Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Dzisiejszy spacerek [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/3cdf5f11a873fab8.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/3cdf5f11a873fab8.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/210/cab97abedc3c70a4.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/210/cab97abedc3c70a4.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/210/158acd0b883bd676.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/210/158acd0b883bd676.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/210/791fdc33d7379c18.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/210/791fdc33d7379c18.jpg[/IMG][/URL][/URL] A tu już po [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/375bb08078633e52.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/375bb08078633e52.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  2. Zosia to przekochana psinka, wdzięczna milutka, przytulanka, spokojnie może iść do domu z dziećmi. Troszkę przytyła, ale nie za wiele, do tego trzeba jej kupić coś do czyszczenia uszek bo jedno ją chyba swędzi. Piksel jak to Pksel ADHDx2, zdjęcia mu nie można zrobić bo ciągle biega, skacze. Nawet je biegając od jednej miski do drugiej a w międzyczasie to i wody się napije. Dzisiaj próbowałam włączyć mu maszynkę do strzyżenia włączyć, efekt był taki jakbym gromami obok niego ciskała, będzie walka przy obcinaniu. [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/d9e84829637577ed.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/d9e84829637577ed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/6c0f403c0e96d7e4.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/6c0f403c0e96d7e4.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/bcedf1b2c97c3701.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/bcedf1b2c97c3701.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/5e0453ed6971a25f.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/209/5e0453ed6971a25f.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  3. Pewne postępy są. Na początku nawet smakołyku nie chcial ode mnie wziąść musiałam mu położyć na ziemi dopiero wtedy zjadał, teraz już bierze bezpośrednio z ręki. Dalej się nie załatwił. Gdy go głaskam to się wyraźnie spina. Szkoda mi biedaka.
  4. Zgłosiłam sunię do akcji sterylizacji. A tak nawiasem mówiąc to jak ona ma na imię?
  5. Nikt nie zagląda...
  6. Sunia i szczeniaki już razem z Kasiąpieski. Rano zostały zabrane z tej meliny, pojechały niby na szczepienia, bo pani i jej czterech pijanych kolegów dzisiaj akurat bardzo kochała psiaczki i nie mogła się z nimi rozstać, psiaki juz tam nie wrócą, a ja mam nadzieje, że ci ludzi nawet nie zauważą ich braku. To, że psiaki maja zapewnione bezpieczne schronienie nie znaczy, że to juz koniec kłopotów. Teraz trzeba znaleźć 5 domków dla szczeniaczków i 1 dla mamy, do tego szczepienia dla wszystkich, bo mama nawet wścieklizny nie ma, no i trzeba jej tą ranę wyleczyć a potem wysterylizować. Na dzisiaj potrzebne jest 150 zł na szczepienie dla 5 szczeniaków, bo szósty jutro jedzie do Sosnowca i tam pani go juz we własnym zakresie zaszczepi. Wiem, że można się starać na sterylkę ze skarpety kudłaczów wie ktoś jakie są zasady?
  7. Co z mamą jeszcze nie wiadomo, ta kobieta raz mówi,że ją odda a na następny dzień, że nie ma takiej możliwości. Na pewno ją stamtąd wyrwiemy tylko trzeba trochę czasu. Teraz najważniejsze jest, żeby zaszczepić szczeniaki i zapewnić im bezpieczeństwo.
  8. Teraz pilnie trzeba psiaki zaszczepić, bo ostatnia rzecz jakiej nam trzeba to jakieś choróbsko.
  9. Pozdrowienia od staruszki Zośki [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/178/4d81656a815a823e.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/178/4d81656a815a823e.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  10. Nie bo jest jeszcze allegro, a ja nie wiem jak komuś można udowodnić, że jego suka rozmnożyła się w celach handlowych, zawsze można powiedzieć, ze to był przypadek. Zresztą kto tego ma pilnować?
  11. Teraz to nie wiadomo co robić. z jednej strony tłumaczymy babie, że nie można jeszcze oddzielać psiaków od matki bo są za małe, w obawie, żeby nie polazła z nimi na targ a z drugiej strony można by było już dwa jej zabrać, tylko jak to wytłumaczyć.
  12. Dzięki, tez je będę ogłaszać.
  13. Czyli to wszystko wina kota bo ucieka :-)
  14. Mój sąsiad miał kiedyś owczarka jurajskiego :-)
  15. Kurcze mogłam im dać trochę karmy, przynajmniej jeden problem by odpadł.
  16. Szafranek dziękuje wszystkim za opiekę i pamięć [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/92/853a0ab53c2d5907.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/92/853a0ab53c2d5907.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  17. Kasiapieski była własnie u suczynki. Rana od nowa rozogniona, baba miała podawać antybiotyk i nie podawała, znowu jadą z nią do weta:shake: Szczylki były odrobaczone na koszt Kasi. Staruszek pinczerek z braku tymczasu musiał trafić do schroniska w Tarnowskich Górach. Ja już nie mam fizycznie miejsca, a w całym Zawierciu nie było nikogo kto by chciał przygarnąć takiego malutkiego psiaczka, smutne to wszystko:-(
  18. U mnie jak jeszcze był to kotów nie molestował.
  19. Monika dzwoniłaś może do nowej rodzinki Cedarowej co tam u nich słychać?
  20. Podniosę. Teoretycznie mamy miejsce dla dwóch psiaków, a co z resztą nie wiem. Do tego dzisiaj znaleziono stareńkiego psiaczka w typie pinczerka, pomału zaczyna mnie to przerastać.:shake:
  21. Szkoda, że też nikt się na niej nie potrafi poznać. Ja bym jakąś rasę podała, np w typie labka, lub wymyślić jakąś rasę. Mamy tutaj nadworną poetkę Jolę może ona wymyśli jaką rasę reprezentuje Megan :-)
  22. [quote name='beka']Wiem ze to nie pedagogicznie ale może zaproponowac jej z 50zł zeby te szczeniki tam zostały? zeby miała w tym jakis interes[/QUOTE] tak tylko to typ ludzi, którzy wezmą pieniądze a potem i tak zrobią swoje. A nam powiedzą, że piesek uciekł, umarł i jak jej udowodnię, że tak nie jest?
  23. Oficjalnie ogłaszam, że Cedar właśnie pojechał do swojego nowego domku. Pięknie wsiadł do samochodu i pojechali.:-(
  24. [quote name='marerka']ile mają szczeniaki? Mogę wziąć jednego na domek tymczasowy.[/QUOTE] Psiaki mają około 4 tygodni
  25. Będę zaglądać ale ja na FB nie bardzo umiem się poruszać, ale zawsze można się nauczyć :-) Dziękuję, że jesteście.
×
×
  • Create New...