Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Wet Sonii dał 8 lat, a teraz po czyszczeniu zębów to śmiało 6 latkę może udawać.
  2. A ja zamówiłam Barikowi preparat geriadog podobno działa cuda u starszych psów, zobaczymy...
  3. Po feriach pozostało jedynie wspomnienie. Niepokoi mnie ta cisza. a czy ja wam pisałam, że Peggy potrafi się uśmiechać? Podnosi górna wargę i szczerzy ząbale, dla niewtajemniczonych wygląda to na początku trochę strasznie ale to jest normalny uśmiech. Taki uśmiech widziałam czasami u dalmatyńczyków, ale to jest trudno uchwytne na fotce.
  4. No niestety ti łyse miejsce nadal nie zarasta. Łapki miała też wyłysiałe ale one zarosły, tylko jeden paznokieć nie odrósł.
  5. Bo model fotogeniczny to fotki się udały :-)
  6. Mówisz i masz. Umówiłaś sterylkę? [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/863/8edaa380bf15194a.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/863/8edaa380bf15194a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/863/6cbe7356fb0e127d.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/863/6cbe7356fb0e127d.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  7. Pegy zachowuje się w domu bardzo podobnie w domu jak Megan tzn jest cichutka, mało natrętna. Włazi na łóżko ale jak tylko wchodzę do pokoju to z niego schodzi. Dopiero kilka razy odważyła się wskoczyć na łóżko gdy ja w nim byłam i były to bardzo krótkie epizody, wystarczył mój mały ruch i Pegi schodziła i sadowiła się na fotelu. Ale widać ze w domu jej się podoba. :-)
  8. Nie na ostatnim zdjęciu to drzwi do domu. Peggy doceniła mieszkanie z człowiekiem i do psiego pokoju nawet nie zagląda.
  9. Jak coś się zwolni odezwę się, a dla kogo potrzebujesz miejsce? Bari zgina łapki i chodzi zdecydowanie szybciej niż jak przyjechał, łazi po całym podwórku nie wiem czy do końca świadomie ale łazi. Jedyne co mnie martwi to taki brak kontaktu z nim, chociaż jedzenia szuka.
  10. Czyżby wiosna? [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/c0f2754a90b61895.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/c0f2754a90b61895.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/5a104c6f4ff1c1a0.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/5a104c6f4ff1c1a0.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  11. Pozdrowienia od Peggy [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/4b7ede71af3ade3f.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/4b7ede71af3ade3f.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/fb1244f1f11d5d35.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/fb1244f1f11d5d35.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/23c519516fea746c.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/23c519516fea746c.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  12. A jaki jest wymiar w całości, bo nie umiem znaleźć całkowitego wymiaru na tej aukcji?
  13. Jeśli chodzi o karmę to ja polecam na problemy stawowe to: [URL="http://www.krakvet.pl/eukanuba-daily-care-sensitive-joints-125kg-p-6640.html"]http://www.krakvet.pl/eukanuba-daily-care-sensitive-joints-125kg-p-6640.html[/URL] Na stawy staruszków wpływa wspaniale, już kolejnego psa mi wyprowadza na prostą do tego oczywiście suplementy.
  14. Zdziś w świetnej formie, biega, jest bardzo ciekawski i łasy na smakołyki, niestety gryzaki typu uszy wędzone nie wzbudzają jego zainteresowania, nie mam jeszcze odwagi zajrzeć mu do paszczy ale wydaje mi się, że on prawie nie ma zębów, ktoś mu zaglądał do zębów?
  15. Pytam dlatego, że on jest taki mało kontaktowy i wyraz oczu ma taki nieobecny, często mu sie zdarza chodzić w kółko. Być może on po prostu bardzo słabo widzi i nie słyszy. Chociaż czasami zdarza mu się na mnie spojrzeć bardziej przytomnie.
  16. Barik ma się nieźle, jest coraz to bardziej samodzielny. Mam takie pytanie czy Bari nie miał jakiegoś urazu typu udar, lub jakiś powikłań neurologicznych?
  17. [quote name='malawaszka'][INDENT] :loveu: Ula z przykrością muszę donieść, że... Bafi nie tęskni :lol: :loveu: [/INDENT][/QUOTE] Jakoś mnie to nie dziwi, czegóż mogłam innego się spodziewać po tym małym zgredku :-) Przecież to typowy facet, wystarczy dobra micha, wygodne miejsce do spania i żeby ktoś czasem posmyrał za uszkiem i już jest w siódmym niebie :-)
  18. Szafranek zimowy [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/822/d05e3df6a5698e65.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/822/d05e3df6a5698e65.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  19. Zdziś przy Barim to młodzieniaszek, czasami trochę pyskuje ale to do opanowania.
  20. Niestety nie mam żadnych wieści. Natomiast u Pegy wszystko OK. Mieszkanie posprzątane, noo prawie :-) A tutaj śnieżna Peggy, bo nas trochę zasypało.:-) [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/822/6742341be7833590.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/822/6742341be7833590.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  21. A to dzisiejsza sesja fotograficzna To się nazywa czujny pies :-)
×
×
  • Create New...