ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Myślę, że jakby ktoś dzwonił to to Florentynka by się pochwaliła.:shake:
-
[quote name='Becia66']w trakcie jeszcze lepiej....:cool3:[/QUOTE] Czy wy nie wymagacie ode mnie za dużo?:razz::lol:
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tak to rośnie, jak będę miała aparat to zrobię zdjęcia i wkleję. Mój wet powiedział, że gdyby to było trochę wyżej na powiece to byłoby łatwiej to usunąć, a tak jest na samym brzegu będzie trudniej. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lek, który dostaje Bora nazywa się meloksam, dostaje najmniejszą dawkę ale jak poczytałam o skutkach ubocznych to się trochę wystraszyłam, bo na jedno pomaga a na drugie szkodzi. Jak na razie bez zmian ale to chyba jeszcze za wcześnie. -
[quote name='gonia66']POtwierdzam to- na 100000% avii ma racje...MOglabym o takich sytuacjach, ktore przezylam sama bądź ktore przeżyl ktoś z moich znajomych, opowiadac godzinami:) ALe faktem jest- ze to sie dzieje ni od razu...i wcale nie od tych ludzi ktorym się pomaga...:) Ale w to, ze dobro wraca- mozesz wierzyć:):)[/QUOTE] Wszystko to prawda tylko czemu tak późno dobro do nas wraca? Ja ciągle czekam :-) Chyba, że nie jestem dobra...:-)
-
Bo przysłowia są mądrością narodu i nic się nie dzieje bez przyczyny.:-)
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam dawać ten lek przez pięć dni, jak pomoże to jest ok a jak nie to wtedy się będziemy martwić i dalej kombinować, zrobienie usg tez może nic nie dać bo jeśli sa przerzuty to nie wiadomo gdzie i to będzie jak szukanie igły w stogu siana. Jak na razie Borka je dobrze tylko ruszać się nie chce muszę ją do tego po prostu zmuszać, jak już wyjdzie to tylko patrzy załatwić podstawowe potrzeby i do domu. Artrofleks daję jej już w maksymalnej dawce ale to też nie pomaga, a zawsze było lepiej:shake: -
No proszę, fotki Puckowych jajek się zachciało:crazyeye::oops: Ja nie wiem czy tego gdzieś nie zgłoszę:evil_lol: Wiecie taka ze mnie córka, że nie wiem czy ona wraca w sobotę wieczorem czy w niedzielę:oops: Zle tak mi coś świta, że sprzątanie mieszkania miałam zaplanowane na piątek więc pewnie wraca w sobotę:diabloti:
-
To Pucek będzie miał przeżycie może trochę spokoju będzie chociaż parę godzin bo Pucuś nawet pięciu minut nie usiedzi spokojnie lata biega i wszędzie jest go pełno. I to spojrzenie zranionej sarny jak coś przeskrobie.
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj nareszcie dotarłam do weta. I nie jest ciekawie, ja się bałam o wątrobę a on zwrócił uwagę na nogę Borki, która jest lekko spuchnięta, może to świadczyć że cos jest nie tak z węzłami chłonnymi Bory, tak jak wcześniej pisałam teraz guz był bardzo blisko węzłów chłonnych i jest problem. Na pewno opuchlizna to nie skutek operacji, wątroba mniej bolesna, mam podawać dalej chepatil, dostałam jeszcze jakiś lek dla niej ale nie pamiętam nazwy, napisze potem. Rana zarosła się książkowo, tylko ta noga pytałam o badania krwi ale on powiedzial, że w tej chwili nie będą miały sensu bo będą niewiarygodne i przekłamane. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zawsze, a czasami to nawet za wizytę nie płaciłam, ale ja zawsze miałam jakieś ekstremalne przypadki :-) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mój wet też powiedział, że im szybciej tym lepiej, teraz to nie drażni oka ale nikt nie zagwarantuje że nie zacznie. -
I stało się Pucek ma termin kastracji. Godzina zero wybije w niedzielę o 10 :-)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A powiedziałaś im że to bezdomniak oni zawsze taniej liczą. Do Katowic mogę go zawieźć jak oczywiście chcecie i jeśli u nich będziemy leczyć? Szczerze mówiąc chciałabym to załatwić jak najszybciej wakacje się kończą :-) Właśnie uświadomiłam sobie że w razie operacji znowu trzeba go będzie usypiać. -
A ja czekam na numer konta.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj widziałam się z moim wetem i znowu go pytałam czy zna jakiegoś okulistę, podal jakieś nazwisko (nie pamiętam jakie, jak je usłysze to poznam) ale on pracuje we Wrocławiu i na dzień dobry 200/300 zł ,podobno wybitny fachowiec ale baaardzo drogi. Ja z Gierkiem miałam doświadczenia tylko z ortopedią i zawsze będę go chwalic nie wiem czy się zajmuje oczami. Koszt dojazdu do Katowic gdybym miała wozić Tofika to około 50 zł w obie strony, może nie trzeba było jeździć tak często, jechać na operację, a takie doraźne opatrunki robic na miejscu a potem tylko na kontrolę? -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Gierek jest ortopedą to na 100%, czy ma dodatkową specjalizację okulistyczną nie wiem, jest jeszcze pani doktor Gierek i ona jest okulistką ale dla ludzi. wiem, że okulistą jest dr. Garncarz ale on jest chyba z Warszawy -
Udało się, widać śliczną Pelasię? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/330/870313c8e6aa156emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/325/64c0f7ba400be2c3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/325/24d2f38f709ea91amed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja tak jak pisałam wcześniej mogę dać 10 zł co miesiąc, dopóki Sonia nie znajdzie domu stałego albo nuka13 nie zdecyduje, że jest domem stałym i nie potrzebuje pomocy :-) Przepraszam, że tylko tyle ale jak na razie na więcej nie mogę sobie pozwolić.
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro jest po 14 i jutro pojedziemy. Oni tak na zmianę pracują ale teraz były urlopy i mi sie pokręciło kto kiedy jest. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I już sama głupia jestem:oops: Z dzisiejszej wizyty u weta nici, tak żeśmy się dogadywali, że ja zrozumiałam, że będzie po 14 a on mówił, że będzie do 14:shake: a do innego nie chciałam iść bo jak on robił Borce operacje to będzie wiedział najlepiej co i jak. A z Borą dzisiaj lepiej, samodzielnie wstała polazła za mną na dwór, brzuch też jakby mniej bolesny, sama nie wiem co jej jest:shake: -
Szkoda, wielka szkoda, dzisiaj byliśmy z Puckiem na mieście, ciekawiło go wszystko, wszędzie chciałby wejść i obwąchać, z innych obserwacji to Pucek pięknie biega i skacze gdyby ktoś miał czas i ochote to pewnie można by z nim jakieś psie sporty uprawiać, biega naprawdę ładnie tak lekko i z taką gracją.
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nikogo nie polecił, ja w temacie okulistycznym też jestem nie bardzo, ortopedycznym to tak, ale okulistycznym. aparat będę miała w najbliższą niedzielę więc zrobię zdjęcia.