ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
A ja informuję, że wszystkie pieniądze do mnie dotarły, dziękuję serdecznie. :-) -
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
ULKA12 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
POdniosę chociaż psiaczka. -
Witajcie. To do mnie ma przyjechać dobek. Wszystko zależy od tego kiedy Neo pojedzie do swojego nowego domu, w niedzielę do DS ma jechać mój kolejny podopieczny Cedar ale czy pojedzie??? Tak, że w tej chwili nie mogę dać żadnej konkretnej odpowiedzi. Gdyby wszystko się ułożyło pomyślnie to teoretycznie od niedzieli powinnam mieć miejsce dla dobka i dla Dyzia ale to tylko teoria i nie wiadomo czy wszystko ułoży się po mojej myśli. Najlepszą opcją byłoby aby ktoś złapał psy i je przetrzymał albo tylko do niedzieli albo trochę dłużej. Co do cen to wygląda to tak: mały pies - 10 zł, średni 12 zł, duży 15 zł, to oczywiście cena z karmą. Opcja ze schroniskiem w Katowicach też jest niezła do Katowic mogłabym po nie podjechać jak już u mnie będzie wolne. Tylko co z formalnościami, opłatą schroniskową i czy będą je chcieli wydać. Macie tam jakieś znajomości?
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='margaret']jeste też bazar ogłoszeniowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215146-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-30-50-og%C5%82osze%C5%84-.-Zapraszamy-do-25.10[/URL]- zamawiać? pakiet 50? mogłabym zapłacić odliczając potem od swojego haraczu miesięcznego dla P i M :evil_lol: bo nie pamietam kiedy były robione ogłoszenia czy je odnawiać[/QUOTE] Mrgaret nic nie zamawiaj ja jej zamówię od siebie. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata za październik za pobyt P&M. Dziękuję :-) Ja bym stawiała na allegro i ewentualnie inne bezpłatne ogłoszenia, może coś na faceboku zmienić lub nowe wydarzenie założyć? -
Podobno we Wrocławiu na ul. Jemiołowej i w parku Nowowiejskim ktoś rozrzuca trutkę na szczury lub inna substancję groźna dla zwierząt. Nie znam Wrocławia i nie wiem czy to wasze rejony ale uważajcie na Leonka.
-
Podejrzewam, że będzie to niezapomniany tydzień, szczególnie dla opiekunów psiaków :-)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ona z umaszczenia przypomina bernardyna, tylko nie wiem czy ta informacja jej pomoże. -
Dokładnie, jak chcesz ochronić materac to Ci się dry bed nie sprawdzi. W nim chodzi o to, że wierzch jest suchy, natomiast pod spodem gromadzi się jezioro. Można położyć pod spód podkłady ale nie wiem czy to zda egzamin.
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To już równy rok, a ciągle boli... Boreńko, pamiętam o Tobie. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie rodzinne [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/53e82a3600aff7ba.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/53e82a3600aff7ba.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/bba5209dfff6c156.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/bba5209dfff6c156.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/279ea0bc4ee3def3.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/279ea0bc4ee3def3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/14b6c5ceac78d986.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/14b6c5ceac78d986.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
I jeszcze mam takie zdjęcia [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/18fba64c3bc2297f.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/18fba64c3bc2297f.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/8004f549bd5b0829.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/8004f549bd5b0829.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/2a645079361c1f13.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/2a645079361c1f13.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/9aa3948a70f766a0.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/9aa3948a70f766a0.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/a964c9f8753b202d.jpg[/IMG][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/f1743d7edff0a193.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/f1743d7edff0a193.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/f590c72b0dcd9ea6.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/f590c72b0dcd9ea6.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/9b0db488f62df9a8.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/9b0db488f62df9a8.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/08d79af03666d2c9.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/08d79af03666d2c9.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/d25b03980dab8e70.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/d25b03980dab8e70.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Birmana widziałam, ale czuję niedosyt, tylko jedno zdjęcie???:cool3: Czaję się też w głosowaniu na kalendarz metamorfoz. Cedar grzeczny ale zachowuje się jak szczeniak, w pomieszczeniu nic nie niszczy, ale na zewnątrz to wulkan energii, potrzebuje dużo ruchu. No izdjęć mu się normanie nie da zrobić. Zresztą zobaczcie sami [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/d26a9409773e4a7a.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/d26a9409773e4a7a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/a89bf04283ce7fc4.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/a89bf04283ce7fc4.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/c2a9514202d73bc9.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/c2a9514202d73bc9.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/e223293c1f543565.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/e223293c1f543565.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/1eb98198bb925f5e.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/1eb98198bb925f5e.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ja mam wykupiony pakiet ogłoszeń dla Murzynka, ale ten szczęściarz już w swoim domku dlatego ten pakiet ogłoszeń przeznaczam dla Szafranka. Tylko musi być jakiś fajny tekst, a zdjęcia to już sama wybiorę. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
A Szafranek zapomniany przez ciotki. Czy jest jakiś tekst przeznaczony do ogłoszeń Szafranka? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pegy dla zaawansowanych i doświadczonych opiekunów.Chciałabym ją poobserwować jak już Megan nie będzie, żeby jakiegoś numeru nie wywinęła. więc najpierw znajdźmy dom dla Megan a potem będziemy się martwić Pegy. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A ja dodam, że jeśli chodzi o Warszawę, to gdyby tam znalazł się DS dla Megan to wiem kogo prosić o bezpłatny transport :-) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pegy i Megi to bardzo skoczne dziewczyny, uwielbiają przeskakiwać różne przeszkody i robią to naprawdę w pięknym stylu. Nie wiem jak one zachowywały się w schronisku ale teraz to na pewno nie są stateczne damy. Tym bardziej, że temperatury idealne na psie szaleństwa.