Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. [quote name='Olena84']To wysylam!!! Prosze o numer konta Ula12 chyba Ciebie na te dwa psiaki co kiedys o nich pisalas[/QUOTE] Nie u mnie na bezpłatnym tymczasie jest Sara i dla niej prosiłam o to 150 zł, nadpłaty, które pozostało po Megan, natomiast te dwa psiaki są pod opieką Anja2201 i do niej trzeba wysłać pieniądze. Zaraz ja poproszę aby wysłała Ci numer konta.
  2. Nie no, cały czas na niego uważam. Ranka wygląda super oby wizyta była udana, trzymam kciuki.
  3. To już trzeba z Anią rozmawiać bo ona jest skarbnikiem. Niestety korporacja wet jest silna i ustalają ceny jak chcą na szczęście czasami zdarzają się weterynarze, którzy się wyłamują i dają ceny bardziej realne, zresztą ja u tego weta wykonuję większość usług weterynaryjnych i jako stałemu klientowi coś mi się uda wytargować.
  4. [quote name='AniaB']jakie pięknoty!! Pyszczki mają mało corsiakowe ale umaszczenie i podcięcie ogonków - jak najbardziej..:) Cudne są - super byłoby mieć taką parkę u siebie...:) Ile kosztowałaby sterylka jednej suni?[/QUOTE] Sunie faktycznie piękne, zdrowe i młode, z charakteru przypominają mi boksery :-) Co do sterylki to zależy gdzie byś chciała to zrobić u mojego weta taki koszt to pewnie 200zł od jednej.
  5. Leoś już nie pamięta o wczorajszych przeżyciach, siły mu wróciły i wszystko jest super.
  6. Ja myślę, że na razie jest za wcześnie na wizyty, teraz działa jeszcze euforia wszystko jest cudnie i nikt nie narzeka, przecież tak samo było w poprzednim domu Megan kłopoty zaczęły się dwa miesiące po adopcji. Poczekajmy aż obie sunie "spowszednieją" swoim właścicielom. Zresztą P&M też mogą się zmienic ja mam na tymczasie psa od około 7 miesięcy i pierwsze pół roku było super w stosunku do innych psów a teraz poczuł się gospodarzem i wszystkich "nowych" zaczyna ustawiać. Poczekajmy jeszcze z wizytą, ale to oczywiście tylko moje zdanie.
  7. Ja pisałam smsy przed chwilą z opiekunką Megan. U niej wszystko dobrze, jest przekochana, bardzo grzeczna chodzi za panią krok w krok, nie ma z nią żadnych kłopotów, jutro mam obiecane zdjęcie :-)
  8. Dziewczyny czują się świetnie. To dwie bardzo żwawe dziewuszki czasami trudno je opanować. Wymagają jeszcze dużo pracy. Nie wyobrażam sobie aby trafiły do schroniska, tam zdziczeją zupełnie, są duże więc wtedy będą bez szans na adopcje.
  9. Leoś już po kastracji. Zamulony po zabiegu chodził chyba przez trzy godziny, zawracał się, cierpiał, był bardzo biedny, ale teraz jest już dobrze, śpi.
  10. To ja przypomnę o tych dwóch dziewczynkach: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229444-13-ego-w-pi%C4%85tek-dwa-m%C5%82odziutkie-peszki-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-%21%21%21%21-AST-CC"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229444-13-ego-w-pi%C4%85tek-dwa-m%C5%82odziutkie-peszki-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-%21%21%21%21-AST-CC[/URL]
  11. Urocza, młoda a pomimo to nikt jej nie chce, a telefon milczy jak zaklęty:shake:
  12. Jak na razie cisza. Czy wie ktoś czy można psy ogłaszać na allegro czy nadal wywalają ogłoszenia?
  13. Jak do innych psów nie wiem, gdy widzą je zza krat kojca szczekają ale to nie jest miarodajne ponieważ zupełnie inaczej mogą sie zachowywać jak będą na wolności. Raczej do domu z ogrodem, ale nie powinny mieszkać na dworze, im bardzo zależy na kontakcie z człowiekiem. Oczywiście osobno, ponieważ jak je dacie razem to Szakra zawsze będzie ta drugą. Jeśli chodzi o dzieci to bałabym się dać do domu gdzie są małe dzieci, one są bardzo żywiołowe i po prostu z samej radości mogą zrobić krzywdę. Ale oczywiście zero agresji wobec człowieka. Zachowują czystość. Nie niszczą ale mają głupi zwyczaj wskakiwać przednimi łapami np na stół, ale są bardzo posłuszne i myślę, że jest to do szybkiego wyeliminowania. Co do chodzenia na smyczy to Tamira jakoś się porusza na smyczy, ale trzeba jeszcze nad tym popracować, natomiast Szakra zapięta na smycz po prostu zamiera, kładzie się i nie chce chodzić, gdy ma smycz tylko przypiętą już się porusza swobodnie, dużo pracy jeszcze przed nami. Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia można je zaszczepić, potem odczekać około dwa tygodnie i można je sterylizować, no chyba, że znajdzie się na tyle odpowiedzialni ludzie, którzy je sami wysterylizują, ale ja bym nie ryzykowała.
  14. Dzisiejsze panienki [video=youtube;_JEkyRdLmXc]http://www.youtube.com/watch?v=_JEkyRdLmXc&feature=youtu.be[/video]
  15. Zamyślona Sara [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/691a9c7c4ceea9d5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/691a9c7c4ceea9d5.jpg[/IMG][/URL]
  16. Niestety nie mam dobrych informacji, ja osobiście nie widzę jakiejś drastycznej poprawy. Niby cos się dzieje, coś tam jej rośnie coś tam jej chudnie ale idzie to bardzo powoli. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/faf67d02d0b244e4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/faf67d02d0b244e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/fcbe7c81d9de437a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/fcbe7c81d9de437a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/15e0fe6a2b219657.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/15e0fe6a2b219657.jpg[/IMG][/URL] Razem z Leonkiem [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/384be43aae2bd47d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/384be43aae2bd47d.jpg[/IMG][/URL]
  17. I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/3d13796d9ff795cd.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/3d13796d9ff795cd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/0db8517066b77ada.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/0db8517066b77ada.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/4b2d998fad40448a.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/4b2d998fad40448a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/b14b263af81ea554.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/b14b263af81ea554.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/c1766900cd6842e9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/c1766900cd6842e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/f9d98388489314b9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/f9d98388489314b9.jpg[/IMG][/URL]
  18. Jeszcze przed obcięciem [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/6a0fc71ea2faf367.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/6a0fc71ea2faf367.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/f538ff97f7b73058.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/f538ff97f7b73058.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/b3ea3f1cac9b3c50.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/b3ea3f1cac9b3c50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/249b37ddcb3a7d65.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/249b37ddcb3a7d65.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/d61afb71cf84c259.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/d61afb71cf84c259.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/5f64c1f503122058.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1945/5f64c1f503122058.jpg[/IMG][/URL]
  19. Samowolnie ostrzygłam Leosia bo się nie mogłam doczekać na pewną panią aby sama to zrobiła. Leoś tak jak przy kąpieli początkowo się bronił więc w ruch poszedł kaganiec, po pewnym czasie poddał sie i wszelkim zabiegom poddał się z rezygnacją, nawet łapki dał sobie powycinać, do momentu gdy doszłam w okolice jego cennych klejnotów i siusiaka, tam trzeba poprawić ponieważ sama nie dałam rady go ujarzmić a nie chciałam go zniechęcać do strzyżenia. Niestety całą brodę musiałam obciąć nic się nie dało uratować ale jest grzywka i szczątkowe wąsy. Generalnie Leon wygląda teraz typowo sznaucerowato i powinien szybko znaleźć swojego nowego opiekuna.
  20. Dzisiaj rano dzwoniła jakaś pani, nie wiem czy to ta pani Ewelina, ale nie bardzo mi się podobała. Tzn ona dzwoniła w imieniu brata, który mieszka na wsi i chciałby psa. Gdy wspomniałam o wizycie to zapytała czy ta wizyta koniecznie musi byc tam gdzie będzie mieszkał pies, bo ona może zaręczyć, że pies będzie miał dobrze. Na zakończenie powiedziała, że porozmawia z bratem i jeszcze zadzwoni. Nie bardzo mi się to podoba. Ale mam nadzieję, że nie będzie to jedyny telefon.
  21. Jak na razie nikt nie dzwonił, ale może ja niecierpliwa jestem :-)
  22. [quote name='malawaszka']a teraz jest :D OSKAR za zdjęcia :klacz:[/QUOTE] Czy ktoś się tutaj ze mnie nabija???:cool3::placz:
×
×
  • Create New...