Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. On to teraz je wszystko i w każdej ilości. Ja podaje mu takie łapki gotowane, tylko tą długą kość wyjmuje ale jak tych białych spróbował to dla nich oszalał.
  2. Tofik ze względu na kalectwo był w domu, inne moje tymczasy przebywają w "psim pokoju" i tam też będzie przebywała Chanelka :-) Tofik już grzeje doopkę w swoim domku i mam nadzieję, że Chanelka również szybko znajdzie swój domek.
  3. To w takim razie czekamy na księżniczkę :-)
  4. Dzisiaj znowu wizyta u weta, wszystko Ok, ale bez prześwietlenia się chyba nie obejdzie, bo na tą lepszą nogę on powinien już stawać, a jednak tego nie robi, jest też opcja, że ma taki uraz psychiczny i po prostu się boi. Gorsza łapa w coraz lepszym stanie, odstawiono mu jeden antybiotyk został mu tylko betamox, który ma dostać w środę, następna wizyta u weta w piątek, pytałam o koszty leczenia i powiem szczerze trochę ręce mi opadły:shake: Tak w przybliżeniu, bo nie policzył dokładnie wyszło jak na razie około 250zł:placz: Ale nic to oby tylko Pucek sie pozrastał. Czy wie ktoś gdzie można kupić takie preparowane łapki kurze, one są takie białe i jakby napompowane, Pucek je uwielbia, ale u nas one są po 1zł, może ktoś wie gdzie można kupić taniej?
  5. To kiedy panienka wyjeżdża, wiadomo już coś?
  6. Właściwy pies na właściwym miejscu i nawet dywan dobrany kolorystycznie do Tofika:loveu:
  7. Innych wiadomości się nie spodziewałam :-) Teraz czekam na zdjęcia.
  8. Bardzo dobrze kojarzysz, ja też nie mogę znaleźć tego wątku, a miałam go w subskrypcjach. Wklej tutaj myślę, że Jantar się nie obrazi :-)
  9. Pożegnalne zdjęcie, mam nadzieję, że Nowa Pani i Pan się nie obrażą, że ich tutaj wkleiłam, ale tak pięknie wyglądają we trójkę:loveu: [IMG]http://i53.tinypic.com/2m500vs.jpg[/IMG]
  10. Pojechał, taki cudny pies, gdzie ja znajdę drugiego takiego:placz::placz::placz:
  11. Wszyscy są w szoku, że to tak szybko idzie, niepokoi mnie jednak, że on ta tą lepszą łapę prawie w ogóle nie staje, podobno z kośćmi wszystko w porządku więc dlaczego on na nią nie staje? Mysza 1 te opatrunki od Ciebie są rewelacyjne, dużo łatwiej się odklejają przy wymianie i chyba w ogóle rana ładniej wygląda. Jeszcze raz serdecznie dziękuję :-) A tak Pucek leży jak mu zmieniam opatrunek, jest naprawdę grzeczniutki, tylko zastrzyku juz sobie nie daje łatwo zrobić, musiałam dzisiaj wołać mamae na pomoc. [IMG]http://i54.tinypic.com/fvbwab.jpg[/IMG]
  12. Zdążę, a jak nie to się kawki napijecie :-)
  13. Pucek ćwiczy, ponieważ będzie starał się o etat w cyrku, z czegoś w końcu trzeba żyć:evil_lol: [IMG]http://i56.tinypic.com/2v362b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/mc7myx.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2eeh6pj.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2rpptas.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/35dc58x.jpg[/IMG]
  14. Czekamy, czekamy, Totkowi jeszcze nic nie mówiłam niech chłopak ma niespodziankę :-)
  15. Bardzo się cieszę, że Chanelka nareszcie wychodzi już na nią czekam, a i zabawić będzie się miała z kim :-)
  16. Wklejam zdjęcia łap Pucka, dalej tylko w linkach bo zdjęcia ciągle drastyczne Tutaj ta lepsza łapa, od razu po znalezieniu, zdjęcie robiła Malawaszka [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58a13d8dced32032.html[/URL] a tutaj ta sama noga dzisiaj, chyba widać poprawę. [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26665c7e479b3eef.html[/URL] A tutaj ta gorsza noga, dalej wygląda okropnie, ale jest dużo lepiej niż tydzień temu, niestety nie mam z czym porównać. [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aef3bcffb78a14c6.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24e688a493a62ac7.html[/URL]
  17. Przypominam o sunieczkach.
  18. Florentynka, a kto mu to niby będzie czytał? Kogo Ty chcesz ukarać mnie czy Pucka?:placz:
  19. Mówcie co chcecie ale on wie, że nabroił teraz jest taki pokorniutki, liże mnie po rękach, łasi się do mnie, grzeczny i kochany, ja oczywiście udaję, że się na to nabrałam i kary nie będzie, więc o tych jajkach to na razie cicho sza :-)
  20. No to pięknie, okazuje się, że Pucek pozbawił Dziką Figę spódnicy:crazyeye::evil_lol:
  21. Poświeciło, na szczęście i Borka na dłuższy spacer poszła :-)
  22. Nie chciałabym być źle zrozumiana ale nie lubię takich szybkich adopcji, szczególnie psa z problemami.
  23. A są jakieś wiadomości jak tam sunia przeżyła sterylkę?
×
×
  • Create New...