Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. ja rowniez trzymam kciuki! tylko tak po cichu :lol: juz z gorki ! :evil_lol:
  2. [quote name='Vitka']Naprawdę Shaggy jest bratem Miśki?! :crazyeye: Nie wiedziałam... :lol:[/QUOTE] naprawde, z jednej matki i chyba jednego ojca w to dokonca nie wierze :evil_lol: bo wygladem sa rozni calkowicie ale charaktery oba maja podobne w ta zla strone :roll: [quote name='Agnes']Gopsowa jestem normalnie z Ciebie dumna:loveu::loveu: Super zdjecia!! ....tesknie za Wincem:placz::placz:[/QUOTE] wiekszasc zdjec robila Asia :lol: moim aparatem ;) co do Winca..ja tez juz tesknie :roll: moglabym tam zamieszkac na stale
  3. slodko wyglada Zu na ostatnim zdjeciu , tak niewinnie :diabloti: co do chudniecia moja pieknie schudla na arionie wiem ze to nie jest dobra karma ale chodzilo mi wlasnie o worek taki "odchudzajacy " i wzielam zwykly arion adult , po workach rybnych i dla psow aktywnych uzysakalam ten efekt jaki chcialam ;) czyli ponad kg w dol przez 2 miesiace . teraz mam totw z bizonem i przepiorka kupilam 2 worki i dalej mi chudnie .
  4. [quote name='*Monia*']Co to za kudłata morda z Wami była? Jakoś dziwnie Miśka wygląda, tak łyso :evil_lol:. Fajny wypad miałyście, i jakie burki obronne :lol:[/QUOTE] Shaggy brat Misi z tego samego miotu ;) mojej znajomej Kingi Miska jeszcze bardziej schudla moze dlatego bo akurat zarosnieta jest :evil_lol: jutro bd ja ciac . a wypad byl bardzo fajny :diabloti:
  5. [quote name='Maziak&Negra']Oba są od Chopo mam rozumieć?[/QUOTE] tak , jeden to wersja pro , drugi zwykly
  6. bok pro po ok. pol roku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/dsc00958h.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1086/dsc00958h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] zwyklego po kolo 1,5roku [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc00959fa.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5295/dsc00959fa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i oba razem , widac roznice w wysokosci , inne wymiary sa prawie identyczne [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/dsc00962wh.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4124/dsc00962wh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] to by bylo na tyle, zaluje ze nie mam teraz maszera bo bym udowdnila roznice :evil_lol:
  7. tak jak pisalam wczesniej , nasze kagance uzywane codiznnie teraz wygladaja tak i male roznice miedzy wersja pro a zwykla. obydwa sa pobijane, w tym miesjcu najbardziej ale na reszcie kaganca jets sporo takich zadrapan . oczywiscie to w niczym nie przeszkadza , ale wiem ze plastik by tego nie przetrzymal wiec to jest na plus [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/109/dsc00954bf.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8895/dsc00954bf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/36/dsc00955uo.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4118/dsc00955uo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] spod wyglada tak , w pro naprawde nie ciekawie i to po bardzo krotkim czasie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/dsc00956qx.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2927/dsc00956qx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] w zwyklym jak nowka. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/dsc00961lr.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/261/dsc00961lr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] paski tylne, jeden uzytkowany ponad rok codzinnie drugi pol roku miejwiecej tez codziennie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/dsc00960qq.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4338/dsc00960qq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  8. komenda " bron dzialki , kto to idzie? " swoja droga ostatniego dnia jakis obcy facet idacy za plotem wydarl sie na mnie i Aske ze szczujemy na niego psy i co bd jak wyskocza, oczywiscie psy by w zyciu nie wyskoczyly , dzialka jest bardzo dobrze zabezpieczona , maja jej bronic , tymbardziej ze czesto jestemy z Aska same na dizalce i troche strach , moj brat mu odkrzyknal wiec wiecej sie nie odezwal . [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc00475jj.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2271/dsc00475jj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/dsc00476w.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8607/dsc00476w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] uwaga agresywny pies :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/dsc00491p.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2981/dsc00491p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/dsc00507ny.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5061/dsc00507ny.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a takie pikne dodam jutro :evil_lol: dzis juz nie mam sily [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/dsc00540h.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8329/dsc00540h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. [quote name='evel']Tak, a to, że oba te produkty się różnią też pewnie sobie zmyśliliśmy... :cool3:[/QUOTE] [quote name='BONNIE-FABLE']Polecam gorąco : [URL]http://aromasze.salon24.pl/305058,polski-rytual-maoryski-moje-wolanie-na-puszczy[/URL] niby nie o kagańcach ale o dyskutantach i sposobach dyskusji z tego wątku i na tym forum - charakterystyka trafiona w stu procentach . Wiem , wiem - linch za odejście od tematu ;-) A co mi tam , ha ha ha[/QUOTE] moze pokazesz swoje psy w kagancach ? podobno masz porownanie i piszesz z doswiadczenia.
  10. [quote name='vege*'][URL]http://img841.imageshack.us/img841/1634/dsc00234tm.jpg[/URL] "Dawaj Miśka uśmiechnij się, zdjęcie nam robią! " "Pfi, dobre sobie" :evil_lol:[/QUOTE] :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/dsc00363hbo.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/992/dsc00363hbo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] w skrocie to nora najprawdopodbniej lisa , psy zdazyly nam uciec i tam wlezc zanim je zlapalysmy ale na szczescie byla pusta a obok lezala zdechla nadgryziona kuna(?) :roll: byl pies [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/dsc00422wm.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7522/dsc00422wm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] nie ma 3/4 psa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/dsc00423ue.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5785/dsc00423ue.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] byla jeszcze wersja nie ma calego psa ale troche spanikowalysmy i szybko ja wyciagnelam :evil_lol: 2 tez wlazly [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc00426on.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3829/dsc00426on.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] nora [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/dsc00428qx.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5084/dsc00428qx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. [quote name='evel']Tak, a to, że oba te produkty się różnią też pewnie sobie zmyśliliśmy... :cool3:[/QUOTE] niektorym nie przetlumaczysz, znaja swoja prawde i tyle ;)
  12. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]nie wiem jaki to jest rozmiar ale m raczej nie:evil_lol: 47-55 cm[/COLOR][/QUOTE] to chyba XL :evil_lol::lol:
  13. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]ja mam i nawet na sprzedaż:diabloti: w sumie nie wiem czy wytrzymie bo u mnie Bono sie znów tak nie szarpie i nigdy nie było takiej sytuacji żeby sprawdzić ile wytrzyma [/COLOR][/QUOTE] rozmiar M ? :evil_lol: bo taki potrzebuje :lol: kupilabym ale wole sie najpierw upewnic czy wytrzymuje zrywy czy to tylko zbedny gadzet .
  14. ma ktos moze lub mial obroze pantento pet ? chodzi o to jakiej jest jakosci , czy ta raczka wytrzyma narwanego psa jak bd chciala przytrzymac ? czy to tylko gadzet ktorego lepiej nie uzywac? [B]Marta[/B] swietnie wyglada ten niebeiski na Aresie!
  15. [quote name='klaudusia0219']ponawiam, bo ważne ;)[/QUOTE] dziala inaczej , niby to i to jest nazywane dlawikiem ale cienki zwykly dlawik ma lepsze dzialanie , szybsza korekta a przeciez o to chodzi . [B]night[/B] znowu taka szeroka! ;)
  16. [quote name='evel'][URL]http://img841.imageshack.us/img841/1634/dsc00234tm.jpg[/URL] zniesmaczona? [URL]http://img718.imageshack.us/img718/4706/dsc00241kg.jpg[/URL] jednak nie do końca :lol: Czemu Miś robi takie dziwne miny na zdjęciach z Kleo? :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: ma dziwne miny bo sie boi aparatu , a jak chcemy zrobic wspolne zdjecie to najczesciej musimy je ustawic , Kleo ma to gdzies to idelany pies do fotografowania nic jej nie przeszkadza super wychodzi na zdjeciach , a Mis nie chce pozowac i robi swoje niezadowolone miny :lol:
  17. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc00280g.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/432/dsc00280g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc00298b.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/305/dsc00298b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/dsc00308bi.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9730/dsc00308bi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc00320ct.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3695/dsc00320ct.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc00362xz.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9532/dsc00362xz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] reszta wieczorem ;)
  18. czesc zdjec :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/dsc00190ei.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/4860/dsc00190ei.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc00193gt.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3871/dsc00193gt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dsc00234tm.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1634/dsc00234tm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/dsc00241kg.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4706/dsc00241kg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc00266ci.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1672/dsc00266ci.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [quote name='Marchewkowy']z ciekawości jaka Miśka jest duża? [URL]http://img819.imageshack.us/img819/2236/dsc00280rf.jpg[/URL] Na tej fotce wygląda dość potężnie :)[/QUOTE] Miska ma taka budowe ja nazywam to budowa typu czolg ;) ma ok.17kg i 47cm w klebie przez ta masywna budowe wydaje sie wieksza ;)
  20. to i ja sie wypowiem jako posiadaczka 2 kagancy chopo i byla posiadaczka maszera . chopo maja duzo lepsze paski skorzane , bardzo wytrzymale , jeden z kagancy mam 2 lata uzywany byl codziennie przez ponad rok teraz sporadycznie bo kupilam drugi tez chopo i jego uzywam teraz codziennie od ponad pol roku . kaganiec maszera mialam jak pies byl szczeniakiem i paski bardzo szybko sie przecieraly , co w chopo nie wystepuje ani jednym ani drugim . co do minusow chopo , wersja pro to totalna porazka , moge pokazac zdjecia jak wyglada spod tej wersji pro , nie jest juz bialy ani ladny ;) moze to kwestia psa ktory go nosi , moja suka plywa, bawi sie, gania codzinnie w tych kagancach i zarowno chopo i maszer ktory rowniez byl powlekany nie wytrzymywal mojego psa i byl mocno starty przodu . pokaze zdjecia moze wieczorem , widac miejsca w ktorych na kagancu nie ma juz pokrycia. podsumowujac wydaje mi sie ze to zalezy jaki pies chodzi w kagancu i co w tym kagancu robi oraz jak czesto go nosi .
  21. [quote name='Asia&Luna']Id mojego psa, które widać na zdjęciu Gops ma ok pół roku, często używana. [/QUOTE] nie ma pol roku! pol roku to TY masz Kleo . one maja max 3 miesiace . w kazdym razie nie polecam tej firmy i tak jak Justa napisala wysle na ich email zdjecia i napisze im .
  22. [quote name='Illusion'][URL]http://img819.imageshack.us/img819/2236/dsc00280rf.jpg[/URL] Nie wydaje Ci się, że Misia fajniej by wyglądała jakbyś zmniejszyła "przejście" między głową a szyją? ;)[/QUOTE] jestem pewna ze byloby fajnie ale nie mam dodatkowego ostrza , mam jedno i musze ciac albo wszystko czyt cala glowe albo wlasnie jak robie teraz omijac glowe. moze kiedys sprobuje dokupic ostrze ale to wsumie byloby tylko po to . pozniej dam zdjecia z majowki :lol: mam ich bardzo duzo wiec narazie mi sie nie chce :eviltong:
  23. nie dawno wspominane adresowki ktore sporo osob polecalo , NIE POLECAM ! obie adresowki maja po kolo 2-3 miesiace dokladnie nie pamietam jedna uzywana co kilka dni druga dosc zadko bo nosze ja na obrozy wyjsciowej , drugie id jest Asi&Luny, na drugim id doslownie nic nie widac trzeba mocno sie wpatrzec a i tak sie nie doczyta danych :roll: kompletna klapa! moje id [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/dsc00950r.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6464/dsc00950r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/dsc00951a.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8926/dsc00951a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Asi&Luny [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc00705j.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9701/dsc00705j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/dsc00706a.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/2757/dsc00706a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. szelki dogstyle [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/dsc00272z.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3706/dsc00272z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc00280rf.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2236/dsc00280rf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] manmat [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dsc00777an.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9264/dsc00777an.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] kolia 3rzedowa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc00674hx.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2286/dsc00674hx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] jak zwykle jestem bardzo zadowolona z szelek dogstyle ! pies plywal w szelkach z eko skorka i moge napisac ze nic sie nie dzieje pod wplywem wody , spokojnie moze pies sie w nich moczyc . wszystko rowno i idealnie rozmiarem . polecam
  25. oo zdjecia! :diabloti: swietne! Proska jest sliczna!
×
×
  • Create New...