ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Smyczy nie trzeba retuszować, muszę po prostu pamiętać, żeby ją po prostu odpiąć. Zupełnie nie wiem czemu teraz tego nie zrobiłam:oops: -
ło matko ale zęby i ta grzywa
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści i na mikołaja jak znalazł. Serdecznie dziękuję w imieniu szafranka -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Poznajecie? Niespodzianka [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/9e61fe0cdebf8651.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/9e61fe0cdebf8651.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/34ad3ab4f156085a.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/34ad3ab4f156085a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/5c04c1dcf6d7c6f1.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/5c04c1dcf6d7c6f1.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/96ea70fbf50cdbc7.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/357/96ea70fbf50cdbc7.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Nie jeszcze się nie odbył, czekamy aż ostatni szczeniak trafi do domu musimy tez chwilę odczekać od porodu.
-
Bros a co ty nam tutaj jakieś walki psów pokazujesz :diabloti: Widać, że Leonek w świetnej kondycji. Bardzo fajne macie tam tereny do spacerowania :-)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kurcze nie bardzo jest co pisać, ponieważ wszystko bez zmian. P&M radosne. Teraz trochę więcej dostają jedzonka aby troszkę sadełka miały na zimę. Ale generalnie nie zauważyłam, aby zimno im jakoś szczególnie przeszkadzało, dalej jak jesteśmy na spacerze biegają jak szalone i nie bardzo chcą wracać do psiego pokoju. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i suczynek wszystkim odwiedzającym ten wątek oraz darczyńcom. Panienki ucałowane :-) -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
ULKA12 replied to kinga's topic in Już w nowym domu
A może to nietrzymanie moczu to po sterylce? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ja też zebrałam wszystkie zdjęcia P&M, tylko nie wiem czy zrobiłam to właściwie [URL="https://picasaweb.google.com/Ulka.Radosz/PegiIMegi?authkey=Gv1sRgCO66ifiO5bm2Wg#5673798960606337298"]https://picasaweb.google.com/Ulka.Radosz/PegiIMegi?authkey=Gv1sRgCO66ifiO5bm2Wg#5673798960606337298[/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Noo widzę, że ciotka danka na serio wzięła sobie do serca pójście w teren bo sporo nam się tutaj nowo ciotek i wujków pojawiło, Dwupak wita serdecznie i pozdrawia wieczorową porą. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
A gdzie Szafranek miał zrobione takie zdjęcie w budzie? -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
ULKA12 replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Łooo, ale cudownie -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Po prostu ręce mi opadły. Szkoda, szkoda, szkoda. -
jAKIE CUDA. Pięknie dziękujemy :-) Kasia wczoraj była zawieźć kolejnego psiaka do nowego domu. W tej chwili mamy jeszcze dwa pieski do adopcji i mamusię. Rana się goi ale opornie.
-
Bo je widać tylko czasami :-)
-
To nic nie jest, chodzi Ci o to, że tam są te dwie kulki? Nie potrafię podać medycznego wyjaśnienia dlaczego u psów kastrowanych tak jest, ale nie jest to stan chorobowy. ale może niech to jeszcze ktoś potwierdzi.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :-), Maragret na pewno zaraz prześle wszystkie dane :-) -
Kasia musi odpowiedzieć na to pytanie. Z tego co wiem 2 psiaki mają dom i nadal szukamy sponsorów na zaszczepienie reszty i leczenie mamusi.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki i jednocześnie informuję, że pieniążki za pobyt P&M dotarły, dziękuję :-) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Myśmy już z Margaret rozmawiały, informacji udzieliłam :-). Teraz trzeba tylko kogoś do wizyty znaleźć. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
A wczoraj Szafranek pozwolił sie zamknąć w pomieszczeniu i nie panikował za bardzo. Mam nadzieję, że z czasem zrozumie, że ciepłe pomieszczenie jest fajniejsze niż buda na dworze. Każdy kto mnie odwiedza jest zachwycony Szafrankiem jaki to piękny pies i nikt nie może uwierzyć, że potrafi mieć takie nieprzyjemne zachowania. Do tego przytyło mu się :-) -
Ufff, bo jak przeczytałam początek, to mnie trochę zmroziło.
-
Może chciał popływać? :-)