-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='Squ']"Wąskie" psy to pojęcie względne :eviltong: na whippeta standardowe sledy z 3rd pole są za szerokie. Teraz czekam na ManMat Lash, obu pasowały w końcu. [B]gops[/B], a ManMata nie chcesz?[/QUOTE] whippet to wogole musi byc waski :lol: manmat ma ten sam problem , jak wezme dobre w barkach to bd za dlugie, jak wezme dobre na dlugosc bd za male w barkach , znajde cos na wymiar , moze 3rd pole poprosze o szelki na wymiar moja suka ma duze barki( Mki 27cm jeden kawalek sa za ciasne) i z 3rd powinna miec L ale wtedy wogole bylyby duuzo za dlugie :roll:
-
[quote name='HelloKally']Oł, szele rzeczywiście za długie, z tego co wiem powinny się kończyć przed nasadą ogona. A sledy ci do bkj, czy raczej canicross? I z wymiana nie ma problemu? Ja się już pół roku przymierzam do kupna, ale zawsze mam mało kasy..[/QUOTE] wiem wiem ze za dlugie , narazie nie jest zle ale na dluzsza mete bd musiala kupic inne , to sa Mki a w Ski w zyciu by nie weszla w barkach wiec musialam wziac dluzsze , wieksza obrecz kosztem dlugosci ;) cena nie taka straszna 50zl plus wyslka takie szele robia wlasnie z mysla o "waskich" psach wiec musze cos znalezc konkretnie na wymiar , nie probowalam wymieniac bo zwyczajnie nie ma na nas tam rozmairu sledy uzywam do ciagniecia opony i roweru
-
[quote name='HelloKally']Wg. mnie ciut za cienko :D Widzę, że sunia w sledach.. jakiej firmy?[/QUOTE] to obroza tylko do treningow ( pozyczamy od mojego drugiego psa 5kg pudla ) dlatego musi byc cienka plus dlawik jakbym musiala koniecznie lapac sledy sa firmy 3rd pole niestety musimy wymienic niedlugo bo w barkach ledwo wchodzi i sa troche za dlugie, a zadna firma nie robi sledow z taka gabka na wymiar wszystko na polarze a to odpada , robia szelki dla psow z waskimi barkami typu hasky a moja suka ma wlasnie spore barki ogolnie szelki polecam ale dla "waskich" psow a to zdjecie cale w szelkach [URL=http://img600.imageshack.us/i/dsc09353c.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6857/dsc09353c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
moja sucz 17kg i rogz 16mm :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/692/109fa2139fca8e3dmed.jpg[/IMG][/URL]
-
nie zawsze od szczeniaka da sie wychowac "lepiej " niz od doroslego psa , czesto jest tak ze pies ma dany charter i ciezko to zmienic nawet u malucha ale ja rowniez wiem ze nastepnym psem bd szczenie i to z porzadnej hodowli , po sprawdzonych rodzicach sucza wzielam jak miala 6,5miesiaca (wiec maluch) i mialam mase problemow z nia do teraz nie wyeliminowalam wszystkich a mam ja ponad 2 lata ;) fajnie jest uratowac psa ze schroniska ale trzeba to porzadnie jednak przemyslec biorac psa po "przejsciach " a chyba nie ma psa w schronie ktory nie ma jakis swoich przezyc i wyuczonych zachowac
-
[quote name='gosikf & dogs']dzięki,wolałabym na bazarku;) poszukam zaraz[/QUOTE] ale nawet jak zrobi na pw to pieniazki ida na schroniskowe psy :)
-
jest roznica w kontrolowaniu (nawet york na rekach w autobusie przy ostrym hamowaniu moze kogos dziabnac nie chcaco ze strachu )ale prawo jest jedno i nie obejmuje kilku ras tylko wszystkie psy , wiec ja bym sie poprostu nie zdziwila nawet majac yora ze ktos mi odmowil bo ma takie prawo i tyle ;) jednym przeszkadza innym nie , mi akurat yorki bez kaganca na rekach nie przeszkadzaja w autobusie a jak ktos ich nie jest w stanie przypilnowac to nie moj problem jak ktos go zdepcze napewno sama wiesz ze teraz normalny york to rzadkosc , fajnie ze TY masz wychowanego psiaka , ale mysle ze sporo ludzi sie nacielo juz na te psy tak samo pewnie kierowca tego busa ;)
-
[quote name='Marta_Ares'][URL]http://img836.imageshack.us/img836/7701/dsc09278d.jpg[/URL] bardzo fajne te zdjecia na tle nieba :loveu: :loveu:[/QUOTE] mi tez sie podoba :cool3: [quote name='agaciaaa'][URL]http://img836.imageshack.us/img836/7701/dsc09278d.jpg[/URL] ale fajnie wygląda Miska jak jej dwa radarki stanęły :loveu: Gdzie te praktyki?[/QUOTE] wiatr wial akurat i sie uniosly :lol: praktyki mam w duzym biurze , to jest biuro zarzadzajace siecia sklepow PSS nie wiem czy u was tez takie cos jest , wypelnianie faktur, liczenie, jakies rachunki ,robienie zamowien ehh az mi sie nie chce tam isc jak o tym pomysle:roll: ale plus jest jeden ze miesiac nie mam szkoly :lol:
-
[quote name='evel']Świetnie jej w tej obroży normalnie :)[/QUOTE] dzieki [quote name='Ewa&Duffel']Ta obroża ma super wzorek, pasuje do Misi :cool3:[/QUOTE] a ja myslalam ze to pies jest taki ladny a nie obroza :eviltong::lol: a my czekamy na wiosne ehhh od poniedzialku zaczynam praktyki 5dni w tyg po 7godz wiec zaniedbam troche kundle , jakos przezyja ten miesiac ;)
-
[quote name='sacred PIRANHA']evel mnie ostatnio jak sie wybierałam do lublinia nie wpuscili z Hamsterem do busa...koleś powiedzial ze albo kaganiec albo w klatce...super kurde super kaganca takiego malego chyba nie ma a jak go do klatki wpakuje to mi bebenki popękaja w uszach:-) podziekowałam wiec gzecznie, wrocilam pod blok, obskrobałam swoj samochod i pojechalam do lublina sama![/QUOTE] pies to pies , prawo jest takie same , skad ktos ma wiedziec ze akurat Twoj york nie gryzie i jest grzeczny , moze 10 innych ktore on wpuscil narozrabialy i kogos ugryzly ;) tak samo mozna wejsc z amstafem upierajac sie ze napewno nic nie zrobi , jakby wpuscil yorka , amstafa tez by musial, pies to pies oczywiscie mi by taki maly york nie przeszkadzal na rekach tymbardziej jak spokojny ,ale to rzadkosc naprawde spotkac takiego yorka;) swoja droga u nas w miescie (tramwaje autobusy)jak chce sie jechac z psem to obowiazuje kaganiec na wszystkie psy , a male psy bedace na rekach jada za darmo , te wieksze ktore musza "zajac" miejsce placi sie jak za dorosla osobe :roll: mi to nie na reke czesto jezdzimy i wydaje naprawde kupe kasy na te przejazdy na psa , kilka razy probowalam ja wziac na rece (17kg) :evil_lol: ale nam nie wyszlo :lol: raz jechalismy tramwajem , sporo miejsca, ludzi malo i nagle wchodzi mi do tramwaju gosciu z onkiem bez smyczy i kaganca.. moja (w kagancu jak zawsze) swiruje bo nie lubi takowych a pies leci przez pol tramwaju do nas , jakis mezczyzna obcy zagrodzil mu droge stajac na srodku przejscia, ale co sie strachu najadlam :roll: kierowca tramwaju slyszac szczekanie zatrzymal sie i wywalil faceta z onkiem a co by bylo gdyby to byl york i moja suka nie lubila takich (akurat yorki kocha) ? jakby podbiegl to by zabila kagancem i tyle, dlatego prawo powinno byc takie same dla wszystkich psow Zu slicznie w tym kagancu :loveu: o ile w kagancu moze byc slicznie :lol:
-
gratuluje!! :lol::multi:
-
[quote name='Cimi']Ja daję całe ryby, nie bawię się w wyciaganie ości. Dałam kiedyś łososia i normalnie jadła, ale głównie daję śledzie :)[/QUOTE] to moja chyba nie przyzywczajona poprostu ryby nigdy jesc nie chciala zadnej az po jakims ponad roku sprobowalam znowu ale cos jej te osci przeszkadzaja bo samo miesko zjadla , no nic widocznie ryba nie dla nas:) zostaniemy przy innych surowych rzeczach
-
a jak jest z rybami ? chodiz mi o osci chcialam dzis dac suce kawalek lososia , kregoslup z miesem ale nie chciala zjesc, wydaje mi sie przez osci byly dosc ostre , jak odkroilam samo mieso to zjadla
-
wczorajsze jakies [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc09339t.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5379/dsc09339t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/dsc09341b.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9232/dsc09341b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img153.imageshack.us/i/dsc09343y.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3808/dsc09343y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] wiecej nima :)
-
lepsze foto huntera [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5871/dsc09339m.jpg[/IMG] naprawde polecam ta fimre! klips jest bardzo mocny , podobny do ezy doga , ciezko sie otwiera jest naprawde mocny
-
a ja jestem ciekawa ile wazy ? sliczna jest ;)
-
ktos tu mowil ze ciezko dobrac metalowy kaganiec zeby pies mogl dyszec spokojnie i nie dotykal nocha ;) wydaje mi sie ze nam sie udalo :lol: w naszym fizjologu ma miej miejsca na dyszenia niz w tym metalu [URL=http://img141.imageshack.us/i/dsc09339m.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5871/dsc09339m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img854.imageshack.us/i/dsc09340.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4205/dsc09340.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Amber']Strasznie mi się podoba ta obroża... No ale, może, kiedyś...;)[/QUOTE] akurat kolezanka taka sprzedaje ale rozmiar sporo miejszy niz na doroslego dobka :) do 44cm w szyi a ja chetnie sie zamienie lub sprzedam obroze pitmana klasyczna 4cm czarna ,bardzo porzadna i mocna 34-44cm
-
[quote name='evel']Pokaż, pokaż :cool3:[/QUOTE] zdjecia sa stare i kiedys je pokazywalam pewnie [URL=http://img38.imageshack.us/i/310vq.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1728/310vq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img576.imageshack.us/i/dsc06418ig.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/2243/dsc06418ig.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img854.imageshack.us/i/dsc08956.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7740/dsc08956.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='evel']Czy ktoś ma może zdjęcia czarnego psa, najchętniej z niewielkim podpalaniem, w obroży w kolorze zielonym, różowym, fioletowym i byłby tak uprzejmy wstawić je tutaj na wątek? ;)[/QUOTE] z malym podpalaniem nie mam , moge dac z wiekszych podpalaniem w rozu , fiolecie i zgnilym zielonym :) [B]KaRa[/B] szelki i smycz super! nie pasuja do siebie ale oba wzorki sa sliczne
-
a do nas doszly rzeczy z pelnej miski szly rowny tydzien ale jest ok
-
a ja nigdy nie biore pierwszej lepszej obrozy :) zawsze obroze dostosowuje do spaceru , jak wiem ze bd blotny spacer z zaliczaniem kaluz to nie biore rozowego rogza tylko jakiegos pitmana itd jak wiem ze suka nie bd praktycznie na smyczy to moze miec lzuniejsza obroze i ciensza , a jak bd na smyczy wiekszasc spaceru to wole szerokie obroze
-
[quote name='NightQueen']być może masz rację, ale nie wiem jak ty ale ja zakładam wszystkie obroże tak żeby nie były ani za ciasno, ani za luźno bo M. głowę lubi wyciągnąć, także w moim przypadku ma się to nijak, bo przecież nie poluzuję sobie filcowanej obroży na tyle by nie wycierała sierści bo pies może w nieodpowiednim momencie głowę wyciągnąć z niej .[/QUOTE] ja normalnie nosze obroze bardzo ciasno bo suka jak nie moze zerwac obrozy to sie cofa w nadzieji ze w ten sposb sie uwolni , ale ta akurat zakladam luzno bo to zazwyczaj nas najdluzszy sapcer , biega praktycznie non stop bez smyczy i chce zeby bylo wygodnie psu , obroza ma 2cm i zakldana jest tak ze wadze 2 palce pod nia wiec wedlug mnie luzno na inne spacery wole 3 i 4cm obroze gdy suka idzie na smyczy no stop i wtedy tez zapinam obroze sporo ciasniej
-
[quote name='NightQueen']Agnes czasami lepiej ignorować :diabloti::evil_lol: nie rozumiem jak się ma zakładanie obroży do wycierania sierści?[/QUOTE] zakladasz ciasno to sie obciera filc o siersc , zakladasz luzno nie ma takiego bezposredniego obcierania ciagle :)
-
my mamy jedna obroze z filcem majac kilknascie obroz nie widze zadnych zmian na siersci suka nosi raz dziennie na wieczorny spacer ( najbardziej narazony na zniszczenie obrozy ) i nic sie nie dzieje, napewno to kwestia siersci i zakladania obrozy