Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='zaba14']Hej ;) widzę że śnieg nadal się utrzymuje ;) muszę przyznać, że Misi w tym różu naprawdę jest do PYSKA !! :)[/QUOTE] tzn bylo juz sucho ponad tydzien i ladnie ale przedwczoraj znowu przyszla zima ;) dzieki , niesteyy tego rogza uzywamy zadko bo szybko sie brudzi i mi szkoda wole na takie spacerki brac pitmany a dzis Miska potraktowala go gow*** wytarzala sie :roll: musialam prac kilka razy zeby przestal smierdziec [quote name='catie']super Misi w tym rogzie, rzuca się w oczy na fotkach :) Ja musze Goldka odchudzić bo rzeberka coraz słabiej czuć ;) Ale z nim to nie wiem jak to zrobić ;p[/QUOTE] moze aportowanie ? albo bieganie kolo roweru ? mozliwosci napewno jest wiele :eviltong:
  2. moja sucz tego hillsa bardzo lubila , jedna z nielicznych karm ktora jadla bez zastanowienia :lol: swietne zdjecia! fajny ten rogz :lol:
  3. [URL=http://img163.imageshack.us/i/dsc08994.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/874/dsc08994.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/dsc08992b.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3910/dsc08992b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img602.imageshack.us/i/dsc08986c.jpg/][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/849/dsc08986c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] KOniec
  4. [URL=http://img832.imageshack.us/i/dsc08952z.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/152/dsc08952z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/dsc08956m.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4627/dsc08956m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/dsc08958d.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1261/dsc08958d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/dsc08967x.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6718/dsc08967x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img545.imageshack.us/i/dsc08975.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3518/dsc08975.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. no dobra dam wam kilka zdjec :lol: dzisiejsze [URL=http://img690.imageshack.us/i/dsc08919w.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/697/dsc08919w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img87.imageshack.us/i/dsc08920f.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4488/dsc08920f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img413.imageshack.us/i/dsc08936y.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3661/dsc08936y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc08940a.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7294/dsc08940a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img266.imageshack.us/i/dsc08944mo.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8509/dsc08944mo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. mialam 7 chomikow dzungarskich i jednego syryjskiego i ten maly dziad byl tak agresywny ze juz nigdy wiecej nie kupilam chomika :lol: bardzo ladny jest Stefan ;)
  7. spytalam bo to jednak 2 samce i nie zawsze jest kolorowo jednak u nas jest ok , zbyt duza roznica wieku i rozmiaru zeby bylo cos nie tak , suka wie ze Baster jest stary i nie grozny , on sobie po niej depcze , czesto probuje jej zabrac jedzenie lub zabawke, konczy sie na warczeniu obojga ale zaden nie ugryzie drugiego tylko sobie warcza , spia razem , moga jesc suche z jedenj miski i jest ok , jedynie musz epilnowac jak Mis ma swoja pileczke
  8. ale zmeczone psiska ! :) jak sie wogole dogaduja?
  9. [quote name='catie']Miśka -siłacz ;p do strongmanów ją trenujesz ? Czyżby w pysku niosła swoją piłeczkę?[/QUOTE] zmeczony pies to szczesliwy pies :lol: i grzeczny pies przy okazji troche zrzuci zimowego tluszczyku a pilka oczywiscie jest najwazniejszym elementem kazdego spaceru :evil_lol:
  10. chomik syryjski ? sliczny gryzon :)
  11. [quote name='Diora']Gops! Ślicznie jej! My mamy różowy łańcuszek Rogza i bardzo go lubię. Teraz akurat lezy i czeka na wiosnę... [/QUOTE] dzieki , na moja lancuch w xl jest duzo za dlugi niestety moze ktos wie gdzie dostane ladna 2,5-3cm skorzana obroze w kolorze natural ? moze byc zwykla prosta do 40zl znalalzm woze w tej cenie , ale szerokosci 2,2cm boje sie ze bd cienko
  12. [quote name='Shel'][URL]http://img545.imageshack.us/img545/6222/dsc08684j.jpg[/URL] ciuchciaaaaa :lol:[/QUOTE] taaa :lol: krotki filmik , z komorki dlatego taki nie wyrazny nastepnym razem wezme aparat Miska i opona ;) nie smiac sie :eviltong: [video=youtube;6voeb9KC49c]http://www.youtube.com/watch?v=6voeb9KC49c[/video]
  13. [quote name='HelloKally']o za ile? gdyby nie to, że mam w planach kupno jakiegoś el perro to bym już leciała po tego rogza.[/QUOTE] 38zl [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1784"]tutaj[/URL] [quote name='NightQueen'][URL]http://img7.imageshack.us/img7/6404/dsc08956s.jpg[/URL] genialny jest ten róż :loveu::loveu:[/QUOTE] mi tez sie bardzo podoba , wogole rogzy z nitka uwazam za najladniejsze , mam w planach jeszcze braz
  14. [quote name='HelloKally']Wow! to jest mega. Odwołuję to co powiedziałam. Nie wszystkie rogzy są paskudne ;p Gdzie to cudo kupiłaś?[/QUOTE] mi akurat kupila Agnes na promocji w Warszawie, ale dostaniesz taka obroze na pelnej misce i na allegro napewno :)
  15. roz z nitka XL na Misce [URL=http://img7.imageshack.us/i/dsc08956s.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6404/dsc08956s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/dsc08993h.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5757/dsc08993h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. swietnei ze zachowanie Rasty sie poprawia:) slicznie jej w tym pitmanie , bardzo pasuje , wiem ze sie powtarzam :lol:
  17. [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://img573.imageshack.us/img573/3167/dsc08859w.jpg[/URL] - tak sobie po mału zbieram na Ciebie haki i zgłoszę to wszystko do animalsów :diabloti: te kolczatki, dławiki i ciągnięcie biednego pieska :shake: Ale Miśka jest masywna :lol: Super![/QUOTE] pff :evil_lol: zglos juz teraz zanim kupie OE :diabloti: Miska akurat masywna nie jest teraz tylko gruba ;) ma dobre pol kg do zrzucenia ale intesywnie nad tym pracujemy a zblizajaca sie wiosna nam pomaga :lol: wiec jest dobrze
  18. [quote name='*Monia*']Misia sobie upolowała jedzonko :lol: Chyba się do niej nie przyznaje :evil_lol: [URL]http://img689.imageshack.us/img689/472/dsc08867h.jpg[/URL] [URL]http://images38.fotosik.pl/602/3f65c76e63a725e9med.jpg[/URL] - :grin:[/QUOTE] taa upolowala :diabloti: a no chyba nie :lol: ale sie mu nie dziwie :lol: [quote name='catie']jakie jedzenie ma :) Oby do mnie zima nie wróciła póki co strasznie wieje i chłodniej się zrobiło, ale śniegu nie widać[/QUOTE] to tylko 40 cm kosc :evil_lol: u nas niestety snieg lezy , malo ale jednak i co chwila pruszy :roll: mam nadzieje ze wiecej nie nasypie to szybciej stopnieje
  19. znowu mamy zime :roll: mam nadzieje ze to juz ostania reaktywacja i jak teraz to stopnieje to juz nie wroci [URL=http://img17.imageshack.us/i/dsc08905h.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9601/dsc08905h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. gops

    Ares...

    podoba mi sie skakanie na skakance :lol: jaki szczesliwy przy tym byl ;)
  21. nam hills bardzo sluzyl , i ten z tunczykiem byl bardzo smaczny bo suka tylko czekala na pore posilku zdjecia super! my tez sie wybieoramy nad morze za tydzien w wekend ale nad nasze morze :eviltong:
  22. sliczne sa oba ! fajnie ze zalozylas wkoncu galerie :)
  23. ale maja chlopaki zabawek :) 2 kudlacze:lol:
  24. pitman 3cm 32-44cm haft poland [URL=http://img20.imageshack.us/i/dsc08877db.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3091/dsc08877db.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] flexi classic do 35kg 5m tasma [URL=http://img23.imageshack.us/i/dsc08895uq.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5070/dsc08895uq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] obroza sztuczna skora 32-39cm 2,5cm tanio [URL=http://img713.imageshack.us/i/dsc08886.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/760/dsc08886.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] jakby co to pw , mozliwa zamiana
  25. chcialam napisac jak to mozliwe ze 2 psy maja ta sama obroze na jednym spacerze :lol: zapomnialam ze masz takie same :lol: Shinulec piekny :loveu:
×
×
  • Create New...