ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Na tym ostatnim zdjęciu jest kawałek Tofika, tylko trzeba poszukać:evil_lol: Był dzisiaj dla mnie za szybki:razz: -
Pucek nie był zbyt zadowolony, że był na uwięzi ale cóż jakoś nie mam do niego zaufania :-)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie super :-) -
I jeszcze Jego sławna mina [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/323/8b9302c0a6dfd45fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/323/9bc49e9fd76e7c50med.jpg[/IMG][/URL] Miało byc romantycznie z dziewanną, ale Pucek miał inną koncepcję na to zdjęcie:evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/323/5913b274dc59a90fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/323/8a26cb525cc8eb64med.jpg[/IMG][/URL]
-
Ze skałek nici, cały czas było pochmurno a bałam się, żeby nas burza nie złapała. Przeszliśmy się tylko za dom :-) Nie będę opisywać bo mózg mi dzisiaj słabo pracuje, rano wiozłam trzy dzikie kotki do sterylizacji i do tej pory nie mogę się otrząsnąć:p takiego dały czadu, a ja nie mogłam wysiąść z samochodu bo byłam kierowcą:evil_lol: Pucek tworzy węzeł gordyjski [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/323/fcccefd4e20523dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/323/601cc20666b89099med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/327/3d5aa51e3cc0ed9amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/323/d3231f8d9e7643cemed.jpg[/IMG][/URL]
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja bym tylko zmieniła, to, że Tofik ma problemy z chodzeniem po schodach, on potrafi chodzić po schodach i świetnie sobie radzi ale ze względu na jego jamnicze pokrewieństwo lepiej aby tego nie robił zbyt często. ja bym jeszcze dopisała, że nie jest absolutnie kłopotliwy. :-) Ja się poddaję dzisiaj zrobiłam moim tymczasom sesje fotograficzna, pamiętałam aby zabrać aparat, zapasowe baterie itd. Wszystkim porobiłam jakieś zdjęcia czy ładne, to kwestia dyskusji a tofikowi zrobiłam takie: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/322/abfc36c2cb771a57med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/327/1de924ea545990d4med.jpg[/IMG][/URL] i z seri GDZIE JEST TOFIK? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/323/c5c17f225dec06f7med.jpg[/IMG][/URL] po zrobieniu tego zdjęcia doszłam do wniosku, że Tofik nie chce się dzisiaj fotografować :-) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego trzeba spróbować :-) -
Fakt przywiązuje się bardzo szybko ale mam nadzieję, że w nowym domku otoczony miłością szybko się odnajdzie :-)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, to pies ideał i dalej bez mokrej wpadki :-) -
Nie wiem jakby jeszcze zachęcić potencjalnych opiekunów Pucka? Pucek jest grzeczniutki, zostawiony sam nie niszczy nie szczeka nie wyje, cichutko czeka na swojego człowieka. Uwielbia głaskanie, dzisiaj wystarczyła chwila nieuwagi a już miałam go na kolanach. On po prostu uwielbia współpracować z człowiekiem, siada na przeciwko mnie i patrzy jak w obrazek co ja mogę od niego chcieć. Pucek to umiał komendę siad? Bo bardzo ładnie mu wychodzi. Gdyby miał fajnego właściciela to tworzyliby udany zespół a myślę, że w domu gdzie są takie dzieci z podstawówki tez by miał fajnie bo miałby kto się z nim bawić (oczywiście dzieci muszą być grzeczne). Gdy jesteśmy na podwórku Pucek przeobraża się w stróża, biega pilnuje, szczeka odstrasza i w ogóle już nie próbuje uciekać. Sama nie wiem co mogłabym jeszcze o nim napisac jutro planujemy wypad na skałki i Pucek pojedzie z nami, mam nadzieję na fajne zdjęcia ale to wszystko zależy od pogody.
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
ULKA12 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie a co z tym, że Lenka jest trochę taka astowata, to nie będzie przeszkodą? Jak w Anglii traktują tego typu psy? -
Nie ma to jak łagodna perswazja, a jak pies już w domu to nie ma odwrotu:diabloti:
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wszystko bardzo dobrze. cisza dlatego, że dzisiaj była ładna pogoda i prawie cały dzień byliśmy na dworze :-) Nic mu nie puchnie, ranka jest suchutka nie chcę zapeszać ale chyba będzie wszystko OK :-) -
Bardzo się cieszę, że jest szansa na Dt dla Soni, nie dawała mi spokoju ta sunieczka :-)
-
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U nas zaczęło sie przed piątą i cały czas leje, psy nawet nie chca siedzieć na dworze tylko się cisną do domu, szybkie siku i już są pod drzwiami. Borka ustawia wszystkich więc chyba wraca do formy :-) -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Buntuje się :-) nie bardzo jej sie podoba jak jej gmeram przy ranie i próbuje uciekać, ale rana wygląda zdecydowanie lepiej, noga też jakby troszkę sklęsła. Jutro jeszcze ostatni zastrzyk i zobaczymy co dalej. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Aaaa, to nie rozumiałyśmy się ;__ ale dzisiaj wpadki nie było. -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Sika normalnie ;-) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
ULKA12 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jak na razie pacjent idealny, jutro jedziemy na kontrolę do weta i na antybiotyk, ale jak na razie nie widzę, żadnej opuchlizny ani nic takiego. Mam nadzieję, że do końca tygodnia wydobrzeje. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brak mi słów, dziewczyny po prostu DZIĘKUJĘ.