ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Nic nie wiem. Ostatnio mam bardzo dużo pracy a doba jakby się skurczyła:shake: Nie kontaktowałam się z właścicielem Bena ostatnio.
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla nich. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images30.fotosik.pl/198/11d089c3d6d637b3.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/198/11d089c3d6d637b3.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/215/cbd313d0163c16d0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/215/cbd313d0163c16d0.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/195/996f6ee8eee320ed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/195/996f6ee8eee320ed.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ja naprawdę jestem cierpliwa. Ale się o nie boję:shake: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Zero odzewu:shake: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Co z innymi psiakami? Tragedia jak wszędzie. w schronisku przepełnienie. Jutro nie dam rady tam pojechać bo muszę się dokształcać ale będzie tam Gośka76 więc mi powie co z psami. Tam owczarkopodobnych jest cała masa. Dobija mnie to wszystko. A domku nie ma. Ostatni była baba co chciała psa na łańcuch:mad: Gdyby nie było nas wolontariuszy pewnie jakiegoś psa by dostała:shake: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Folen jesteś bossska:lol: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Podnosimy, dzisiaj już ostatni raz. Dobranoc -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
ULKA12 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']A gdzie jest powiedziane, że dama nie może taplać się w mokradłach i końskiej kupie :crazyeye: Wręcz przeciwnie - Zuzia, wie co dla urody czynić należy :lol:[/quote] To ona to robi dla urody:crazyeye: Ja tam bym się na to nie zdobyła:evil_lol: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Był jeden telefon w sprawie suni. Pani wydaje się miła ale ma się jeszcze odezwać. Pożyjemy, zobaczymy.... -
Vektra ja też chcę takie posłanko dla swojego bydlątka. Jak sobie poradziłaś z pokrowcem sama szyłaś??. Czy ten materac szeleści? bo to które mam teraz pod tym względem jest okropne.
-
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
ULKA12 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Wspaniały wątek:loveu: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Na razie cisza w sprawie suni. Mam nadzieję, że jak przyjdzie sobota i niedziela to coś się ruszy. -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Kto szuka wspaniałego psa? Tutaj są dwa!!! -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
I na dobranoc do góry -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ja też się dołączę do prośby:modla::modla::modla: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dziękuję.:lol: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Majga tekst jest niesamowity naprawdę dziękuję. Sama w życiu bym czegoś takiego nie napisała. BARDZO DZIĘKUJĘ. W ostatnim wersie powinno być : "W sprawie [B]jej[/B] adopcji..." Poza tym wszystko się zgadza. Jeśli chodzi o allegro to oczywiście jestem gotowa za nie zapłacić niestety nie potrafię zrobić takiego fajnego pod względem graficznym:oops: Jeśli Folen to potrafi to będę jej bardzo wdzięczna. Bardzo proszę o przesłanie jej numeru konta do mnie na pw to zwrócę jej kasę. Jeszcze raz bardzo dziękuję -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Edytowałam pierwszy post. Tam są najbardziej aktualne informacje o sukach. Niestety dzisiaj było strasznie dużo roboty i miałam czas porządnie zająć się tylko Luką. Proszę niech ktoś jej zrobi fajne allegro ja niestety nie potrafię:oops: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję za pomoc i ruszam do schronu -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Jutro pójdę do schronu. Mam nadzieję, że uda mi się porobić fotki ale będę sama i nie wiem czy będą one wystarczające. Skąd mam dowiedzieć się więcej dowiedzieć o psach skoro nikt mi takich informacji nie udzieli??? Pracownicy schroniska nie chcą współpracować i to jest bardzo delikatnie powiedziane. Doradź mi na co zwrócić uwagę o co pytać???