ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Po feriach pozostało jedynie wspomnienie. Niepokoi mnie ta cisza. a czy ja wam pisałam, że Peggy potrafi się uśmiechać? Podnosi górna wargę i szczerzy ząbale, dla niewtajemniczonych wygląda to na początku trochę strasznie ale to jest normalny uśmiech. Taki uśmiech widziałam czasami u dalmatyńczyków, ale to jest trudno uchwytne na fotce. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Bo model fotogeniczny to fotki się udały :-) -
Mówisz i masz. Umówiłaś sterylkę? [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/863/8edaa380bf15194a.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/863/8edaa380bf15194a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/863/6cbe7356fb0e127d.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/863/6cbe7356fb0e127d.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pegy zachowuje się w domu bardzo podobnie w domu jak Megan tzn jest cichutka, mało natrętna. Włazi na łóżko ale jak tylko wchodzę do pokoju to z niego schodzi. Dopiero kilka razy odważyła się wskoczyć na łóżko gdy ja w nim byłam i były to bardzo krótkie epizody, wystarczył mój mały ruch i Pegi schodziła i sadowiła się na fotelu. Ale widać ze w domu jej się podoba. :-) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Nie na ostatnim zdjęciu to drzwi do domu. Peggy doceniła mieszkanie z człowiekiem i do psiego pokoju nawet nie zagląda. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Czyżby wiosna? [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/c0f2754a90b61895.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/c0f2754a90b61895.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/5a104c6f4ff1c1a0.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/5a104c6f4ff1c1a0.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Peggy [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/4b7ede71af3ade3f.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/4b7ede71af3ade3f.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/fb1244f1f11d5d35.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/fb1244f1f11d5d35.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/23c519516fea746c.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/862/23c519516fea746c.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
A jaki jest wymiar w całości, bo nie umiem znaleźć całkowitego wymiaru na tej aukcji?
-
Jeśli chodzi o karmę to ja polecam na problemy stawowe to: [URL="http://www.krakvet.pl/eukanuba-daily-care-sensitive-joints-125kg-p-6640.html"]http://www.krakvet.pl/eukanuba-daily-care-sensitive-joints-125kg-p-6640.html[/URL] Na stawy staruszków wpływa wspaniale, już kolejnego psa mi wyprowadza na prostą do tego oczywiście suplementy.
-
Zdziś w świetnej formie, biega, jest bardzo ciekawski i łasy na smakołyki, niestety gryzaki typu uszy wędzone nie wzbudzają jego zainteresowania, nie mam jeszcze odwagi zajrzeć mu do paszczy ale wydaje mi się, że on prawie nie ma zębów, ktoś mu zaglądał do zębów?
-
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
ULKA12 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'][INDENT] :loveu: Ula z przykrością muszę donieść, że... Bafi nie tęskni :lol: :loveu: [/INDENT][/QUOTE] Jakoś mnie to nie dziwi, czegóż mogłam innego się spodziewać po tym małym zgredku :-) Przecież to typowy facet, wystarczy dobra micha, wygodne miejsce do spania i żeby ktoś czasem posmyrał za uszkiem i już jest w siódmym niebie :-) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Szafranek zimowy [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/822/d05e3df6a5698e65.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/822/d05e3df6a5698e65.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ULKA12 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam żadnych wieści. Natomiast u Pegy wszystko OK. Mieszkanie posprzątane, noo prawie :-) A tutaj śnieżna Peggy, bo nas trochę zasypało.:-) [URL="[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/822/6742341be7833590.jpg[/IMG][/URL]"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/822/6742341be7833590.jpg[/IMG][/URL][/URL]