ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A to zależy co kto rozumie przez okiełzany :-) Psiak jest kochany, radosny i miziasty tylko trzeba czuć do niego respekt i wtedy wszyscy są zadowoleni. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Megi do paszczy można zaglądać bez obaw, Zęby na dole są starte, le ona takie miała jak już przyjechała, górne natomiast ma OK, jest troszkę kamienia ale bez tragedii, Megan to nie przeszkadza, Pegi ma zęby w o wiele lepszym stanie. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/667ffffd59709fdb.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/667ffffd59709fdb.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/9e9c41d53b5f6e33.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/9e9c41d53b5f6e33.jpg[/IMG][/URL][/URL] To wszystko na dzisiaj :-) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Pieniążki dotarły, serdecznie dziękuję. Ostatni powiew lata [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/67b549e48ee1aff5.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/67b549e48ee1aff5.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/e4c412ec5de7e6a1.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/e4c412ec5de7e6a1.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/f7e949178283e7ef.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/f7e949178283e7ef.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/8676767c48199670.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/8676767c48199670.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/2e91d9dcedb54405.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/2e91d9dcedb54405.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/8aa81186ce842548.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/8aa81186ce842548.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/ff8cee49db6679fc.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/ff8cee49db6679fc.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ostatnie letnie chwile [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/56c80f212f5d6b3d.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/56c80f212f5d6b3d.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/9d2183d950c7b1a6.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/9d2183d950c7b1a6.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/11c7c312b50ca882.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/11c7c312b50ca882.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/d9e9df7fbfd5dd0c.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2711/d9e9df7fbfd5dd0c.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Murzynek znalazł domek dzięki allegro, pojechał aż na Mazury. Powiem wam szczerze, że uważam, że najskuteczniejszym ogłoszeniem jest ogłoszenie na allegro. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Tak pieniądze za pobyt PiM doszły, serdecznie dziękuję. Kaszel u Megan się uspokoił i teraz jest wszystko dobrze, energia je rozpiera. Wczoraj ubył nam kolega Murzynek i dziewczyny są niepocieszone. Mam nadzieję, że również sunie wkrótce znajdą tak fajny dom jaki się trafił Murzynkowi. -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A ja przez chcwilę nie mogłam poznać co to za pies. Bo imię znałam ale wygląd psa mi się nie zgadzał :-) -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
ULKA12 replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Hugo spisał się wspaniale. Przywitał się pięknie, rozdając całuski na prawo i lewo. A potem to już poszło z górki :-) -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
ULKA12 replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Hugo właśnie jedzie do swojego nowego, cudownego domku -
Nic się głuptas nie nauczył:shake:
-
A próbowałaś ją sama odsikiwać?
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kurcze a Megan zaczęła mi kaszleć. Myślę, że to skutek uboczny kąpieli, jak na razie podałam jej syrop prawoślazowy i mam nadzieję, że na tym się skończy. Poza tym dziewczyny szaleją, wstawiłam im kolejny fotel do psiego pokoju i teraz zawsze jest gonitwa, która go pierwsza zajmie. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A widziałyście, Megan się poszczęściło i trafiła do warszawskiego "Metra" to chyba dobrze rokuje na znalezienie potencjalnego domku. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
I jeszcze [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/de64654cc057e6cc.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/de64654cc057e6cc.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/b6b0a88339856b25.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/b6b0a88339856b25.jpg[/IMG][/URL][/URL] A tutaj już brudna Megan:shake: [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/f238a3d26767852b.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/f238a3d26767852b.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Megan została dzisiaj wykąpana. Podczas kąpieli zachowywała się wzorowo, grzecznie stała w wannie i po pierwszym zdziwieniu była chyba nawet zadowolona. Zdjęć z samej kąpieli nie ma bo kąpałam ją sama i nie miał kto robić zdjęć. A tutaj już Megan piękna i pachnąca. [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/225643f76f09e959.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/225643f76f09e959.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/7ba633b27da42b85.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/7ba633b27da42b85.jpg[/IMG][/URL][/URL] Z nową koleżanką Horką [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/2f8a358b4d62c322.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/2f8a358b4d62c322.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/71638781e1c689a0.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2662/71638781e1c689a0.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
ULKA12 replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Uspokoił się -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
ULKA12 replied to marerka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no nie gadaj!!! ale jaja - jak chcesz to uzupełnimy lukę po Maxie :errrr: :[/QUOTE] Malawaszka, Ty to sobie tak czasami pożartować lubisz... -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
ULKA12 replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Maks pojechał. Hugo dalej czeka. Zaskoczył mnie dzisiaj bo myślałam, że za kim jak za kim, ale za Maksem to on tęsknić nie będzie, zawsze jakieś próby sił pomiędzy nimi były, a tutaj Hugo chodzi smętny i popiskuje, nosi pluszowego pingwinka, o którego zawsze z Maksiem rywalizowali i widać, że kogoś mu brakuje. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ponieważ ona się stresuje jak ją głaszczę, czeszę a włożenie jej do wanny i kąpiel, której prawdopodobnie nigdy nie doświadczyła to może być traumatyczne przeżycie. Jeszcze nie czas na kąpiel. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ale ona ma TAKĄ sierść, jest wyczesana i za chwilę wygląda właśnie tak jak na zdjęciach, tam nie ma żadnego podszerstka ani nic, nie jest brudna, ani pozlepiana po prostu niektóre psy tak mają. Miałam kiedyś na tymczasie niejakiego Leona, ja się namęczyłam wyczesywałam a on potem się otrząsnął i wyglądał dokładnie tak samo jak wcześniej. Co do fryzjera to po pierwsze ja nawet obawiam się ją wykąpać, a o fryzjerze to nawet nie chcę myśleć, pewnie by zawału dostała, a po drugie jej jest do twarzy być takim szorściaczkiem. Postaram się zrobić i wkleić zdjęcia przed czesaniem i poczesaniu, ciekawe kto zgadnie, które jest które :-) -
Tak serducho to on ma wielki tylko nie dla wszystkich, problem z Leosiem jest taki, że nie zawsze pozytywnie reaguje na spacerujące psy a w wielkim mieście może to być kłopotliwe bo nie zawsze da się uniknąć kontaktu z innymi czworonogami. Macie pomysł jak go tego oduczyć?
-
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
ULKA12 replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Za to wróciła do mnie:evil_lol: