Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. To jak przyjadą po Peggy to ja im pokażę również Megan. Może jak Megan nie znajdzie szybko domu to zdecydują się również na nią?
  2. Każdy pies w pewnych warunkach może się wystraszyc i wyjść z szelek. u Peggy jest to prawdopodobne. Gdy jest spokojna ładnie chodzi na smyczy i nie ma problemów, ale nie wiem jak będzie w nowym otoczeniu, z pewnością trzeba to brać pod uwagę, dlatego na początku Peggy powinna byc wyprowadzana raczej w ogrodzonym terenie i najlepiej w podwójnym zabezpieczeniu. państwo już mieli strachliwego psa i wiedza jak wyprowadzać psa bezpiecznie. Oczywiście nie wszystkie sytuacje przewidzimy i może się zdarzyć tak (odpukać), że Peggy ucieknie (tego się boje najbardziej), ale bądźmy dobrej myśłi takie niebezpieczeństwo istnieje zawsze, nie tylko przy psach z charakterem Peggy ale również takich mniej bojących zawsze może je coś wystraszyć i pogna przed siebie.
  3. Jakby co, u mnie smakołyków jest mnóstwo mogę dać, nie będzie problemu.
  4. U nas wszystko dobrze. Wykupiłam Trufli ogłoszenia tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227014-Bazarek-130-og%C5%82osze%C5%84-)-Szybko-i-solidnie-Doch%C3%B3d-na-rzecz-kot%C3%B3w-wolno%C5%BCyj%C4%85cych?p=19232569#post19232569"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227014-Bazarek-130-og%C5%82osze%C5%84-)-Szybko-i-solidnie-Doch%C3%B3d-na-rzecz-kot%C3%B3w-wolno%C5%BCyj%C4%85cych?p=19232569#post19232569[/URL] Eliza czy możesz tam zmieścić dane, które chcesz umieścić w ogłoszeniach?
  5. Nie wiem dokładnie, o które sznaucerowate cudeńko Ci chodzi bo były tam 2, jedno grubsze, a drugie chudsze, ale obie sunie do adopcji :-)
  6. I jeszcze jeden. Tutaj słychać jedyną wadę Zdzisia, jak coś chce to szczeka, w tym przypadku chciał kolację :-) [video=youtube;alHueCwmpvs]http://www.youtube.com/watch?v=alHueCwmpvs&feature=youtu.be[/video]
  7. Obiecamy filmik ze Zdzisiem :-) [video=youtube;wM1tSHpx_CI]http://www.youtube.com/watch?v=wM1tSHpx_CI&feature=youtu.be[/video]
  8. Podobno ktoś już pisał w tej sprawie do moda, ale bez odzewu niestety. Ja jak widzę wątek Zdzisia na TM do za każdym razem serce mi zamiera.
  9. 1. Toleruje inne psy i koty; 2. Przyjazny dla ludzi 3. Nie jest nachalny, nie skacze po ludziach, 4. Ładnie jeździ samochodem; 5. W pomieszczeniu nie niszczy; 6. Potrzeby fizjologiczne załatwia tylko na zewnątrz; 7. Nie kopie dołów 8. Ma bardzo zrównoważony charakter 9. Ładnie chodzi na smyczy. Nie wiem co mogłabym jeszcze napisać?
  10. Mija kolejny miesiąc pobytu Zdzisia u mnie. Zadomowił sie juz na całego. Mogę powiedzieć, że to pies idealny. Nie wiem dlaczego on jeszcze nie ma swojego domu stałego. U nas dzisiaj padało, więc ze zdjęć nici, ale wiem, że czekacie z niecierpliwością na fotorelację z życia Zdzisława i wkrótce wrzucę jego najnowsze zdjęcia. Dla bardzo niecierpliwych, na moim wątku DT jest kilka filmików tam czasami widać Zdzisia.
  11. Maragret prosiła mnie abym jej wysłała poprzednią umowę adopcyjną jaką podpisywali byli opiekunowie Megan (mam jej kopię) niestety mój skaner odmówił posłuszeństwa i nie mam jak tego zrobić. Angel czy masz taki wzór umowy z waszym schroniskiem aby aby przesłać do Margaret? Druga sprawa czip, ja jestem za tym aby zaczipowac Peggy tak na wszelki wypadek, koszt ok 40-50 zł, nie wiem dokładnie ale coś koło tego i tak będę z nią musiała jechać do weta bo trzeba ją zaszczepić jeszcze na wściekliznę (na wirusówki już jest zaszczepiona). Peggy ma opłacony pobyt u mnie do 30.06, po 10 zł za dobę, gdyby pojechała np 16, to by jej zostało 150 zł można by to przeznaczyć na czip i szczepienie, a to co zostanie dołożyć do transportu. Oczywiście było by miło gdyby to przyszli właściciele zadeklarowali chęć pokrycia chociaż części wydatków.
  12. Dajcie już spokój kto, kim, czym, jest skarmiony, ważne, że Sonieczce smakuje.
  13. [quote name='malawaszka']i co ciasteczka na to? ucieszyły się z takiego kościstego posiłku??? :evil_lol:[/QUOTE] Nie napisałam, że je [U][B]nakarmię Sonią[/B][/U], tylko, że je skarmię Sonią. Może lepiej nie wdawajmy się w dociekania lingwinistyczno - stylistyczne, oby tylko efekt był.
  14. Kupiłam sobie ciasteczka maślane, ale jak zobaczyłam ile maja kalorii postanowiłam, że skarmię je Sonią. Jedna tyje druga jest chuda jak szczypiorek, a mnie ręce opadają z bezsilności bo nie wiem jak to zamienić.
  15. Klementyna to nawet dosyć ruchliwa jest, a doły pod płotami kopie po prostu w tempie ekspresowym. jest tez mistrzynią w wyścigu do misek współtowarzyszek po skończonym jedzeniu. Wylizuje je bez końca, nawet jak tam nic nie ma. Ona tyje z powietrza, bo na pewno nie od jedzenia.
  16. Jak będzie ładna pogoda to mogą być nawet jutro, może nawet jakiś filmik wstawię :-)
  17. Sonia sie bawi [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/851f8b76d741d43e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/851f8b76d741d43e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/f3c5b0e8374fda4e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/f3c5b0e8374fda4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/fb46cf179cf85917.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/fb46cf179cf85917.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/702732f254825338.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/702732f254825338.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/4180a802dee38c11.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1658/4180a802dee38c11.jpg[/IMG][/URL]
  18. Sonieczka ze swoja ulubioną piłeczką. Ona nie może mieć 14 lat. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1656/0e4f6e3dab904c51.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1656/0e4f6e3dab904c51.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1656/0b1536b34eae3e56.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1656/0b1536b34eae3e56.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1656/d30555d3e9012ae5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1656/d30555d3e9012ae5.jpg[/IMG][/URL] A tutaj miało być ładne zdjęcie z piłeczką w żabkach ale oczywiscie wredna Milka musiała to popsuć [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1656/968f322afa15e605.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1656/968f322afa15e605.jpg[/IMG][/URL]
  19. Mnie osobiście z opisu bardziej podoba się Wrocław, przesądził ogród. Z drugiej strony czy starsza pani będzie miała cierpliwość wyprowadzać Peggy na początku na smyczy nawet do ogrodu? Czy zrozumie jej lęki przed zmianami, na pewno pierwsze tygodnie będą ciężkie dla wszystkich, a najbardziej dla Peegy. Nowe miejsce, nowi ludzie, a ona jak jej zmieniła legowisko to kilka dni sie do niego przekonywała. AAAAAA boję się, ale trzeba próbować i wierzyć, że będzie dobrze. Ja najbardziej boje się ucieczki Pegulca, może by ją zaczipować? Tak na wszelki, odpukać, wypadek?
  20. Zagląda, zagląda. Pucek nawet oddaje aport :-) U moich psów z tym jest zawsze problem, za aportem nawet polecą, ale jak go już dopadną to nie chcą oddać :-)
  21. Niestety z postrzyżyn Peggy wyszły nici. Muszę ją najpierw wyprać, a pogoda niezbyt nam sprzyja, jest zimno i nie chcę ryzykować przeziębienia psicy. Megan w kłębie ma 55 cm, natomiast Peggy 45/50, nie mogłam zmierzyć dokładnie ponieważ się bardzo wierciła.
  22. Ja też tego nie mogę pojąć Sonia to pies idealny, bezproblemowy. Nawet wiek u niej nie jest jakimś problemem ponieważ w ogóle go po niej nie znać.
  23. Może w najbliższą niedzielę się uda bo do okiełznania Peggy pewnie będzie potrzebna dodatkowa para rąk :-)
  24. Dziewczyny mają się nieźle. Trufla rządzi :-) Mają problemy z chodzeniem na smyczy, trzeba to poćwiczyć.
×
×
  • Create New...