Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. na dodatek ludzie kupują najtańsze kolce w zoologu które potrafią kosztować duże już nawet 11zł :roll: a potem się dziwią że ich pies zerwał kolczatkę . samej zdarzyło mi się kupić tanie kolce wydawało mi się że pies wielkości mojej suki sobie z nimi nie poradzi i się myliłam, więc teraz jeśli kolce to chociaż porządne. również uważam że kolczatki nie powinny być dostępne w zoologicznych , jakby były trudniej dostępne mniej osób by je używało .
  2. [quote name='magdyska25']Czy by była czarna, czy zielona, lub niebieska to i tak psu różnicy nie robi ;) Widziałam w carrefourze ostatnio obroże hilton- identyczny kolor co masz smycz.[/QUOTE] również widziałam tylko na klamre nie klips , bardzo ładny kolor.
  3. w końcu jakieś zdjęcia Grama! świetnie lata :)
  4. [quote name='Fauka']Jestem przeciwniczką kolczatek, mam 40 kilogramowego pieseczka, nie wiem co to silny pies i pewnie dlatego jestem przeciwna :D[/QUOTE] dlatego użyłam słowa większość a nie wszyscy :)
  5. [quote name='Martens']I A właścicielom yorków i innych maleństw nadzwyczaj łatwo mówić, że nigdy kolców psu nie założą - ciekawe dlaczego :roll:[/QUOTE] dokładnie większość neagtywnie nastawionych osób to właściele małych psów . pewnie że kolce to samo zło przy 2kg yorku
  6. jak patriotycznie an ostatnich zdjęciach :lol: a szarpak fajny , jak się sprawuję ? a zoo jakoś nie lubię :roll:
  7. [quote name='Martens'][B]gops[/B], ale przy takim podejściu to Twój pies nigdy nie przestanie być agresywny, raczej będzie coraz gorzej... Kup sobie gaz pieprzowy, nawet dwa dla pewności, jak idzie na Was agresywny pies to bierz sukę za siebie i pacyfikuj agresora. Za każdym razem, kiedy puszczasz ją, żeby sama sobie poradziła z napastnikiem, jej agresja się tylko utrwala i pogłębia.[/QUOTE] najczęściej nosze gruby dławik w kieszeni i rzucam psu pod nogi , niestety w tym przypadku nie miałam czasu zaregowac odpowiednio , nie zdażyłabm wyjąć go i rzucić. zazwyczaj także biorę psa za nogi a podbiegającego agresora kopne ale przy większym psie niż mój to ciężkie do zrealizowana a tą sukę już znam i wiem że kopy jej nie zatrzymują. ja sobie zdaję sprawę jakiego mam psa dlatego nosi kaganiec prawie zawsze a ze smyczy pod blokiem jej nie puszczam , tylko co z tego że ja to robię jak znajdzie się 5 kolejnych osób z agresywnymi psami które mają to gdzieś niestety a moja suka była pogryziona już kilka razy , sama też święta nie jest ale nie pozwolę żeby jakikolwiek pies znowu ją pogryzł . oczywiście wiem że masz rację w tym co piszesz, niestety bywa różnie.
  8. nas wczoraj zaatakowała suka pudla królewskiego (koło 25-30kg), dość duża agresywna suka i 6 letnie dziecko to nie jest dobre połączenie ;) nie utrzymało dziecko psa , moja suka w kagańcu i na smyczy wiedziałam że nie zdąże zdjąć kagańca a nie pozwolę żeby moja suka znowu była pogryziona więc puściłam smycz żeby mogła się bronić jakoś , moja suka jest agresywna także i potrafi się gryźć także potrafi wykorzystać kaganiec, więc po max 20sec pudlica leżała na chodniku a moja waliła ją kagańcem , sąsiedzi w oknach bo pudlica piszczała jakby ją zarzynali mimo że moja nie dotknęła jej zębami bo ciągle w kagańcu, dziecko płacze , oczywiście mój pies został nazwany agresorem i mordercą który atakuję bezbronne pudle z małymi dziećmi , norma . gdybym nie puściła mojego psa to pewnie wet byłby konieczny więc uważam że dobrze zrobiłam . a od matki dziecka która od razu wyszła do okna nie usłyszałam przepraszam tylko wyzwiska w moim kierunku i groźby , pewnie gdyby to ich pies pogryzł mojego byliby zadowoleni .
  9. jeśli psa nie da się utuczyć to faktycznie jest problem :roll: najczęściej nie ma się z tym problemów , zazwyczaj ludzie nie mogą psa odchudzić , a tu nie da się przytyć . nie mam pojęcia czym by go można utyć skoro tak często ma biegunki , jedynym dobrym na przytycie pomysłem jest dla mnie dawanie dużo wypełniaczy typu ryż/makaron do mięsa i warzyw, ale jeśli to mu także szkodzi to kiepsko ;) Jari świetnie wygląda na nowych zdjęciach , na pewno wzbudza duże zainteresowanie wśród przechodniów :lol:
  10. świetne obroże! i komplet na Aresie też super!
  11. [quote name='Voute']No właśnie ja chcę jelonki ;) gops, nie zabijesz mnie jak zrobię to samo połączenie na szelkach? :)[/QUOTE] nie , tą obrożę ma Marchewkowa dla swojej suczki :lol: na moją była trochę za cienka. a połączenie jest bardzo ładne, na pewno Ci się spodobają takie szelki . ;)
  12. liski mam filetowa eko i limonkowa taśma :) edit: wydawało mi się że pisałaś o liskach :) , a jelonki brązowa i pistacjowa eko .
  13. [quote name='evel']A dlaczego nie pozwolisz się Misi pobawić (z) pieskiem, przecież [I]on nic nie zrobi[/I] :diabloti:[/QUOTE] raz nie zdążyłam psa schować za nogi i się trochę pobawiły ,a najlepiej że byłam sama nikogo wkoło kto by mi pomógł a pudelek wojowniczy (nie chciał uciec tylko walczył dzielnie) ;) kilka razy dostał kagańcem i uciekł ale nie zraził się i nadal nam podbiega :roll: a ja się zwyczajnie boję żeby moja mu krzywdy nie zrobiła . nie chce mieć żadnego psa na sumieniu :eviltong:
  14. do nas dzisiaj leci mały pudelek sąsiada max 4kg a sąsiad krzyczy "mój nic nie zrobi , proszę się nie bać " :evil_lol: owszem bałam się ale o jego psa bo moja suka mogłaby go nieźle uszkodzić kagańcem . a pudelek nie raz już do nas podlatywał i atakował moją sukę , i za każdym razem muszę chować psa za nogi bo mimo że ma na sobie kaganiec takiego małego pieska może uszkodzić , a sąsiad tego nie rozumie niestety. jeśli jakiś pies by na mnie skakał i próbował ugryźć nie zawachała bym się go kopnąć .
  15. [quote name='dOgLoV'][URL]http://img41.imageshack.us/img41/5071/dsc00420b.jpg[/URL] pańcia , dlaczego psiakowi krzywde robisz ?? :evil_lol:[/QUOTE] siaką krzywdę :eviltong: zasłużyła :evil_lol: [quote name='Amber']Zabójczy ma ten kaganiec ;). Jakby Jari taki przywdział to by nam już nikt na drodze nie stanął :evil_lol:[/QUOTE] kaganiec prawie bojowy :lol: firmy dingo , dostaliśmy w spadku za darmo po innym psie ;) Jari na pewno by wyglądał groźnie :diabloti: i o dziwo sucz mniej nim ociera niż fizjologiem :roll: kupiłam teraz jej nowego fizjologa ocynkowanego , stary wersja pro jest do du** nie dość że ta guma się ściera bardzo szybko to ten szeroki pasek sukę grzeje i nie chce go zakładać :roll: będzie go miała na zimę żeby nos nie przymarzał.
  16. [quote name='evel']Zmieniając ciut temat... Jeśli do tej pory myśleliście, że AST i APBT się różnią... To fejsbukowicze wyprowadzą Was z błędu: [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=201504893243684&set=o.213850371998961&type=1&ref=notif&notif_t=photo_reply&theater"]KLIK [/URL]:evil_lol:[/QUOTE] to TY nie wiedziałaś że pitt, ast, staffik i bull to to samo! różnią się tylko wyglądem i charterem :evil_lol:;) swoją drogą śliczna suczka na tym zdjęciu .
  17. [quote name='Martens']Bo normalny psychicznie pies nie powinien. .[/QUOTE] źle z socjalizowany , mojej suce obojętnie czy pies czy suka czy szczenie, wszystko traktuję tak samo , według mnie to wina złej socjalizacji szczenięcia.
  18. [quote name='evel']Podczytuję sobie Waszą dyskusję nt. pilnowania psów, urlopu itd. i w sumie mimo tego, że nie widać może tego po moich postach czy zdjęciach, naszła mnie refleksja, że moja suka się strasznie zmieniła na plus, bo rok temu w życiu bym jej nie zabrała do zapsionych znajomych nawet a przecież ostatnio nawet wystawę zaliczyłyśmy i w ogóle ;) Przede wszystkim trzeba umieć panować nad swoim psem, czytać go dobrze i myślę sobie, że jeżeli wszystkie trzy dziewczyny mają swoje psiaki pod kontrolą to wszystko jest w porządku. I można przy tym chyba także odpocząć chociaż wydawać się to może nierealne ;) Baster się pięknie trzyma, ale ciekawe, że tak się zmienił z charakteru, cwaniaczek... Zu na starość będzie potworem w takim razie :evil_lol:[/QUOTE] wszystkie psy da się naprawić, chociaż trochę . ;) Miś na starość jeśli będzie tak samo jak z Basterem to też będzie potworem :evil_lol: sprzed chwili z kom co by pusto nie było ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/dsc00420b.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5071/dsc00420b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg143/scaled.php?server=143&filename=dsc00417si.jpg&res=medium[/IMG]
  19. jak możesz takiego małego ,biednego pieska w kagańcu zamykać na dodatek karmisz ją surowym to na pewno od tego nie lubi innych piesków! jak możesz , przestań to może jeszcze da się psa uratować :diabloti: co ona je? nie mogę tego zidentyfikować :lol:
  20. ale świetne rzeczy ! szkoda że ceny takie wysokie .
  21. [quote name='w deszczu rosnę']niczego sobie ;) [URL]http://www.groomers-online.com/shopimages/products/normal/Classic-Stitched-Leather-Collar-tan.jpg[/URL] [URL="http://www.dog-collars-and-leashes.com/images/leather%20collar%20braided.jpg"]http://www.dog-collars-and-leashes.com/images/leather%20collar%20braided.jpg[/URL] [URL]http://images.nitrosell.com/product_images/1/88/DCO059.jpg[/URL][/QUOTE] mi się taka marzy [IMG]http://www.woza.pl/warehouse/photos/obroza_ozdobna_krowka_150.jpg[/IMG] ale mnie nie stać :evil_lol: edit: pytałam woze o cenę tej obroży to zależnie od rozmiaru cena zaczyna się od 200zł .
  22. [quote name='w deszczu rosnę']faktycznie piękne, tylko dla jakichś dam i gentleman'ów, albo na wizyty :) a nie dla mojego ancymona, który nie przepuści żadnemu bajorowi[/QUOTE] dlatego ja kupiłam na błotne i wodne spacery dublin doga a teraz czekam na obroże i smycz skórzaną na spokojne spacery na smyczy :lol: zawsze skóra będzie dla mnie najładniejsza, niestety jest najmniej praktyczna.
  23. [quote name='w deszczu rosnę']tu zgoda ja na szybko jak jechałam po psa kupiłam jakąś ekoskórę mac leather czy jakoś tak i ona wydaje mi się strasznie tandetna, nie mówiąc o tym, że gdy pies ciągnął, to obroża się rozjeżdżała. Mnie jakoś chyba ekoskóry nie przekonują - jak już to skóra naturalna albo jakieś taśmy...[/QUOTE] ja raczej miałam na myśli prawdziwe skóry ;) typu woza , natłuszczana seria dingo , piękne są i wytrzymałe. BullWest świetna kolekcja! a skórzane komplety najlepsze :loveu:
  24. [URL="http://www.artmagic.nazwa.pl/zdjecia/identyfikatory/kosci-alum/kosc-alum1.jpg"][/URL] [quote name='w deszczu rosnę']fajnie, tylko dlaczego one są takie brzydkie? ;)[/QUOTE] kwestia gustu , mi się niektóre wzorki podobają , chociaż z wyglądu wole parciane obroże lub skórzane to jednak dublin dog jest najbardziej praktyczny . [quote name='w deszczu rosnę']absurdem jest porównywanie jakiegokolwiek rękodzieła do masowej produkcji[/QUOTE] zależy co się porównuję, jeśli jakość/wytrzymałość to dlaczego ma nie porównywać .
  25. mając od 14lat pudla nasłuchałam się dużo więcej różnych komentarzy pozytywnych i negatywnych niż przy suce kundlu . przy kudelku też o dziwo często są pozytywne komentarze, "o jaki mądry " gdy pies przejdzie bez zapięcia na smyczy obok drugiego psa i nie podejdzie bo przecież kundle to naczęściej nie wychowane .. tak myślą ludzie. negatywne komentarze też się zdarzają ale o wiele rzadziej i to raczej norma ,różnych ludzi się mija , zazwyczaj słyszę że to mieszaniec wilczura dlatego taki mądry bo zwykły kundle to nie są takie , słowa m.in. mężczyzny z amstafem z bazaru za 200zł ;) co do yorków najczęściej właściciele yorków mijając nas biorą psa na ręce , możliwe że mój pies wzbudza nieufność , nigdy nie pomyślałam że to dlatego że jest kundlem , raczej z obawy o swojego psa żeby nie zrobiła im krzywdy , a mój pies który nie przepada za innymi psami yorki kocha i jak już znajdę kogoś kto przed nami nie ucieka to świetnie się bawią i zazwyczaj ludzie są zdziwieni że taki "duży" (17kg) pies nie zrobi krzywdy. ogólnie nie odczuwam jakiejś większej niechęci ludzi do kundli .
×
×
  • Create New...