Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. A ja informuję, że wszystkie pieniądze do mnie dotarły, dziękuję serdecznie. :-)
  2. POdniosę chociaż psiaczka.
  3. Witajcie. To do mnie ma przyjechać dobek. Wszystko zależy od tego kiedy Neo pojedzie do swojego nowego domu, w niedzielę do DS ma jechać mój kolejny podopieczny Cedar ale czy pojedzie??? Tak, że w tej chwili nie mogę dać żadnej konkretnej odpowiedzi. Gdyby wszystko się ułożyło pomyślnie to teoretycznie od niedzieli powinnam mieć miejsce dla dobka i dla Dyzia ale to tylko teoria i nie wiadomo czy wszystko ułoży się po mojej myśli. Najlepszą opcją byłoby aby ktoś złapał psy i je przetrzymał albo tylko do niedzieli albo trochę dłużej. Co do cen to wygląda to tak: mały pies - 10 zł, średni 12 zł, duży 15 zł, to oczywiście cena z karmą. Opcja ze schroniskiem w Katowicach też jest niezła do Katowic mogłabym po nie podjechać jak już u mnie będzie wolne. Tylko co z formalnościami, opłatą schroniskową i czy będą je chcieli wydać. Macie tam jakieś znajomości?
  4. [quote name='margaret']jeste też bazar ogłoszeniowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215146-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-30-50-og%C5%82osze%C5%84-.-Zapraszamy-do-25.10[/URL]- zamawiać? pakiet 50? mogłabym zapłacić odliczając potem od swojego haraczu miesięcznego dla P i M :evil_lol: bo nie pamietam kiedy były robione ogłoszenia czy je odnawiać[/QUOTE] Mrgaret nic nie zamawiaj ja jej zamówię od siebie.
  5. Doszła wpłata za październik za pobyt P&M. Dziękuję :-) Ja bym stawiała na allegro i ewentualnie inne bezpłatne ogłoszenia, może coś na faceboku zmienić lub nowe wydarzenie założyć?
  6. Podobno we Wrocławiu na ul. Jemiołowej i w parku Nowowiejskim ktoś rozrzuca trutkę na szczury lub inna substancję groźna dla zwierząt. Nie znam Wrocławia i nie wiem czy to wasze rejony ale uważajcie na Leonka.
  7. Podejrzewam, że będzie to niezapomniany tydzień, szczególnie dla opiekunów psiaków :-)
  8. Ona z umaszczenia przypomina bernardyna, tylko nie wiem czy ta informacja jej pomoże.
  9. U nas wszystko OK, Cedar zachowuje się cudownie, uwielbia się przytulać i aby go głaskać. Jest po prostu kochany, zapraszamy do nas to sama ocenisz :-)
  10. Wszystko OK, Cedar cudowny jak zawsze, zjadł wszystkie smakołyki przywiezione przez potencjalnych opiekunów. Byli na długim spacerze i wszystko dobrze. Ludzie też bardzo fajni. Mam nadzieję, że spotkamy się za dwa tygodnie.
  11. Dokładnie, jak chcesz ochronić materac to Ci się dry bed nie sprawdzi. W nim chodzi o to, że wierzch jest suchy, natomiast pod spodem gromadzi się jezioro. Można położyć pod spód podkłady ale nie wiem czy to zda egzamin.
  12. To już równy rok, a ciągle boli... Boreńko, pamiętam o Tobie.
  13. Zdjęcie rodzinne [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/53e82a3600aff7ba.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/53e82a3600aff7ba.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/bba5209dfff6c156.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/bba5209dfff6c156.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/279ea0bc4ee3def3.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/279ea0bc4ee3def3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/14b6c5ceac78d986.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/14b6c5ceac78d986.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  14. I jeszcze mam takie zdjęcia [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/18fba64c3bc2297f.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/18fba64c3bc2297f.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/8004f549bd5b0829.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/8004f549bd5b0829.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/2a645079361c1f13.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/2a645079361c1f13.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/9aa3948a70f766a0.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2861/9aa3948a70f766a0.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  15. Cedar przychodzi na zawołanie, a jak mam w ręce cos smacznego to tak leci jakby miał sobie łapy połamać. Ran to on już nie ma jedynie blizny mu pozostały na uszach i na głowie ale powoli zarastają, uszy już prawie całe zarośnięte. A co z ta panią z Wrocławia przyjedzie?
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/a964c9f8753b202d.jpg[/IMG][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/f1743d7edff0a193.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/f1743d7edff0a193.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/f590c72b0dcd9ea6.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/f590c72b0dcd9ea6.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/9b0db488f62df9a8.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/9b0db488f62df9a8.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/08d79af03666d2c9.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/08d79af03666d2c9.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/d25b03980dab8e70.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/d25b03980dab8e70.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  17. Birmana widziałam, ale czuję niedosyt, tylko jedno zdjęcie???:cool3: Czaję się też w głosowaniu na kalendarz metamorfoz. Cedar grzeczny ale zachowuje się jak szczeniak, w pomieszczeniu nic nie niszczy, ale na zewnątrz to wulkan energii, potrzebuje dużo ruchu. No izdjęć mu się normanie nie da zrobić. Zresztą zobaczcie sami [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/d26a9409773e4a7a.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/d26a9409773e4a7a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/a89bf04283ce7fc4.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/a89bf04283ce7fc4.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/c2a9514202d73bc9.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/c2a9514202d73bc9.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/e223293c1f543565.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/e223293c1f543565.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/1eb98198bb925f5e.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2859/1eb98198bb925f5e.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  18. Ja mam wykupiony pakiet ogłoszeń dla Murzynka, ale ten szczęściarz już w swoim domku dlatego ten pakiet ogłoszeń przeznaczam dla Szafranka. Tylko musi być jakiś fajny tekst, a zdjęcia to już sama wybiorę.
  19. A Szafranek zapomniany przez ciotki. Czy jest jakiś tekst przeznaczony do ogłoszeń Szafranka?
  20. Ma ale beznadziejne wszystkie, bo mi się baterie skończyły, jutro mu zrobię jakieś możliwe. Chudy jest jeszcze ciągle ale charakter mu się zmienił :-)
  21. Pegy dla zaawansowanych i doświadczonych opiekunów.Chciałabym ją poobserwować jak już Megan nie będzie, żeby jakiegoś numeru nie wywinęła. więc najpierw znajdźmy dom dla Megan a potem będziemy się martwić Pegy.
  22. A ja dodam, że jeśli chodzi o Warszawę, to gdyby tam znalazł się DS dla Megan to wiem kogo prosić o bezpłatny transport :-)
  23. Pegy i Megi to bardzo skoczne dziewczyny, uwielbiają przeskakiwać różne przeszkody i robią to naprawdę w pięknym stylu. Nie wiem jak one zachowywały się w schronisku ale teraz to na pewno nie są stateczne damy. Tym bardziej, że temperatury idealne na psie szaleństwa.
×
×
  • Create New...