-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='MaDi']Mam dingo czarne, Twoja sunia ma chyba moro? Nasze są straszliwie złachane:evil_lol: Zwija się też taśma pod brzuchem. Mam je już ponad rok może to dlatego...[/QUOTE] a no mam ale ja ich tak czesto nie uzywam wiec sa wsumie w stanie idelanym lekko odblask popekal . [quote name='Voute']Spaniel ma gdzieś 12 kg i mniej więcej 36 cm w szyi. Czemu musiałabym Rogz'a przerabiać? Jak na razie mamy jednego, pomarańcz, jest bardzo fajny.[/QUOTE] to max 2,5cm jesli chcesz cos szerszego to rogz xl ale on jest bardzo duzy
-
[quote name='Voute']A ja mam pytanie: jak sądzicie, jaka szerokość obroży dla cocker spaniela, żeby wyglądał ładnie? Mamy Rogz'a jakieś 15-16 mm, podoba mi się, ale strasznie fajnie wg. mnie wyglądają takie 4-5 cm, tylko wiem, że to dla spaniela dużo za szerokie. Jaka maksymalna szerokość obroży dla cockera? Może jakieś linki? Kolor koniecznie niebieski ;) I coś trwałego. Bez wzorków, jednolite lub dwukolorowe, może być z odblaskową nitką (oj wiem, że jestem wymagająca). Mnie się podobaja Rogz'y odblaskowe zaciskowe i być może taką kupimy, ale jak macie jeszcze jakieś propozycje, to będę wdzięczna.[/QUOTE] a ile Twj spaniel ma kg ? i ile w szyi ? mysle ze to podobnej wielkosci pies co moja suka wiec w 2,5cm i 3cm bd mu idealnie jesli wolisz szersze , 4cm moja ma jedna ale nie wyglada pieknie kupilam bo wydaje mi sie wygodna ale nie polecam dla tak malego psa moze ferplast ? ma aldne kolorki w 2,5 i 3cm i nie jest drogi , bo rogza bys musiala pewnie przerabiac
-
[quote name='MaDi']Możecie mi polecić odporne na zniszczenia odblaskowe szelki dla 40kg psa? Np. coś takiego: [url]http://www.ratownik24.pl/product/Szelki-psa-pracujacego/?id=74[/url][/QUOTE] znam firmy ktore maja tylko pasek przedni odblaskowy np dingo strong , a cale odblaskowe to nie mam pojecia gdzie mozna dostac, moze gdzies na zamowinie?
-
[quote name='Diora'] Gops, jaki wzorek Ci zafarbował? Jestem w szoku, bo to są akcesoria, które mam najdłużej ze wszystkich, a są wręcz idealne. No i nigdy nie farbowały...[/QUOTE] to bylo jakies 2 lata temu ,Lka hibiskus czerwony , mozliwe ze to ja jakos zawinilam , nie wiem moze za ciepla woda i zly proszek , w kazdym razie po wsadzeniu do wody woda zmienila kolor na rozowy ;) potem juz mi sie to nie zdarzylo z innymi rd bo tamta dosc szybko sprzedalam za duza byla wtedy , suka byla mloda i jeszcze rosla
-
ja piore recznie, rd mi kiedys zafarbowalo i sie juz troche boje , pozniej faktycznie nic mi nie farbowalo juz ale nie ryzkuje :)
-
[quote name='aniao']dziewczyny a ja mam takie pytanie. czy el perro ma też szelki o szerokości 2,5cm? bo na stronie widzę tylko szerokość 4cm i 5cm. podobają mi się ich kolorki :)[/QUOTE] napisz do nich na meila napewno zrobia ;) moja sucz w obrozy rasta z dogstyle [URL=http://img121.imageshack.us/i/dsc08532p.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/70/dsc08532p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] pitman 3cm [URL=http://img823.imageshack.us/i/dsc08385l.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/664/dsc08385l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Marta_Ares']Magda, a żebyś wiedziala ze prawie tak było.....:shake: czemu bez Bory? na lancuch sie wezmie, zakagancuje i po problemie :P[/QUOTE] bo dzialke bd miala wolna tylko max 2 tyg a w wekendy zawsze przyjezdzaja moi rodzice , potem rodzice maja urlopy i przyjezdzaja ze swoimi znajomi , potem jeden brat ma ,z kumplami jedzie, potem drugi z innymi kolegami a to co zostanie to pewnie jakas rodzinka bd siedziec bo dzialke mamy w pieknym miejscu i korzystamy z niej nie tylko my ale w sumie cala rodzinka , ale zalatwie pusta dzilke na tydzie-dwa wiec spoko , nie chcialabym zeby Miska musiala caly ten okres przesiedziec w kagancu i na smyczy (na zlocie nie miala nic przeciwko Mayi i Aresowi wiec raczej bd spoko ) a tak by bylo przy tak duzej ilosci psow obcych to za duzo na jeden raz uwazam a jak na dzilce bd licze kolo 6 psow moja,Twoje, Agnes, Asi i przyejdzie 7 Baster to moj tata nie wytrzyma tego napiecia :evil_lol: bo on nie przepada za psami a was zna ze zlotu i polubil :diabloti: [quote name='Migori']Marta dobrze mówi ;) I wypróbujemy ten prąd na kolczatce ![/QUOTE] [quote name='Marta_Ares']Marcin moj jest elektrykiem więc może pomóc :D[/QUOTE] :evil_lol: wariatki
-
[quote name='Migori']A coś myślała i to na 6 bieg od razu ustawić :) Żeby zdrowo trzepnęło. Kupie mojej taką, bo ostatnio zdeczko jej odwala ekhm to ja sie wpraszam na wakacje :)[/QUOTE] pewnie zapraszam na kilka dni , tylko bez Bory bo na dzialce bd sporo psow i watpie zeby sie wszystkie dogadaly tymbardziej jesli kilka z nich bd problemowych ;)
-
[quote name='vege*']ale ja herbaty nie lubię, chyba, ze masz grejpfrutowo-ananasową lub jakąś zieloną/czerwoną :evil_lol:[/QUOTE] da sie zalatwic :lol: [quote name='Marta_Ares']hehe a moj sie zalapal kiedys na obroze elektryczna to znaczy prawie by sie zalapal dzieki jednemu "szkoleniowcowi".... który twierdził, ze jak pies ucieka do suk to trzeba mu OE zalozyc ;D[/QUOTE] to napewno super szkoleniowiec byl :roll: moja nigdy nie miala i nie bd miala tzn nie widze potrzeby chyba ze kiedys bd to ostatecznosc :lol:
-
[quote name='vege*']u mnie jest zasada: Ja jestem kochana wobec psa, pies jest kochany wobec mnie i się mnie słucha jak w zegarku, nie potrzeba ani krzyku, ani dławika, ani kolców, ani prądu :evil_lol: gops czy te zaproszenie do ciebie aktualne? jak tak to ja chętnie na kakao i chałkę z masełkiem wpadnę :lol:[/QUOTE] aktulane na herbatke :eviltong: chalki nie lubie wiec nie bd :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']ja to juz dostalam zaproszenie na wakacje :P:P czemu od 20kg??[/QUOTE] cii zaraz pol dogo przyjedzie :evil_lol: oj tak se wymyslilam :eviltong:
-
[quote name='Migori']Tia biedne... Trzeba im przypominać kto tutaj rządzi[/QUOTE] a tak naprawde to czasem trzeba uzyc "dominacji " przynajmiej u nas bo inaczej by sie suce w glowie poprzewracalo clakiem ;)
-
[quote name='NightQueen']Dziewczyny może już koniec z tymi przepychankami bo do niczego one nie prowadzą. Też mam pełno komentarzy do waszych postów, ale żeby nie podsycać atmosfery, przemilczę ten fakt, a żeby nie psuć dalej wątku, bo to jest psucie, tym bardziej że po raz n-ty poruszany jest problem niszczenia obroży przez sukę Gops czy źle wykonane obroże z różnych firm, a jak poprzednio nie dochodziło do ugody to myślę że i tym razem nie dojdzie, więc może po prostu temat zostanie urwany?[/QUOTE] jestem za ;) ale ja powtorze ze zapraszam wszystkich na herbatke do Elblaga jakby ktos chcial porozmawiac o mojej suce albo do galeri :lol:
-
[quote name='Migori']Moja sie łapie na prąd! Jaaa ale extra! I tak do tych kolców podłączyć i pieścić .....hmmm marzenie[/QUOTE] nawet ja takiego pomyslu nie mialam :evil_lol: biedne pieski :roll:
-
[quote name='zaba14']oooo to tak jak moja :D jak zobaczy kogoś kogo kocha dosłownie wisi w powietrzy, przednie łapy są aż pod nią ale w powietrzu :D Mam rogzu i nie narzekam , ale prawie po każdym spacerku u nas trzeba je prać ;) ale wzorki sa zbyt fajne aby z nich rezygnować, poza tym zatrzaski są dla nas okej !! :) nie rdzewieją kółka tak jak u gops, a wode mamy słoną w morzu i w lecie niestety mimo że pies nie pływa nie raz wbiega do wody i obroże od dogstyle wszystkie mi zardzewiały, jedną obróżkę mam od el perro i po zdjęciu Duffla w tej soczystej czerwieni chyba zamówię 2,5cm szeleczki z tego koloru :o :o pięknie w niej wygląda !!! :) normalnie rewelka :P u nas pomarańczowa obroża ciągle wygląda jak nowa :)[/QUOTE] mi tez obroze od Marty rdzewialy jak byly stare kolka, teraz sa nowe niklowane , identyczne jak pitmana bo mam oba i one chyba nie bd rdzewiec ale nie wiem bo jescze nad woda nie byly , aczkolwiek zime przezywaja dobrze rozkladajac lapy na boki ma duzo wiecej sily , sama wiesz jak silny moze byc kilkunastokilowy pies , nie kazdy ale sa przypadki jak moja ktora sila dorowna napewno sporo wiekszemu psu [quote name='Migori']Gops, Skoro tak bardzo nie jesteś zainteresowana ładnymi obrożami z tasiemkami i polarem to powiedz, dlaczego dyskutujesz i krytykujesz takie wyroby? Przecież to nie dla was, bo sie szmacą. Jakoś inni używają i rogzy i ActiveDogi i gra muzyka. Są zadowoleni, obroża spełnia swoją rolę, a że cieszy oko to chyba dodatkowy plus. [/QUOTE] nie dyskutowalabym gdyby ktos tego nie zaczal ;) ja napisalam jeden post a tu nagle cala dyskusja znowu , wiec dyskutuje po to jest forum , gdyby ktos sie nie czepil mnie to rowniez skonczyloby sie na moim jednym poscie ;) nie wiem za co Tania bierze pieniazki ale dla mnie to za duza suma za cos czego pewna nie jestem , powinno wzbudzic moje zaufanie na pierwszy rzut oka inaczej nie kupuje obrozy
-
[quote name='Marta_Ares']Gops zapomniałaś o prądzie jeszcze, na allegro tez ostatnio w modzie, patrząc na nowo dodane obroże ;D[/QUOTE] prad to tylko dla duzych pieskow powyzej 20kg moja sie nie lapie :diabloti: starcza jej kolce :lol:
-
[quote name='Migori']Jesteś uprzedzona :)[/QUOTE] a nie jest tak ? to byla powtorka sprzed pol roku ;) ja wyrazam swoje zdanie poczym odrazu nastepuje atak ze przeciez jak moge aktive dgo jest napewno porzadny itd i napewno Twojego malego psiaka wytrzyma bez problemu ;) jak ktos wyraza negatywne opinie o innych firmach zazwyczaj zostaje to przmilczane , Tania ma tu duzo wiernych kupcow i ja tego nie chce zmienic ale to nie znaczy ze kazdemu sie musza podobac ich wyroby .
-
[quote name='Migori']Ja o du... ty o zupie ;) Idę na Hałsa.[/QUOTE] a malam napisac "tak masz racje" ? nie bylabym soba :lol: sporo osob komentuje rozne firmy nie widzac ich na zywo i wtedy nie ma takiej goracej dyskusji jak zawsze gdy jest mowa tymbardziej zla na temat aktivedoga
-
[quote name='Onomato-Peja']Nie mogę patrzec na te zdjęcia :shake: Kurde też będę musiała sprawic Raszpli kolce ; ( Jak widzi owczara to nawet łańcuch już jej nie rusza ( podczas gdy w każdej innej sytuacji owszem) To powinien byc podstawowy osprzęt :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: zamknij oczy no ba dlawik, kolce, kantar i flexi swietna zabawa :diabloti: [quote name='Migori']Też sobie kupimy :) Fajowsko wyglądają na czarnej sierści :)[/QUOTE] fajowsko nie? :lol: mi tez sie podoba :diabloti: a jak dziala fajnie ;)
-
[quote name='Migori']Tego nie mogę pojąć, po prostu... Nie mam, nie widziałam, nie dotykałam nawet a wiem, że za miesiąc sie zeszmaci. To z tej zasady jak moja siostra odpowiada na pytanie "zjesz zupę szczawiową? " "Nie, bo nie lubię" "a próbowałaś? " "Nie, ale wiem" ;) A meliska jest bardzo dobra. Gruszkowa przede wszystkim.[/QUOTE] ja napewno sama nie kupie bo zwyczajnie mi szkoda pieniedzy na to ;) swojego psa znam najlepiej i wiem co u nas wytrzyma a co nie , jakie okucia musze kupic zeby wytrzymaly a jakie musze sobie darowac, jakie klipsy mam omijac a jakie nie , kupujac zalozmy pitmana mam pewnosc ze nic mnie nie zawiedzie ani okucia ani szycie ani tasma bo nie ma zadnych naszytych wzorkow itd a ze wyglad nie ten i wiekszasc ludzi woli zaplacic za kolorowa obrozke ktora nie wytrzyma nawet polowy tego co powinna to inna sprawa , tak samo w rogzie placi sie za wzorek i firme bo napewno nie za jakosc ;)
-
[quote name='Migori']Nie ;) Bo nie byłabym sobą. Tak jak mówię, nic nie jest wieczne. Nawet woza warta 80zł nie wytrzyma kąpieli w jeziorze dzień w dzień i taplania w błocie. Twoje jeansy pewnie też nie, nawet jeśli to są Lewisy. ActiveDog wykonuje wszystko na zamówienie, nie wiesz też co wytrzyma a co nie, bowiem nigdy w ręku nie miałaś. Nie wiesz też czy okucia są porządne bądź nie, bowiem jak mówię... w ręku nie miałaś. A zdjęcia są zdjęciami. Ocenianie obroży tylko wg katergori "zniszczy się jak wykąpię ją 10 razy w jeziorze, 20 razy w rzece i 30 razy w błocie ? " to troszkę dziwne. Wszystko używane ulega zużyciu... cudów nie ma :) edit: i co ma znaczyć nawiązanie do meliski :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: ?[/QUOTE] ale ja nie mowie ze maja byc wieczne, maja wytrzymac chociaz troche wiecej niz te za 10zl wole dac 25zl i miec cos na rok niz 45zl czy nie wiem ile kosztuje aktivedog porzadny z najporzadniejszych jaki da sie zrobic i wytrzymac miesiac wiem ile wytrzyma miejwiecej bo mam porownanie innych firm widze okucia, szycie itd nie mowie ze zawiedzie szycie albo okucia mowie ze zawiedzie jakosc obrozy przy akurat moim psie ja nie mam innych kryteriow , moje obroze dizela sie na "na dwor na codzien" i na " wyjsciowe" wyjsciowe to woza i rogzy reszta to pitmany i dogstyle i te pierwsze musze wymieniac czesciej niz te druge logiczne ale te pierwsze rowniez sa duzo tansze wiec mnie to az tak nie rusza ja dbam o psie rzeczy , nie raz pisalam ze piore obroze raz w miesiacu z czego niektorzy nawet sie smiali ze oni nie piora nigdy albo jak im sie przypomni raz do roku ;) moje obroze jakby byly prane raz do roku to by wygladaly jak szmaty i pewnie wytrzymaly by duzo krocej niz jak je wyczyszcze od czasu do czasu meliska tyczyla sie dawniejszej dyskusji sprzed dobrych pol roku, taki tekst mi napisalas :eviltong:
-
[quote name='Migori']Masz rację. Siedzimy na kanapie i podziwiamy krajobrazy przez okno, ale w plaźmie na ścianie ;) Umówmy się, nic nie jest wieczne i po kąpieli w błocie nie bedzie wyglądało jak nowe, no ale nie popadajmy w skrajność.[/QUOTE] ja tego nie powiedizalam ;) meliska od rana jak to kiedys powiedzialas ;) czyli przyznajesz mi racje? skoro place za cos 45zl albo chociaz wiecej niz 30 to oczekuje ze to wytrzyma wiecej niz chaba za 10zl dla mnie liczy sie jakosc ale tez i cena , skoro wiem ze pitman za 25zl wytrzyma nawet wiecej niz rogz za 45 to dlaczego mam kupic ta drozsza? to samo sie tyczy aktive doga i dogstyle , wole to drugie bo zrobia mi na zamowienie co tylko chce bez polarkow, tasiemek i z bardzo porzadnymi okuciami i wiem ze to wytrzyma u nas dluzej niz nie jeden rogz a jest duzo tansze niz obroze aktive doga rogzy posiadam 2 i uzywam ich zadko bo mi zwyczajnie szkoda zeby sie zniszczyly
-
[quote name='Migori']Hym... u nas to samo jedynie z tą różnicą, że moja suka nic nie ciągnie, bo jej nie wolno... i jakoś ani rogz ani lupine ani tego typu obroże dla "piesków kanapowych" nie umierają śmiercią tragiczną.[/QUOTE] czyli jednak nie robi tego samego skoro wszystko u was jest idelane, u nas rogz floral po jednym sezonie czyt kolo 5 miesiecy byl w takim stanie ze musialam go wywalic a kupilam nowke ze sklepu i od tamtej pory na takie spacerki i wyjazdy zakladam tylko pitmany ktorych mi nie szkoda i przetrwaja wszystko a jak nawet wyblakna to kupie nastepnego za 25zl a nie za 45 rogza ;)
-
[quote name='Migori']Nie lubię, nigdy tego nie ukrywałam, naciełam się tyle razy... mam nadzieję że active mnie urzeknie :) Ale co to znaczy nie przeżyje ? Co wy robicie z tymi obrożami ? ;)[/QUOTE] nasze obroze Magda plywaja potem schna na sloncu , potem znowu plywaja, i tak nawet 20 razy dziennie jak jest sezon , taplaja sie rowniez w blocie i przezywaja ataki psich kumpli , zaczepiaja nie raz o krzaki , jedza na rowerze :evil_lol: ciagna sanki(opone) i robia mase innych rzeczy ktorych wiekszasc firm zwyczajnie nie wytrzymala ;) rowniez mam nadzieje ze aktive dog wam bd dobrze sluzyl ;)
-
[quote name='Chantell']A co to nazwa ma wspólnego z użytkownikiem? przecież nie jest nigdzie zastrzeżone, że dla aktywnych psów. Poza tym skąd możesz wiedzieć czy pies Mogori nie jest taki? :roll:[/QUOTE] bo rozmawaim z Migori nie tylko na dogomani ;) co ma wspolnego ? wprowadza w takim razie ludzi w blad na zdjeciach widze psy na aglitty i zawodach wiec chyba jest dla psow aktywnych ? chociaz nie zawsze aktywnych znaczy to samo
-
[quote name='Migori']Ja właśnie kupiłam dwie obroże z activedoga i nie mogę się doczekać aż je zobaczę. Wybierałam je kupe czasu, kombinowałam z kolorami, wzorami itp. To sądzisz, że one nie wytrzymają mojej suki ? Przecież Miśka chodzi w rogzie, trixie czy innych tego typu i jest okej.[/QUOTE] podobno nie lubisz recznie robionych rzeczy ;) aktiv dog nazywa sie aktiv dog wiec powinien byc dla aktywnych psow jakim jest moj pies ,i jesli jestes ws tanie kupic mi obroze i wyslac to mozemy sie zalozyc ze nie przezyje dluzej niz 2 miesiace w stanie chociazby dobrym nie posiadam zadnej obrozy trixie poniewaz moja suka zrywa te klipsy jak kiedys pisalam , mialam do niedawno jedna obroze i uzywala jej tylko i wylacznie w domu , rogz jesli chodzi o wytrzymalosc rowniez jest dobry ale jakos nie jest najlepsza , mowilam nie raz rdzewieja kolka i mechaci sie ale nie zrezygnuje z niego do konca poniewaz niektore wzorki podobaja mi sie zbyt bardzo ;) nie wiem czy wytrzyma Bore ale nie wiem tez czy Bora jest jakas bardzo mocno silna jak an swoja wielkosc czy tez aktywna , oczywiscie zycze Ci zeby sie dobrze nosilo