosla, trzeba jej to oddac. U mnie na koncie jest 10zl od Sylwi, gdzie mam to wyslac? Dzisiaj panstwo smsowali, wszystko jest super. Sylwia, nastepnym razem jak bede rozmawiala z ds zapytam czy mozesz ich odwiedzic, chociaz prawde mowiac uwazam, ze takie spotkanie moze Maszce zrobic balagan w glowie. Niech ona sie tam zadomowi, pokocha ich, dajmy im czas. -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Agata69 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Obecnie Rozi jest u zuziM w hoteliku i zamiast w kojcu mieszka w domu ;) Na koty niestety nie wiem jak reaguje - zuziaM powinna się w tej kwestii wypowiedzieć, aczkolwiek ona koty posiada w liczbie mnogiej i nigdy nie mówiła aby Rozi miała jakąś awersję wobec nich.[/QUOTE] Ale gdzie konkretnie, w jakiem miescie? -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
Agata69 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Sliczna ta sunia, gdzie ona jest, jak koty, mieszka w domu czy na zewnatrz? -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tak, domek jest bardzo fajny. Wlasnie dzwonilam, wszystko jest w porzadku, Masza chodzi za nimi ppo domu i macha ogonem. A oni sa bardzo stesknieni za psem w domu wiec ich to bardzo cieszy. A te groby w ogrodzie... no robia wrazenie, robia... -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonia1974']Bardzo sie cieszę że tak szybko znalazł się dom dla Maszy .Mam nadzieję że nowa rodzina suni pojawi się na dogo i z pierwszej reki dostaniemy wieści . Agata na jaki portalu znaleźli Państwo ogłoszenie suni[/QUOTE] Nie pytalam, ale spytam przy najblizszej okazji. -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ze tak pozno ale zrobilam dzis ponad 200 km, dopiero weszlysmy do domu i padam na twarz. Masza juz w swoim domu i ze swoimi ludzmi. Piekne powitanie (wszyscy wyszli z domu), masza zachowywala sie bez zarzutu, od razu podbila serce calej trojki. W domu czekala na nia micha gotowanych serc z makaronem, krolewskie legowisko i bardzo duzo serca. To byl swietny wybor wg mnie. Dwie panie i syn jednej z nich, 19 latek. Jedna pani pracuje, druga jest na rencie i caly czas w domu. Dom duzy, pietrowy, polozony na duzym zielonym, ogrodzonym terenie. Na zewnatrz taz zielono, polna droga i las. masza bedzie wychodzila na razie tylko na smyczy, ale watpie czy przyjdzie jej do glowy uciekac. Kolo domu dwie wkopane granitowe tabliczki z imionami, przy nich swieze kwiaty - to przyjaciele , ktorzy juz odeszli, rok temu jamnis ze starosci i miesiac temu bernardynka na raka watroby. Nic dodac , nic ujac. bylismy z Masza u weta, dostala odrobaceznie i szczepienie na wscieklizne. Miala tez oproznione gruczoly przy odbycie, wetka powiedziala ze od tego mogla sie drapac. W aucie super, 100 km przejechala i ani drgnela. Umowe spisalam. O wszystkim pamietalam, nawet naladowalam baterie w aparacie, tylko zapomnialam go wyjac z torby. Bylo tyle dobrych emocji... Bardzo dziekuje wszystkim za wspolprace. Bogusiu dziekuje ci za dobre serce i wrazliwosc. Jednio mnie martwi, ze Masza nie sika, to moze byc stres ale u Bogusi tez nie chciala. Bogusiu kiedy ostatnio ona sikala? I jeszcze jedno pytanie do Bogusi: czy przyjelabys suke ze szczeniakami? -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sluchajcie dziewczyny, mam osobe z lipna mocno zainteresowana adopcja ale slysze ze Teki sie drapie i skora jej sie luszczy wiec trzebaby cos z tym zrobic bo przeciez chorego psa nie wydamy. Po drugie rozmawialam z Bogusia i ona nie ma mozliwosci ew. przywiezienia suni do mnie, zebym ja mogla zawiezc dalej. Na watku prawie nikt sie juz nie odzywa. Jak to ma wszystko byc? -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Myngey']Mam pytanko czy w boże ciało Toruń przyjeżdża do Tequili w odwiedzin ki ?[/QUOTE] Jeden dom moze dopiero w przyszlym tygodniu, a z Torunia pani mi jeszcze nie odpowiedziala. Dzisiaj tez zostaw sunie sama. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Agata69 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Oj, dobrze czytac takie wiesci. Pozdrawiam. -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byl bardzo fajny telefon od pani z Lipna. Do konca tygodnia cos z tych 3 sensownych domw powinno sie wyklarowac. -
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Myngey']Zostawiłam około godziny, dałam znać sąsiadowi żeby zwrócił uwagę czy słychać psa, mówił że była cicho. Jak weszliśmy leżała.[/QUOTE] Super, dzisiaj wydluz czas. Pisalas, ze podroz do torunia moglabys zorganizowac, co masz na mysli? Moze bysmy sie w Toruniu spotkaly a potem ja was odwioze...