Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Smyczy nie trzeba retuszować, muszę po prostu pamiętać, żeby ją po prostu odpiąć. Zupełnie nie wiem czemu teraz tego nie zrobiłam:oops:
  2. ło matko ale zęby i ta grzywa
  3. Wspaniałe wieści i na mikołaja jak znalazł. Serdecznie dziękuję w imieniu szafranka
  4. Poznajecie? Niespodzianka [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/9e61fe0cdebf8651.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/9e61fe0cdebf8651.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/34ad3ab4f156085a.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/34ad3ab4f156085a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/5c04c1dcf6d7c6f1.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/5c04c1dcf6d7c6f1.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/96ea70fbf50cdbc7.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/96ea70fbf50cdbc7.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  5. Nie jeszcze się nie odbył, czekamy aż ostatni szczeniak trafi do domu musimy tez chwilę odczekać od porodu.
  6. Bros a co ty nam tutaj jakieś walki psów pokazujesz :diabloti: Widać, że Leonek w świetnej kondycji. Bardzo fajne macie tam tereny do spacerowania :-)
  7. Kurcze nie bardzo jest co pisać, ponieważ wszystko bez zmian. P&M radosne. Teraz trochę więcej dostają jedzonka aby troszkę sadełka miały na zimę. Ale generalnie nie zauważyłam, aby zimno im jakoś szczególnie przeszkadzało, dalej jak jesteśmy na spacerze biegają jak szalone i nie bardzo chcą wracać do psiego pokoju.
  8. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i suczynek wszystkim odwiedzającym ten wątek oraz darczyńcom. Panienki ucałowane :-)
  9. A może to nietrzymanie moczu to po sterylce?
  10. Ja też zebrałam wszystkie zdjęcia P&M, tylko nie wiem czy zrobiłam to właściwie [URL="https://picasaweb.google.com/Ulka.Radosz/PegiIMegi?authkey=Gv1sRgCO66ifiO5bm2Wg#5673798960606337298"]https://picasaweb.google.com/Ulka.Radosz/PegiIMegi?authkey=Gv1sRgCO66ifiO5bm2Wg#5673798960606337298[/URL]
  11. Noo widzę, że ciotka danka na serio wzięła sobie do serca pójście w teren bo sporo nam się tutaj nowo ciotek i wujków pojawiło, Dwupak wita serdecznie i pozdrawia wieczorową porą.
  12. A gdzie Szafranek miał zrobione takie zdjęcie w budzie?
  13. Po prostu ręce mi opadły. Szkoda, szkoda, szkoda.
  14. jAKIE CUDA. Pięknie dziękujemy :-) Kasia wczoraj była zawieźć kolejnego psiaka do nowego domu. W tej chwili mamy jeszcze dwa pieski do adopcji i mamusię. Rana się goi ale opornie.
  15. Bo je widać tylko czasami :-)
  16. To nic nie jest, chodzi Ci o to, że tam są te dwie kulki? Nie potrafię podać medycznego wyjaśnienia dlaczego u psów kastrowanych tak jest, ale nie jest to stan chorobowy. ale może niech to jeszcze ktoś potwierdzi.
  17. Dziękujemy :-), Maragret na pewno zaraz prześle wszystkie dane :-)
  18. Kasia musi odpowiedzieć na to pytanie. Z tego co wiem 2 psiaki mają dom i nadal szukamy sponsorów na zaszczepienie reszty i leczenie mamusi.
  19. Trzymam kciuki i jednocześnie informuję, że pieniążki za pobyt P&M dotarły, dziękuję :-)
  20. Myśmy już z Margaret rozmawiały, informacji udzieliłam :-). Teraz trzeba tylko kogoś do wizyty znaleźć.
  21. A wczoraj Szafranek pozwolił sie zamknąć w pomieszczeniu i nie panikował za bardzo. Mam nadzieję, że z czasem zrozumie, że ciepłe pomieszczenie jest fajniejsze niż buda na dworze. Każdy kto mnie odwiedza jest zachwycony Szafrankiem jaki to piękny pies i nikt nie może uwierzyć, że potrafi mieć takie nieprzyjemne zachowania. Do tego przytyło mu się :-)
  22. Witam. Jestem na zaproszenie. W tej chwili nie mogę przeczytać całego wątku ale na pewno do niego wrócę, bo sunie naprawdę biedne. Na razie mogę tylko podrzucić wątek.
  23. Ufff, bo jak przeczytałam początek, to mnie trochę zmroziło.
  24. Może chciał popływać? :-)
×
×
  • Create New...